Tesisatın bulunmadığı bir yaşam alanı yoktur

Suyun olmadığı bir konut yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Sıhhi tesisat suyu kullanıcıya taşır. Sıhhi tesisat çekilmesi ve arızalarının düzeltilmesi işlerini garantili olarak uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan tavsiye almanız gerektiğinde rahatça Yurt Tesisatı arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu oluruz. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir profesyonelin incelemesi gerekecek. Bu cevabı verebilmemiz için bize, arızayı gösteren fotoğraflar ya da video yollayabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız videolar Kırmadan boru su kaçağı tespiti ile alakalıda olabilir Alt kata su akması tamiri ile alakalıda olabilir. Banyoda su birikmesi tamiri ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Kapanmayan musluk tamiri dendiğinde Yurt Tesisat akla gelir.

En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve basit problemler bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi halde, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, vasıfsız işçilik, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, sorunu hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Herkes Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı işini uygun fiyatlı, hızlı, temiz, işin ehli ustalara vermek ister. Değil mi? Öyleyse ilk görüştüğünüz kişiye hemen işi teslim etmeyin. Doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı seçmek için adayları dikkatlice kıyaslamanızı öneririz.

Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı

Herkese günün birinde Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı lazım olabilir. Kombi bozulabilir, klozet su sızdırır, ısınmayan radyatörler olabilir. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, klozet su sızdırır, korniş montajı gerekebilir. Bunlara benzer bir sürü iş ve su tesisatı arızaları meydana gelebilir. Ya da sadece salonunuza modern bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı olarak bu ve benzeri, bütün tadilat işlerini yapıyoruz. Zamanla tesisat malzemeleri ömrünü doldurur. Yalnızca profesyonel tesisatçıların çözebileceği karmaşık problemlere neden olur. Sıhhi tesisat problemleri birden bire ortaya çıkar. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Şofben bozulabilir. Tuvalet gideri tıkanıklığı oluşabilir. Bilgisayarlı su kaçak tespiti gerekebilir. Kombi ve kalorifer tesisatı için usta lazım olabilir. Isı Pay Ölçer Montajı gerekebilir. Hava soğutmalı chiller tesisatı gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan aşındırıcı maddeler, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı" diye aradığınızda yüzlerce firma ile karşılaşırsınız. Aklınızda aniden "bu kadar çok sonuç içinden en iyisi hangisi" sorusu oluşacak. Cevabı yazımızda…

Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar

Tercih ettiğiniz Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı gerekli belgelere ve tecrübeye sahip olmalıdır. Numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat bu günlerde takım çantasını kapan "su tesisatçısı"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki aradığınız şahıs gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat sonra problemin tamir olmadığını gördünüz. Aradınız ama ulaşamadınız. Adresi de yok. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Acilen yeni bir Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi karmaşalarla uğraşmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı olarak, en son cihazlar ile profesyonel işçiliği, uygun fiyatlara değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı olarak, aklınıza gelecek tüm işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili aklınıza gelecek bütün sorunlarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. İşyerinizde meydana gelebilecek tüm sıhhi tesisat problemlerini onarıyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı iş bitirme ve uygun fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte tesisat teknolojisi ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Tüm yenilikleri Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı olarak sürekli takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle ve kararlılıkla ailemizi geliştiriyoruz. Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen dünyaya ayak uyduruyor.

Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi fiyatı

Güvenlik caddesi doğalgaz tadilat projesi fiyatını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre hakkında (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Spesifik işler dışındaki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İşin yapılacağı yeri görmeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Klozet yer değiştirme

Klozetler birçoğumuz için yaşam alanlarındaki konforunu yükselten gereçler arasındadır. Ancak bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. İç takım onarılmazsa su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa kirli su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle yer tuvaletini klozete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Tüm klozet yeri değiştirme ve klozet fleks hortumu değişimi işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan ev ve işyerlerindeki gazla çalışan cihazlara ulaştırır. Evlerimizde gazlı hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini yıllardır özenle pek çok konumda uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının onarılması, termostatik vana montajı ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da kış ayları soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin önemini arttırıyor. Soğuk ayları konforlu atlatmak için, ısıtıcı sistemlerin periyodik kontrollerini kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Tüm termostatik vana montajı, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve ilaçsız radyatör temizliği işleri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanımı ise can ve mal güvenliği gerekçesiyle yasaktır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Pimaş tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan farkına bile varmadığımız yanlış kullanımlar birleşir ve bir gün tıkanıklık biçiminde karşınıza çıkar. Ve bu problem çok endişe vericidir. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar fayansların kırılacağı ve içerinin pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde zarar vermeden ve kısa zamanda pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, bebek bezleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla gider hattına kalıntılar oluşturarak kesiti daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün rögar tıkanıklığı açma ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Hasarsız su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçağı bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su boruları ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta bulunur. Bütün cihazlı su kaçağı bulma işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Doğalgaz Tadilat Projesi
 2. Şofben tesisatı ve montajı
 3. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 4. Alçıpan Boya Badana
 5. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 6. Küvet üstüne kabin montajı
 7. Robotla tıkanıklık açma
 8. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 9. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 10. Makinayla kırmadan kanal açma
 11. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 12. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 13. Alt komşuya su akması tamiri
 14. Kombi tesisatı tamiri ve bakımı
 15. Klozet tıkanıklığı açma
 16. Küveti jakuziye çevirme
 17. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 18. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 19. Bina dış cephe mantolama işleri
 20. Tuvalet es sifonu değiştirme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara