GOP petek yıkama için tesisatçı

Çoğu insana günün birinde GOP petek yıkama için tesisatçı gerekebilir. Alt komşuya su sızabilir, evde gaz kokusu olabilir, giderler tıkanır. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, klozet su sızdırır, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bunlar gibi pek çok iş ve su tesisatı arızaları ortaya çıkabilir. Ya da sadece evinize son moda bir tasarım yaptırmak istersiniz. GOP petek yıkama için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tamiratları yapmaktayız. Zamanla su tesisatı parçaları ömrünü doldurur. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin halledebileceği acil sorunlara neden olur. Sıhhi tesisat sorunları aniden ortaya çıkar. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Musluk arızalanabilir. Duşakabin gideri tıkanabilir. Batarya kartuşu değişimi gerekebilir. Doğalgaz tesisatı döşeme gerekebilir. Radyatör vanası değişimi gerekebilir. Musluk contası değişimi gerekebilir. Ana su hattından gelen suda bulunan kimyasallar, değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "GOP petek yıkama için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada yüzlerce seçenek çıkar. Peki doğru seçimi nasıl yapacaksınız? Çözümü yazımızın devamında bulacaksınız.

GOP petek yıkama için tesisatçı karşılaştırması yaparken dikkat edilecek noktalar

Tercih ettiğiniz GOP petek yıkama için tesisatçı gerekli sertifikalara ve yetkinliğe sahip olmalıdır. Numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz GOP petek yıkama için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Diyelim ki aradığınız usta tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonraki gün arızanın giderilmediğini anladınız. Numarayı aradınız ancak ulaşılmıyor. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Bir an önce başka bir GOP petek yıkama için tesisatçı bulup sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Benzer karmaşalarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belge ve izinlere sahip, garantili ve işinde uzman GOP petek yıkama için tesisatçı seçin.

GOP petek yıkama için tesisatçı olarak biz, en son ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, makul fiyatlara siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

GOP petek yıkama için tesisatçı olarak biz, bütün işlerinizi yapmaktayız. Başkent Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı bütün arızalarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Villanızda oluşan tüm su tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve makul fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe doğalgaz tesisatı sistemleri ve yardımcı aletleri de gelişiyor. Tüm yenilikleri GOP petek yıkama için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen destekle ve kararlılıkla şirketimizi büyütüyoruz. GOP petek yıkama için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen zamana ayak uyduruyor.

GOP petek yıkama fiyatları

GOP petek yıkama fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (işin yeri, ölçüler, marka ve kalite seçimi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde hemen ve kesin fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İlgili yeri incelemeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar için lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kırmadan su kaçağı bulma

Su kaçağı bulmak için tesisatçı deneyimli ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını bulmak, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Kaynağın belirlenmesi için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su boruları ve kombi boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge tespit edilir. Tüm cihazlı su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Klozet yer değiştirme

Klozetler birçoğumuz için evlerdeki yaşam konforunu yükselten demirbaşlar arasında sayılır. Bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyacı vardır. İç takım onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa pis su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm basmalı veya çekmeli iç takım montajı ve klozet su kaçağı tespiti ve onarımı işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Başkent Ankara'da kış ayları soğuk ve zorludur. Bu durum kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kışı sorunsuz atlatmak için, ısıtma sistemlerin bakım ve onarımını soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Tüm pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, panel radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve kimyasalsız petek temizliği işleri için bizi arayabilirsiniz. Apartman daireleri ve villalar genelde kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Petekler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve günün birinde tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Bu sorun oldukça moral bozucudur. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar yerlerin kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları ile zarar vermeden ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, kulak temizleme çubukları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve çay demleri zamanla gider borularına kalıntılar oluşturarak gider kesitini küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün robot cihazlarla tıkanıklık açma ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Alçıpan Boya Badana
 2. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 3. Isınmayan petek tamiri
 4. Merkezi Isıtma Sistemleri
 5. Su tesisatı arıza tespit
 6. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 7. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 8. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 9. Su soğutmalı chiller tesisatı
 10. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 11. Musluk tamircisi
 12. Bacalı Kombi Değişimi
 13. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 14. Klozet su sızıntıları tamiri
 15. Isıtma ve soğutma tesisatı
 16. Alt daireye su sızıntısı tamiri
 17. Tıkanıklık Açma
 18. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 19. Klozet sifon arızası ve tamiri
 20. Kombi filtresi temizliği
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara