Çankaya petek yıkama için tesisatçı mı aradınız? yüzlerce kişinin ilk seçimi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Çankaya petek yıkama için tesisatçı seçerken alanında uzman, garantili işçilik veren, aynı zamanda makul fiyatlı olanı isteriz. Plastik olsun metal olsun, suyun zararlı etkilerinden nasiplenmeyen sıhhi tesisat elemanı yok denecek kadar azdır. Arıza yapan tesisat elemanı bir an önce benzer parça ile değiştirilmeli veya tamir edilmelidir. Arızayı tespit eden müşteriler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Ancak, böyle kapsamlı sadece uzman tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Arızayı bulsanız bile, yanlış müdahale sonucunda zararı büyütebilirsiniz. Tam da bu sebepten işi ehline bırakmalısınız. İnternette hızlıca "Çankaya petek yıkama için tesisatçı" araması yaptığınızda yüzlerce sonuç karşınıza çıkacaktır. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren firmayı seçmektir.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, sık karşılaşılan ve kolay problemler bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Çankaya petek yıkama için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, sorunu hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, kafanız rahat etsin. Herkes Çankaya petek yıkama için tesisatçı işini uygun fiyatlı, çabuk, titiz, işin uzmanı ustalara vermek ister. Değil mi? Cevabınız evetse, bu konuda aceleci davranıp alelade seçim yapmayın. Doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatlice karşılaştırmanızı öneririz.

Çankaya petek yıkama için tesisatçı olarak, en güncel teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyata sizlere ulaştırıyoruz.

Çankaya petek yıkama için tesisatçı olarak, bütün işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da doğalgaz tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm problemlerinizi tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Evinizde oluşabilecek tüm su tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Çankaya petek yıkama için tesisatçı olarak yakından izliyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve sabırla firmamızı geliştiriyoruz. Çankaya petek yıkama için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

Çankaya petek yıkama fiyatı

Çankaya petek yıkama fiyatını belirlemek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken hakkında (işin konumu, ölçüler, kalite seçimleri, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Spesifik işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hızlıca ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İş ile ilgili mahali görmeden fiyat verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar için iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Kombi ve Petek Temizleme

Şehrimizde yılın büyük bölümü oldukça soğuk geçer. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin önemini arttırıyor. Kış mevsimini arızasız atlatmak istiyorsanız, kombi ve petek tesisatının bakım ve tamirlerini kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kombi baca uzatması montajı, petek yer değişimi, ilaçlı petek temizleme ve kimyasalsız radyatör temizleme işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise can güvenliği nedeniyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Kırmadan su kaçağı tespiti

Kırmadan su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının tespiti için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke hattı ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta tespit edilir. Tüm su kaçağı bulmak için tesisatçı işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Damlatan musluk onarımı

Musluk ve batarya arızaları çok çeşitli olmasına rağmen fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit musluk arızaları eli yatkın kişiler tarafından onarılabilir ama genelde bir profesyonelden yardım almak gerekir. Bilinçsiz onarım denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su akıtıyorsa, açıp kapatırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Alt kata su akması tamiri
 2. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 3. Alt komşuya su akması tamiri
 4. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 5. Klozet su sızıntıları tamiri
 6. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 7. Kombi tesisatı tamiri ve bakımı
 8. Üst kattan su sızıntısı tamiri
 9. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 10. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 11. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 12. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 13. Küvet üstü duşakabin montajı
 14. Muslukbaşı montajı
 15. Ankara Kombi Değişimi
 16. Kombi yenileme ve montajı
 17. Tıkalı pimaş gideri açma
 18. Termosifon tesisatı ve montajı
 19. Kombi filtresi temizliği
 20. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara