Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı

Herkes bir gün evine Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı arar. Kalorifer tesisatında kaçak olabilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, musluk su damlatabilir. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, duşakabin montajı gerekebilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bunlara benzer pek çok tamirat ve sıhhi tesisat problemleri ortaya çıkabilir. Veya sadece evinize modern bir tasarım yaptırmak istersiniz. Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tadilat işlerini yapmaktayız. Zamanla sıhhi tesisat elemanları eskir ve bozulur. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin tamir edebileceği acil durumlara sebep olur. Sıhhi tesisat sorunları aniden ortaya çıkar. Aniden lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Musluk arızalanabilir. Klozet tıkanabilir. Boru su kaçak tespiti gerekebilir. Foseptik kuyusu temizliği için usta lazım olabilir. Doğalgaz tesisatı ustası gerekebilir. Kombi ve kalorifer tesisatı gerekebilir. Şebeke hattından gelen sudaki zararlı bileşenler, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı" diye aradığınızda yüzlerce seçenek karşınıza çıkar. Kafanızda aniden "bu kadar usta arasından en doğrusu hangisi" sorusu belirecek. Çözümü yazımızda…

Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak biz, en güncel teknolojik ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz.

Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak, bütün tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili aklınıza gelecek bütün sorunlarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. İşyerinizde meydana gelen bütün su ve doğalgaz tesisatı arızalarını tamir ediyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve malzemeleri de yenileniyor. Tüm yeni teknolojileri Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve kararlılıkla işletmemizi geliştiriyoruz. Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

En Ucuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve küçük sorunlar bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, sorunu tek seferde çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Ata mahallesi musluk tamiri için tesisatçı işlerini saygın, makul fiyatlı bir uzmana vermek istemez misiniz? Öyleyse numarasını internette bulduğunuz kişiye hemen işinizi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru kişiyi seçmek için adayları dikkatlice kıyaslamanızı öneririz.

Ata mahallesi musluk tamiri fiyatları

Ata mahallesi musluk tamiri fiyatlarını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki pek çok parametre hakkında (işin konumu, ölçüler, kalite ve marka seçimleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işlerde doğrudan ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek yanıltıcı olmaktadır. İş ile ilgili mekanı görmeden fiyat verilebilirse telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan ev ve işyerlerindeki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini yıllardır özveri ile binlerce konumda uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının onarılması, termostatik vana montajı ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu tamir ve tadilatında güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Temizliği

Başkent Ankara'da kış ayları oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış mevsimini sıcak geçirmek için, ısıtıcı sistemlerin bakım ve onarımını kış aylarından önce yaptırmalısınız. Tüm pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, panel radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve ilaçsız petek temizleme işleri için bize ulaşın. Daireler ve müstakil villalar genelde hermetik kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can ve mal güvenliği nedeniyle yasaktır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı faturadan tasarruf etmek için belirli aralıklarla temizlenmelidir.

Kırmadan su kaçak tespiti

Cihazlı su kaçağı bulma deneyimli ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su hattında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını bulmak, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın bulunması için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su boruları ve kombi boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pimaş gider borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta tespit edilir. Tüm kameralı su kaçağı bulma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Apartman gideri tıkanıklığı
 2. Püskürtme su yalıtımı
 3. Klozet fleks hortumu değişimi
 4. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 5. Tıkanmış tuvalet açma
 6. Hidrofor tesisatı
 7. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 8. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 9. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 10. İlaçsız Petek Temizleme
 11. Alüminyum radyatör montajı
 12. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 13. Asma klozet tamiri ve montajı
 14. Küveti duşakabine çevirme
 15. Petek temizleme
 16. Şofben tesisatı ve montajı
 17. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 18. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 19. Klozet sifon arızası ve tamiri
 20. Tıkanıklık Açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status