Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak, en son teknoloji ile kaliteli işçiliği, uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak biz, aklınıza gelecek tüm tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı bütün sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Dairenizde oluşabilecek bütün doğalgaz tesisatı problemlerini onarıyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve mantıklı fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün doğalgaz tesisatı teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor. Tüm yenilikleri Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve sabırla şirketimizi geliştiriyoruz. Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen dünyaya ayak uyduruyor.

Su tesisatı suyu size ulaştırır

Suyun olmadığı bir ev düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Tesisat suyu bizlere ulaştırır. Sıhhi tesisat kurulumu ve problemlerinin çözülmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yapmaktayız. Bir tesisat uzmanından tavsiye almanız gerektiğinde çekinmeden bizleri arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir uzmanın ilgilenmesi gerekecek. Bu cevabı size verebilmemiz için bize, problemi anlatan fotoğraflar veya video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız bilgiler Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı ile alakalıda olabilir Bina yağmurluk boruları montajı ile ilgilide olabilir. Küvet üstü plastik duşakabin montajı ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Kalorimetre Tamiri ve Montajı dendiğinde biz başta geliriz.

Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı karşılaştırması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Ustalık belgesi ve gerçek bir adrese sahip Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almak sakıncalı olabilir. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde alet çantasını eline alan "usta"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Örneğin çağırdığınız şahıs gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonraki gün arızanın tamir olmadığını fark ettiniz. Numarayı aradınız ancak ulaşılmıyor. Adresi de yok. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Bir an önce başka bir Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı bularak sorunu çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Benzer karmaşalarla karşılaşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme fiyatları

Ata mahallesi doğalgaz tesisatı döşeme fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki pek çok parametre ile ilgili (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka seçimi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Spesifik işler dışındaki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İşin yapılacağı mekanı görmeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da kışlar soğuk ve zorludur. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Soğuk ayları konforlu geçirmek istiyorsanız, ısıtıcı sistemlerin bakım ve tamirlerini kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, alüminyum radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve ilaçsız petek temizliği işleri için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise güvenlik nedeniyle yasaktır. Petekler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk ve batarya problemleri çok çeşitli olsa bile yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok değerli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı kolay musluk arızaları tamir yeteneği olan insanlar tarafından tamir edilebilir ama büyük ihtimalle bir profesyonelden destek almak gerekebilir. Hatalı müdahaleler zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya sürekli su akıtıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan yaşam alanlarındaki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgazla çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini uzun yıllardır özenle binlerce noktada tamamladık. Başkentgaz tesisat hatalarının onarılması, petek yıkama ve temizleme ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Klozet tamiri

Klozetler kullanan çoğunluk için evlerdeki yaşam konforunu yükselten demirbaşlar arasında sayılır. Her gün kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyacı vardır. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa pis su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti klozete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet sifon arızası ve tamiri ve klozet rezervuar iç takımı değişimi işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan ufak yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık biçiminde kendini gösterir. Bu sorun çok moral bozucudur. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları ile hasarsız ve çabucak pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak geçiş çapını küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kalorifer Tesisatı
 2. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 3. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 4. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 5. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 6. Alt komşuya su akması tamiri
 7. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 8. Tıkalı pimaş gideri açma
 9. Yangın tesisatı
 10. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 11. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 12. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 13. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 14. Klozet sifon arızası ve tamiri
 15. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 16. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 17. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 18. Bahçe sulama sistemi tesisatı
 19. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 20. Isıtma ve soğutma tesisatı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara