Su tesisatı size suyu taşır

Su olmayan bir yaşam alanı düşünülemez. Çünkü su hayat kaynağıdır. Su tesisatı suyu insanlara taşır. Tesisat kurulumu ve arızalarının tamiri işlerini garantili olarak uzun yıllardır yapmaktayız. Bir tesisat uzmanından fikir almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizleri arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu oluruz. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir uzmanın el atması gerekecek. Bu cevabı bulmamız için bize, sorunu anlatan resimler ya da video gönderebilirsiniz. Bize ulaştıracağınız bilgiler Isıtma ve soğutma tesisatı ile ilgilide olabilir Alaturkayı Klozete Çevirme ile ilgilide olabilir. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Musluk contası değişimi denince biz akla geliriz.

Alacaatlı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı aradığınızda sayısız müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisatı seçin.

Alacaatlı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçerken alanında uzman, garantili servis hizmeti sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Sıhhi tesisat sistemlerinde zaman içinde bazı malzemeler aşınır, kireçlenir, eskir ve zarar görür. Arıza yapan parçalar acilen ikame eleman ile yenilenmeli veya tamir edilmesi gerekir. Tüketiciler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece profesyonel tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahalelerde bulunursanız hasarı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette çok kolay şekilde "Alacaatlı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı" araması yaparsanız sayısız seçenek karşınıza çıkar. Zor olansa sizin için uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili işçilik sunan ustayı seçmektir.

Alacaatlı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı

Hepimize günün birinde Alacaatlı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı gerek olabilir. Eski borular paslanır, contalar çürür ve sızdırır, musluk su damlatabilir. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, terastan su sızabilir, korniş montajı gerekebilir. Bunlara benzer pek çok iş ve su tesisatı arızaları oluşabilir. Ya da sadece banyonuza son moda bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Alacaatlı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Her geçen gün tesisat parçaları eskir ve bozulur. Sadece uzman tesisatçıların tamir edebileceği acil durumlara neden olur. Sıhhi tesisat problemleri aniden ortaya çıkar. Aniden lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya bozulabilir. Banyo gideri tıkanabilir. Cihazla koku tespiti gerekebilir. Tıkanıklık Açma gerekebilir. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü gerekebilir. İlaçsız Petek Temizleme gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki aşındırıcı maddeler, suyun değdiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Alacaatlı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada onlarca sonuç ile karşılaşırsınız. Kafanızda aniden "bu kadar usta arasından en uygunu hangisi" sorusu belirecek. Cevabı yazımızda bulacaksınız.

Alacaatlı kombi ve radyatör tesisatı fiyatları

Alacaatlı kombi ve radyatör tesisatı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki pek çok değişken hakkında (işin konumu, ölçüler, kalite tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde anında ve sabit fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İş ile ilgili mahali keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Klozet yer değiştirme

Klozetler şüphesiz evlerdeki yaşam konforu yükselten eşyalar arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa kirli su sızdırabilir. Sağlık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biriside klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm basmalı veya çekmeli iç takım montajı ve engelli klozet montajı işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Ankara'da kışlar oldukça soğuk geçer. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı sıcak geçirmek için, ısıtma sistemlerin bakımını kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Ankara'da kombi tesisat temizliği, alüminyum radyatör montajı, radyatör yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve kimyasalsız radyatör temizleme işleri için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve müstakil villalar genelde kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanımı ise güvenlik nedeniyle yasaklanmıştır. Petekler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Kırmadan su kaçak tespiti

Hasarsız su kaçağı bulma deneyimli ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pis su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın bulunması için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke hattı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta belirlenir. Bütün kameralı su kaçağı bulma işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 2. Klozet sifon arızası ve tamiri
 3. Küveti jakuziye çevirme
 4. Klozet tamiri
 5. Doğalgaz tesisatı döşeme
 6. Su deposu temizliği
 7. İlaçlı Petek Temizliği
 8. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
 9. Küvet üstü plastik duşakabin montajı
 10. Klozet su sızıntıları tamiri
 11. Kombi tesisatı temizliği
 12. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 13. Batarya kartuşu değişimi
 14. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 15. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 16. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 17. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 18. Alt daireye su sızıntısı tamiri
 19. Rögar yeri tespiti
 20. Banyoda Kötü Koku Tespiti
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara