Mesnevi sokak petek yıkama için tesisatçı aradığınızda yüzlerce müşterinin ilk tercihi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Mesnevi sokak petek yıkama için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili servis hizmeti sunan, ve fiyatları uygun olanı isteriz. Tüm su tesisatı parçaları suyun hareketinden, sıcaktan ya da soğuktan, negatif yönde etkilenir. Arıza yapan parçalar acilen uygun yedek parça ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Arızayı tespit eden müşteriler, çoğunlukla malzemeleri alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu karışık sorunları sadece belgeli tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Arızayı bulsanız bile, yanlış müdahale sonucunda hasarı büyütebilirsiniz. İşte bu nedenle uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette hızlıca "Mesnevi sokak petek yıkama için tesisatçı" araması yaparsanız sayısız işletme bulursunuz. Asıl zor olan ise size uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde tamamlayacak garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

Su tesisatı suyu size ulaştırır

Susuz bir yaşam alanı yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu bizlere ulaştırır. Sıhhi tesisat sıfırdan kurulumu ve kaçaklarının onarımı işlerini garantili şekilde uzun yıllardır yapmaktayız. Tesisat ustasından tavsiye alacağınız zaman çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu olacağız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir profesyonelin çözmesi gerekecek. Bu cevabı verebilmemiz için bize, arızayı gösteren resimler ve video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız bilgiler Robotla tıkanıklık açma ile alakalıda olabilir İlaçlı Petek Temizliği ile alakalıda olabilir. Püskürtme su yalıtımı ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Üst komşudan su akması tamiri söz konusu olduğunda biz akla geliriz.

Mesnevi sokak petek yıkama için tesisatçı kıyaslaması yaparken dikkat edilecek noktalar

Mesnevi sokak petek yıkama için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Evinize aceleyle bulduğunuz Mesnevi sokak petek yıkama için tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ama bu günlerde alet çantasını eline alan "sıhhi tesisatçı"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Diyelim ki aradığınız kişi tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonra arızanın giderilmediğini anladınız. Numarasını aradınız fakat ulaşamadınız. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hızlıca yeni bir Mesnevi sokak petek yıkama için tesisatçı bularak arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Benzer karmaşalarla karşılaşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belgelere sahip, güvenilir ve profesyonel Mesnevi sokak petek yıkama için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Mesnevi sokak petek yıkama fiyatları

Mesnevi sokak petek yıkama fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin yeri, uzunluk ve genişlikler, kalite tercihi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgimiz olması gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde anında ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İlgili yeri incelemeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar için lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı

Şehrimizde kış ayları oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini sıcak geçirmek istiyorsanız, kombi ve peteklerin bakım ve onarımını kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Tüm termostatik vana montajı, alüminyum radyatör montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız radyatör temizleme işleri için bizimle iletişime geçin. Daireler ve villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaktır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için belirli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Gündelik hayatta yapılan farkına bile varmadığımız yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Ve arıza fazlasıyla moral bozucudur. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve içerinin pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla zarar vermeden ve hızlıca tıkanıklıklar açılır. Apartmanlarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak geçiş çapını küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün rögar tıkanıklığı açma ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Klozet su sızıntısı tamiri

Klozet şüphesiz yaşanılan her alandaki konforu arttıran eşyalar arasında sayılır. Sürekli kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. İç takım onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa kirli su sızdırabilir. Yaşlılık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Tüm klozet sifon arızası ve tamiri ve klozet rezervuar iç takımı değişimi işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Kırmadan su kaçağı tespiti

Su kaçağı bulmak için tesisatçı profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Kaynağın tespiti için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su boruları ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Tüm cihazlı su kaçak bulma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Su tesisatı fiyatları
 2. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 3. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 4. Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 5. Klozet tıkanıklığı açma
 6. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 7. Lavabo Tıkanıklığı Açma
 8. Boru su kaçak tespiti
 9. Yangın tesisatı
 10. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
 11. Sıcak su tesisatı
 12. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 13. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 14. Püskürtme su yalıtımı
 15. Klozet su sızıntıları tamiri
 16. Tıkalı pimaş gideri açma
 17. Banyoda su birikmesi tamiri
 18. Küvet üstü cam panel montajı
 19. Daire içi mantolama
 20. Kanalizasyon açma ve temizliği
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara