Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı olarak, bütün tamir işlerinizi yapmaktayız. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı aklınıza gelecek tüm sorunlarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde oluşabilecek bütün doğalgaz tesisatı arızalarını onarıyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve mantıklı fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı sistemleri ve malzemeleri de yenileniyor. Tüm yenilikleri Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden gelen destekle ve sabırla şirketimizi geliştiriyoruz. Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Evinize ya da işyerinize alelade bulduğunuz Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçısını almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin ustalık belgesini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz usta gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak ertesi gün problemin tamir olmadığını gördünüz. Numarayı aradınız fakat cevap vermedi. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hemen başka bir Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı bulup sorunu çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer karmaşalarla uğraşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli izinlere sahip, garantili ve işinde uzman Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı

Çoğumuz bir gün evine Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı arar. Alt komşuya su sızabilir, contalar eskir ve kopar, pimaş borular tıkanır. Evi boyatmak gerekebilir, terastan su sızabilir, klozet montajı gerekebilir. Bu ve benzeri bir sürü tamirat ve sıhhi tesisat problemleri oluşabilir. Veya sadece mutfağınıza son moda bir dizayn yaptırmak istersiniz. Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı olarak bu ve benzeri, aklınıza gelecek tüm tamirat ve tadilatları yapıyoruz. Zamanla su tesisatı elemanları ömrünü doldurur. Sadece profesyonel tesisatçıların tamir edebileceği karmaşık problemlere neden olur. Su tesisatı problemleri beklenmedik şekilde ortaya çıkar. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Klozet iç takımı bozulabilir. Klozet tıkanabilir. Komple kalorifer tesisatı gerekebilir. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma gerekebilir. Engelli klozet montajı gerekebilir. Oksijen ve Elektrik Kaynağı için usta lazım olabilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan kimyasallar, suyun değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Konutkent püskürtme su yalıtımı için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada pek çok usta olduğunu görürsünüz. Ama doğru tercihi nasıl yapacaksınız? Çözümü yazımızın devamında bulacaksınız.

Konutkent püskürtme su yalıtımı fiyatları

Konutkent püskürtme su yalıtımı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, kalite seçimleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde anında ve sabit fiyat vermek yanıltıcı olmaktadır. İş ile ilgili alanı görmeden fiyat verilebilirse telefonda yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan ufak kullanım hataları birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık olarak kendini gösterir. Ve bu sorun çok moral bozucudur. Müşterilerimiz yerlerin kırılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla hasarsız ve çabucak gider tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, bebek bezleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve bulaşık artıkları zamanla gider hattına tutunarak geçiş çapını daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Tesisatı

Şehrimizde kış mevsimi soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin önemini arttırıyor. Kış aylarını konforlu geçirmek için, kombi ve peteklerin bakım ve onarımını soğuk aylardan önce yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki kombi tesisat temizliği, alüminyum radyatör montajı, kombi yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve ilaçsız petek temizleme işleri için bizimle iletişime geçin. Daireler ve villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise can güvenliği nedeniyle yasaktır. Kaloriferler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Klozet rezervuar iç takım tamiri

Klozetler kullanan çoğunluk için evlerdeki yaşam konforu arttıran demirbaşlar arasında sayılır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde tamire ihtiyacı vardır. Rezervuar iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa kirli su sızdırabilir. Sağlık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar şamandırası tamiri ve klozet su sızıntıları tamiri işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Cihazlı su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçak tespiti profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın bulunması için ısıya duyarlı kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su hattı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Tüm kırmadan su kaçak tespiti işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki gazla çalışan cihazlara ulaştırır. Evlerimizde doğalgazla çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini yıllardır dikkatle pek çok konumda tamamladık. Başkentgaz tesisat eksiklerinin tamamlanması, ocak doğalgaz dönüşümü ve yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi tamir ve tadilatında uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 2. Radyatör vanası değişimi
 3. Ankara Villa Tadilatı
 4. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 5. Komple Daire Tadilatı
 6. Alaturkayı Klozete Çevirme
 7. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri
 8. Isınmayan petek tamiri
 9. Cihazlı su kaçağı tespiti
 10. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 11. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme
 12. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 13. Petek temizleme
 14. Su tesisatı ustası
 15. Tıkalı pimaş gideri açma
 16. Makinayla kırmadan kanal açma
 17. Doğalgaz Tadilat Projesi
 18. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 19. Hava tesisatı
 20. Logar yeri tespiti
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara