Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı olarak, en son ekipmanlar ile garantili işçiliği, uygun fiyatlara değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı olarak, tüm işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da doğalgaz tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek bütün problemlerinizi tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. İşyerinizde oluşabilecek bütün doğalgaz tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su ve doğalgaz tesisatı sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen destekle ve sağlam adımlarla şirketimizi geliştiriyoruz. Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı kıyaslaması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı, doğru seçim olacaktır. Evinize alelade bulduğunuz Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "su tesisatçısı"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız usta tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonra sorunun çözülmediğini gördünüz. Numarasını aradınız ancak açmadı. Adresini de bilmiyorsunuz. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Bir an önce yeni bir Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Benzer kötü durumlarla karşılaşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve işinde uzman Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı seçmenizi öneririz.

En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Tıkanıklıklar gibi yaygın ve küçük arızalar bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış uygulamalar, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, problemi hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Kabil Caddesi makinalı petek temizliği için tesisatçı işlerini güvenilir, maddi olarak karşılanabilir bir firmaya vermek istemez misiniz? Cevabınız evetse, böyle bir konuda aceleci davranıp rastgele seçim yapmayın. Doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru kişiyi bulmak için adayları dikkatlice karşılaştırmanızı öneririz.

Kabil Caddesi makinalı petek temizliği fiyatları

Kabil Caddesi makinalı petek temizliği fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki birden fazla değişken ile ilgili (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, marka tercihleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde doğrudan ve sabit fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İlgili alanı keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Musluk ve batarya montajı

Musluk problemleri çok çeşitli olsa da yüksek gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı basit musluk arızaları tamir yeteneği olan insanlar tarafından tamir edilebilir ancak genelde bir profesyonelden destek almak gerekir. Bilinçsiz müdahaleler zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su akıtıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Cihazlı su kaçağı bulma

Noktasal su kaçağı tespiti profesyonel ve donanımlı tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını bulmak, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su tesisatı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta belirlenir. Bütün cihazlı su kaçak bulma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık biçiminde karşınıza çıkar. Ve arıza fazlasıyla can sıkıcıdır. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde kırmadan dökmeden ve kısa zamanda kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, iç çamaşırları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde gider borularına kalıntılar oluşturarak gider kesitini küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm robot cihazlarla tıkanıklık açma ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Temizleme

Ankara'da kış mevsimi sert ve soğuk yaşanır. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısıtma sistemlerin önemini arttırıyor. Kış aylarını sıcak geçirmek istiyorsanız, kombi ve petek tesisatının bakımını kış aylarından önce yaptırmalısınız. Ankara'da pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kombi baca uzatması montajı, radyatör yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve ilaçsız petek temizliği işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde doğalgazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Termostatik vana montajı, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini uzun yıllardır itina ile binlerce dairede uyguladık. Başkent gaz tesisat hatalarının tamamlanması, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Tesisat projesi
 2. Küvet üstü plastik duşakabin montajı
 3. Küveti jakuziye çevirme
 4. Kanal Açma
 5. Kanalizasyon açma ve temizliği
 6. Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 7. Klozet tamiri
 8. Su soğutmalı chiller tesisatı
 9. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 10. Hermetik şofben tesisatı
 11. Batarya kartuşu değişimi
 12. Isıtma sistemleri tesisatı
 13. Üst kattan su akması tamiri
 14. Klozet sifon arızası ve tamiri
 15. Cihazla gaz kaçağı testi
 16. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 17. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 18. Doğalgaz Tesisatı
 19. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 20. Bacalı Kombi Değişimi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara