İlker tıkanıklık açma için tesisatçı olarak, en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyatlara değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

İlker tıkanıklık açma için tesisatçı olarak, tüm işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da doğalgaz tesisatı ile alakalı bütün arızalarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Villanızda oluşan tüm su tesisatı arızalarını onarıyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün sıhhi tesisat teknolojisi ve yardımcı aletleri de yenileniyor. Tüm yeni teknolojileri İlker tıkanıklık açma için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve sabırla şirketimizi geliştiriyoruz. İlker tıkanıklık açma için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen zamana uyum sağlıyor.

İlker tıkanıklık açma için tesisatçı tercihinde dikkat edilmesi gereken noktalar

İlker tıkanıklık açma için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz İlker tıkanıklık açma için tesisatçısını evinize almak sakıncalı olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "su tesisatçısı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız kişi tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak ertesi gün sorunun tamir olmadığını gördünüz. Aradınız ancak ulaşamadınız. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Hızlıca başka bir İlker tıkanıklık açma için tesisatçı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi karmaşalarla karşılaşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, güvenilir ve işinde uzman İlker tıkanıklık açma için tesisatçı seçin.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Tıkanıklıklar gibi yaygın ve kolay sorunlar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. İlker tıkanıklık açma için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, kafanız rahat etsin. İlker tıkanıklık açma için tesisatçı işlerini saygın, maddi olarak karşılanabilir bir firmaya vermek istemez misiniz? Öyleyse internette bulduğunuz kişiye hemen işi vermeyin. Su tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

İlker tıkanıklık açma fiyatları

İlker tıkanıklık açma fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken hakkında (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka tercihleri, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Belli başlı işler dışındaki işlerde hemen ve sabit fiyat vermek imkan dahilinde değildir. İşin yapılacağı alanı keşif yapmadan fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Kırmadan su kaçak tespiti

Kameralı su kaçağı bulma deneyimli ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya atık su hattında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını bulmak, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının bulunması için termal kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke boruları ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge tespit edilir. Tüm kırmadan su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Musluk tamiri

Musluk sorunları birbirinden farklı olsa da fazla gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım kolay batarya arızaları tamir yeteneği olan insanlar tarafından çözülebilir ancak genelde bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Yanlış tamir denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su sızdırıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Klozet iç takım tamiri

Klozet pek çok kişi için yaşam alanlarındaki konforu yükselten eşyalar arasındadır. Sürekli kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa atık su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini alafranga tuvalete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar şamandırası tamiri ve klozet tesisatı ve montajı işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan ufak kullanım hataları birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Bu arıza oldukça can sıkıcıdır. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar fayansların kırılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kanal görüntüleme kameraları ile kırmadan dökmeden ve hızlıca tıkanıklıklar açılır. Toplu konutlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla pimaş borulara kalıntılar oluşturarak boru kesitini küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm robot cihazlarla tıkanıklık açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Klozet sifon arızası ve tamiri
 2. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 3. Bilgisayarlı su kaçak tespiti
 4. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 5. Üst kattan su akması tamiri
 6. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 7. Termostatik vana montajı
 8. Hidrofor tesisatı
 9. Küvet üstüne kabin montajı
 10. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 11. Foseptik kuyusu temizliği
 12. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 13. Daire içi ısı yalıtımı
 14. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 15. Su deposu temizliği
 16. Küveti duşakabine çevirme
 17. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 18. Kombi filtresi temizliği
 19. Apartman gideri tıkanıklığı
 20. Su tesisatı arıza tespit
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status