İlker musluk tamiri için tesisatçı arıyorsanız binlerce müşterinin tek tercihi Yurt Tesisatı arayın.

İlker musluk tamiri için tesisatçı seçerken alanında uzman, garantili hizmet sunan, ve fiyatları uygun olmasını isteriz. Plastik olsun metal olsun, suyun zararlı etkilerinden nasibini almayan su tesisatı elemanı neredeyse hiç yoktur. Arıza yapan malzemeler acilen ikame eleman ile değiştirilmeli veya tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, çoğunlukla malzemeleri alıp tamiri kendi yapmak isteyebilir. Ancak, bu karışık sorunları sadece belgeli tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Arızayı bulsanız bile, hatalı müdahale sonucunda hasarı daha da büyütebilirsiniz. Tam da bu nedenle işi ehline bırakmalısınız. Arama motorlarında hızlıca "İlker musluk tamiri için tesisatçı" araması yaparsanız pek çok işletme bulabilirsiniz. Asıl zor olan ise size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde bitirecek garantili servis hizmeti veren ustayı seçmektir.

En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Tıkanıklıklar gibi yaygın ve kolay sorunlar bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. İlker musluk tamiri için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, arızayı en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. İlker musluk tamiri için tesisatçı işlerini saygın, makul fiyatlı bir ustaya vermek istemez misiniz? Öyleyse numarasını bulduğunuz kişiye hemen işi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru kişiyi seçmek için adayları dikkatlice karşılaştırmanızı öneririz.

İlker musluk tamiri için tesisatçı kıyaslaması yaparken dikkat edilecek noktalar

Tercih ettiğiniz İlker musluk tamiri için tesisatçı gerekli belgelere ve yetkinliğe sahip olmalıdır. Evinize aceleyle bulduğunuz İlker musluk tamiri için tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak bu günlerde takım çantasını kapan "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin ustalık belgesini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz kişi gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ama sonraki gün problemin giderilmediğini anladınız. Numarasını aradınız ancak ulaşılmıyor. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Bir an önce yeni bir İlker musluk tamiri için tesisatçı bulup sorunu çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer karmaşalarla mağdur olmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belge ve izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel İlker musluk tamiri için tesisatçı seçmenizi öneririz.

İlker musluk tamiri fiyatları

İlker musluk tamiri fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (fiziksel koşullar, ölçüler, kalite ve marka seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Spesifik işler dışındaki işler söz konusu olduğunda anında ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İş ile ilgili yeri görmeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve günün birinde tıkanıklık olarak kendini gösterir. Bu arıza fazlasıyla moral bozucudur. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kanal görüntüleme kameraları ile hasarsız ve çabucak gider tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her daire giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, iç çamaşırları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zaman içinde gider borularına kalıntılar oluşturarak boru kesitini küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün rögar tıkanıklığı açma ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Şehrimizde kış ayları oldukça soğuk geçer. Bu durum kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini sıcak atlatmak için, ısıtıcı sistemlerin bakım ve tamirlerini kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kombi baca uzatması montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve kimyasalsız radyatör temizleme işleriniz için bizi arayın. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can ve mal güvenliği gerekçesiyle yasaktır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için belirli aralıklarla temizlenmelidir.

Damlatan musluk onarımı

Musluk sorunları farklı farklı olsa bile fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bazı basit musluk ve batarya problemleri tamir yeteneği olan kişiler tarafından onarılabilir ama genelde bir tesisatçıdan yardım almak gerekebilir. Hatalı onarım denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya devamlı su akıtıyorsa, açıp kapatmak için zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Kırmadan su kaçak tespiti

Cihazlı su kaçağı bulma deneyimli ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su hattı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge bulunur. Bütün hasarsız su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan ev ve işyerlerindeki doğalgazla çalışan cihazlara ulaştırır. Evlerimizde doğalgazla çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, baca uzatması ilave montajı işlerini yıllardır itina ile yüzlerce konumda tamamladık. Başkent gaz tesisat eksikliklerinin düzeltilmesi, ocak doğalgaz dönüşümü ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 2. Doğalgaz Kaçak Tamiri
 3. Ankara Kombi Değişimi
 4. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 5. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 6. Doğalgaz tesisatı döşeme
 7. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 8. Gömme rezervuar tamiri
 9. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 10. Komple Daire Tadilatı
 11. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 12. Hidrofor tesisatı
 13. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 14. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 15. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 16. Kombi filtresi temizliği
 17. Yer Tuvaletini Klozete Çevirme
 18. Kapanmayan musluk tamiri
 19. Ankara Villa Tadilatı
 20. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara