Su tesisatı size suyu taşır

Su olmayan bir yaşam alanı yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Tesisat suyu bizlere taşır. Su ve doğalgaz tesisatı çekilmesi ve kaçaklarının çözülmesi işlerini garantili şekilde 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan fikir alacağınız zaman rahatça Yurt Tesisatı arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme sevk etmekten mutlu oluruz. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir ustanın incelemesi gerekecek. Bu cevabı verebilmemiz için bize, sorunu anlatan resimler ya da video gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz videolar Doğalgaz tesisatı ustası ile alakalıda olabilir Hermetik kombi baca uzatması ilave ile ilgilide olabilir. Ankara Villa Tadilatı ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Kombi su kaçağı bulma yöntemleri söz konusu olduğunda biz akla geliriz.

Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı

Pek çoğumuzun aniden Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı araması gerekmiştir. Eski borular paslanır, contalar eskir ve kopar, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Evi boyatmak gerekebilir, fayansçı gerekebilir, boya, badana ve alçı ustası gerekebilir. Bu ve benzeri birçok tamirat ve su tesisatı arızaları oluşabilir. Belki de sadece salonunuza yeni bir tasarım yaptırmak istersiniz. Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı olarak bu ve benzeri, bütün tadilat işlerini yapmaktayız. Zamanla su tesisatı malzemeleri ömrünü doldurur. Sadece uzman tesisatçıların halledebileceği acil durumlara sebep olur. Sıhhi tesisat sorunları birden bire ortaya çıkar. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Klozet iç takımı bozulabilir. Mutfak lavabosu tıkanıklığı oluşabilir. Hermetik şofben tesisatı gerekebilir. Makinalı Tıkanık Açma gerekebilir. Termostatik vana montajı gerekebilir. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri için usta lazım olabilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki zararlı bileşenler, temas ettiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı" diye aradığınızda yüzlerce usta ile karşılaşırsınız. Aklınızda aniden "bu kadar firma arasından en iyisi hangisi" sorusu belirecek. Çözümü yazımızda…

İşinde uzman Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı seçimi için öneriler

Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Evinize rastgele bulduğunuz Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı için tesisatçısını almayın. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ama günümüzde takım çantasını kapan "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız şahıs tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama ertesi gün problemin devam ettiğini gördünüz. Numarasını aradınız fakat açmadı. Adresini de bilmiyorsunuz. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Bir an önce başka bir Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı bulup problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla uğraşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, güvenilir ve işinde uzman Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı seçin.

Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı fiyatları

Gökkuşağı mahallesi duşakabin montajı fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken hakkında (fiziksel koşullar, ölçüler, kalite ve marka seçimi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Belli başlı işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hemen ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İşin yapılacağı mahali görmeden yaklaşık maliyet verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar için numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da yılın büyük bölümü sert ve soğuk yaşanır. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kışı rahat geçirmek istiyorsanız, ısıtıcı sistemlerin bakım ve tamirlerini soğuk aylardan önce yaptırmanızı öneririz. Ankara'da termostatik vana montajı, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, petek yer değişimi, ilaçlı petek temizleme ve kimyasalsız petek temizliği işleri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise güvenlik gerekçesiyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk ve batarya arızaları çok çeşitli olsa bile fazla gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça değerli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım kolay musluk ve batarya arızaları eli yatkın insanlar tarafından onarılabilir ama çoğunlukla bir tesisatçıdan destek almak gerekir. Bilinçsiz onarım denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk devamlı su damlatıyorsa, açıp kapatırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Hasarsız su kaçağı tespiti

Cihazlı su kaçağı bulma profesyonel ve donanımlı tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın bulunması için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke boruları ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Bütün noktasal su kaçağı tespiti işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaz Tesisatı Kurulumu

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı evlerimizdeki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde ve işyerlerimizde gazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Ocak doğalgaz dönüşümü, doğalgazlı şofben montajı işlerini 35 yıldır özveri ile sayısız hanede uyguladık. Başkentgaz tesisat eksiklerinin onarılması, kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan küçük kullanım hataları birleşir ve günün birinde tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Bu arıza çok can sıkıcıdır. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve etrafın kirleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları ile kırmadan ve kısa zamanda tıkanıklıklar açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire gider kullanımına azami özen göstermelidir. Islak mendiller, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zamanla gider hattına kalıntılar oluşturarak geçiş çapını küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Doğalgaz Tesisatı
 2. Şofben montajı
 3. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 4. Alt kata su akması tamiri
 5. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 6. Su deposu temizliği
 7. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 8. Logar yeri tespiti
 9. Petek Yıkama
 10. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 11. Alt daireye su sızıntısı tamiri
 12. Kombi tesisatı temizliği
 13. Daire içi ısı yalıtımı
 14. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 15. Tesisat projesi
 16. Ankara Villa Tadilatı
 17. Projeli hermetik şofben kurulumu
 18. Kalorifer Tesisatı
 19. Klozet Yeri Değiştirme
 20. Daire içi mantolama
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara