Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı

Çoğumuz günün birinde mutlaka evine ya da işyerine Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı arar. Kombi bozulabilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, giderler tıkanır. Su kaçağı olabilir, duşakabin montajı gerekebilir, korniş montajı gerekebilir. Bu ve benzeri bir sürü tamirat ve sıhhi tesisat arızaları ortaya çıkabilir. Belki de sadece banyonuza son moda bir tasarım yaptırmak istersiniz. Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tamiratları yapmaktayız. Zamanla su tesisatı elemanları ömrünü doldurur. Yalnızca uzman tesisatçıların halledebileceği acil arızalara neden olur. Sıhhi tesisat problemleri aniden meydana gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda su borusu patlayabilir. Batarya bozulabilir. Tuvalet gideri tıkanabilir. Çift ağızlı çamaşır musluk montajı gerekebilir. Duvara gömme sifon tamiri için usta lazım olabilir. Makinalı Tıkanık Açma gerekebilir. Klozet rezervuar iç takımı değişimi gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki zararlı bileşenler, değdiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada yüzlerce firma çıkar. Aklınızda aniden "bu kadar çok sonuç arasından en uygunu hangisi" sorusu oluşacak. Çözümü yazımızda bulacaksınız.

Su tesisatı suyu size ulaştırır

Su olmayan bir konut yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Su tesisatı suyu insanlara götürür. Tesisat kurulumu ve problemlerinin onarımı işlerini garantili şekilde uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Tesisat ustasından tavsiye alacağınız zaman rahatça bizi arayın. Deneyimlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutluluk duyarız. Belki arıza sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir uzmanın çözmesi gerekecek. Bu cevabı verebilmemiz için bize, arızayı anlatır resimler ya da video yollayabilirsiniz. Yollayacağınız bilgiler Kanalizasyon ve Altyapı İşleri ile alakalıda olabilir Basmalı veya çekmeli iç takım montajı ile ilgilide olabilir. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Merkezi Sistem Petek Temizliği denince biz akla geliriz.

Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçimini aceleyle yapmaktan kaçının. Bunun için önerilerimizi göz önünde bulundurun.

Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat günümüzde takım çantasını kapan "su tesisatçısı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Diyelim ki aradığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonra arızanın devam ettiğini anladınız. Numarayı aradınız ancak cevap vermedi. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Hemen başka bir Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı bulup sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer karmaşalarla mağdur olmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belgelere sahip, garantili ve işinde uzman Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon fiyatları

Doğukent daire tadilatı ve dekorasyon fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken ile ilgili (fiziksel koşullar, ölçüler, kalite ve marka seçimleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Belli başlı işler haricindeki işlerde anında ve kesin fiyat vermek yanıltıcı olmaktadır. İşin yapılacağı mekanı keşif yapmadan fiyat verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar için iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da kışlar soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin önemini arttırıyor. Kışı sorunsuz atlatmak için, kombi ve petek tesisatının bakım ve onarımını kış öncesi yaptırmalısınız. Tüm termostatik vana montajı, kombi baca uzatması montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleri için bizi arayın. Daireler ve villalar genelde hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can güvenliği nedeniyle yasaktır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Kırmadan su kaçağı tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Kaynağın bulunması için ısıya duyarlı kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su tesisatı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pimaş gider borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta bulunur. Tüm kırmadan su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan basit kullanım hataları birleşir ve bir gün tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Ve problem çok can sıkıcıdır. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar fayansların kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları ile kırmadan ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Islak mendiller, bebek bezleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zaman içinde gider borularına kalıntılar oluşturarak gideri küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 2. Daire içi ısı yalıtımı
 3. Kanalizasyon açma ve temizliği
 4. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 5. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 6. Termostatik vana montajı
 7. Logar yeri tespiti
 8. Bilgisayarlı su kaçak tespiti
 9. Tıkanmış tuvalet açma
 10. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 11. Küvet üstüne kabin montajı
 12. Havalandırma tesisatı
 13. Küvet üstü cam panel montajı
 14. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 15. Tıkanıklık Açma
 16. Banyo bataryası değişimi
 17. Hava tesisatı
 18. Klozet sifon arızası ve tamiri
 19. Isıtma ve soğutma tesisatı
 20. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status