Su hayatsa tesisat hayat taşır

Susuz bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Tesisat suyu kullanılacağı son noktaya götürür. Sıhhi tesisat çekilmesi ve problemlerinin düzeltilmesi işlerini garantili şekilde uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzman bir tesisatçıdan fikir alacağınız zaman çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir ustanın incelemesi gerekecek. Bu cevabı sunmamız için bize, sorunu anlatan fotoğraflar ve video gönderebilirsiniz. Bize ulaştıracağınız fotoğraflar Bahçe sulaması tesisatı ile alakalıda olabilir Banyo bataryası değişimi ile ilgilide olabilir. Radyatör Petek Yer Değişimi ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme dendiğinde biz başta geliriz.

Bilkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı arıyorsanız binlerce müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisatı arayın.

Bilkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili işçilik sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Plastik ya da metal, suyun zararlı etkilerinden nasibini almayan su tesisatı elemanı neredeyse hiç yoktur. Zamana yenik düşen parçalar hızlıca ikame eleman ile yenilenmeli veya tamir edilmesi gerekir. Arızayı tespit eden müşteriler, çoğunlukla malzemeleri alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Ancak, bu tür ciddi arızaları sadece belgeli tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile hatalı müdahale sonucunda hasarı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple işi ehline bırakmalısınız. İnternette hızlıca "Bilkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı" araması yaparsanız onlarca usta bulabilirsiniz. Zor olansa size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili işçilik sunan işletmeyi seçmektir.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, sık karşılaşılan ve basit arızalar bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Bilkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, problemi hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, rahat edin. Herkes Bilkent klozet iç takım tamiri için tesisatçı işini maddi olarak karşılanabilir, çabuk, titiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? O zaman numarasını internette bulduğunuz kişiye hemen işi vermeyin. Su ve doğalgaz tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Bilkent klozet iç takım tamiri fiyatları

Bilkent klozet iç takım tamiri fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (işin yeri, ölçüler, marka ve kalite seçimi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Spesifik işler dışındaki işlerde hemen ve kesin fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İlgili yeri görmeden fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazlı cihazlara taşır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgaz yakıtı ile çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, baca uzatması ilave montajı işlerini yıllardır özenle binlerce konumda uyguladık. Başkent gaz tesisat eksiklerinin tamamlanması, ocak doğalgaz dönüşümü ve doğalgazlı şofben montajı işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan ufak yanlış kullanımlar birleşir ve günün birinde tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Ve sorun fazlasıyla endişe vericidir. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde kırmadan ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her daire giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde gider borularına yapışarak geçiş çapını daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm robot cihazlarla tıkanıklık açma ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Kameralı su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçağı bulma deneyimli ve donanımlı tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya atık su hattında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşıyor. Kaynağın belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su hattı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Bütün hasarsız su kaçağı bulma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kombi Tesisatı

Ankara'da yılın büyük bölümü aşırı soğuk geçmektedir. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Soğuk ayları arızasız atlatmak istiyorsanız, kombi ve peteklerin tamirlerini kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Ankara'da kombi tesisat temizliği, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve kimyasalsız petek temizleme işleri için bizi arayın. Daireler ve villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can güvenliği gerekçesiyle yasaktır. Kaloriferler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Gömme rezervuar tamiri
 2. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 3. Klozet taharet musluğu tamiri ve montajı
 4. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 5. Doğalgaz tesisatı döşeme
 6. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 7. Asma klozet tamiri ve montajı
 8. Ankara Su Kaçağı Tespiti
 9. Banyoda su birikmesi tamiri
 10. Komple Daire Tadilatı
 11. Robotla tıkanıklık açma
 12. Daire içi mantolama
 13. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 14. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 15. Püskürtme su yalıtımı
 16. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 17. Kombi yenileme ve montajı
 18. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 19. Cihazla gaz kaçağı testi
 20. Merkezi Sistem Petek Temizliği
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara