Su hayatsa tesisat hayat taşır

Su olmayan bir konut düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Sıhhi tesisat suyu insanlara ulaştırır. Sıhhi tesisat çekilmesi ve sorunlarının giderilmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan fikir alacağınız zaman çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutluluk duyarız. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir profesyonelin bakması gerekecek. Bu yanıtı size verebilmemiz için bize, arızayı anlatan fotoğraflar ya da video ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız resimler Su tesisatı fiyatları ile alakalıda olabilir Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı ile ilgilide olabilir. Kamera ile pimaş boru görüntüleme ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Batarya kartuşu değişimi denince Yurt Tesisat başta gelir.

Bahçelievler tıkanıklık açma için tesisatçı olarak, en son ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz.

Bahçelievler tıkanıklık açma için tesisatçı olarak biz, aklınıza gelecek tüm tamir işlerinizi yapmaktayız. Ankara'da doğalgaz tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek bütün sorunlarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Evinizde meydana gelen bütün sıhhi tesisat sorunlarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe sıhhi tesisat teknolojisi ve ekipmanları da gelişiyor. Bu değişimi Bahçelievler tıkanıklık açma için tesisatçı olarak yakından takip ediyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle ve sabırla işletmemizi büyütüyoruz. Bahçelievler tıkanıklık açma için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

Bahçelievler tıkanıklık açma için tesisatçı tercihini aceleyle yapmaktan kaçının. Bunun için aşağıdakileri göz önünde bulundurun.

Bahçelievler tıkanıklık açma için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Telefon numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Bahçelievler tıkanıklık açma için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ama günümüzde alet çantasını eline alan "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin çağırdığınız usta gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonra sorunun tamir olmadığını anladınız. Numarayı aradınız ancak ulaşamadınız. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen yeni bir Bahçelievler tıkanıklık açma için tesisatçı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Benzer kötü durumlarla karşı karşıya kalmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, garantili ve profesyonel Bahçelievler tıkanıklık açma için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Bahçelievler tıkanıklık açma fiyatları

Bahçelievler tıkanıklık açma fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre hakkında (fiziksel koşullar, ölçüler, marka tercihleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işlerde doğrudan ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili mahali incelemeden fiyat verilebilirse telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Kombi ve Petek Tesisatı

Başkent Ankara'da kış ayları oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini sıcak geçirmek için, ısıtma sistemlerin bakımını kış mevsimi gelmeden yaptırmanızı öneririz. Ankara'da radyatör vanası değişimi, panel radyatör montajı, petek yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız petek temizliği işleri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Daireler ve villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise güvenlik gerekçesiyle yasaklanmıştır. Petekler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Su kaçağı tamiri

Su kaçağı bulmak için tesisatçı profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Kaynağın belirlenmesi için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta belirlenir. Tüm hasarsız su kaçağı tespiti işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan önemsiz görünen kullanım hataları birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Bu sorun çok moral bozucudur. Müşterilerimiz kırım yapılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde kırmadan ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Islak mendiller, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zaman içinde gider hattına tutunarak boru kesitini daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 2. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 3. Kombi yer değişimi
 4. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 5. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 6. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 7. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 8. Kanalizasyon açma ve temizliği
 9. Tıkalı pimaş gideri açma
 10. Merkezi Isıtma Sistemleri
 11. Bahçe sulama sistemi tesisatı
 12. Banyoda su birikmesi tamiri
 13. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 14. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 15. Demir Doğrama ve Ferforje
 16. Yer Tuvaletini Klozete Çevirme
 17. Daire içi ısı yalıtımı
 18. Isıtma ve soğutma tesisatı
 19. Tıkanmış mutfak lavabosu açma
 20. Banyo bataryası değişimi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status