Su hayatsa tesisat hayat taşır

Susuz bir yaşam alanı düşünülemez. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu insanlara ulaştırır. Su tesisatı çekilmesi ve arızalarının onarımı işlerini garantili şekilde yıllardır yapmaktayız. Uzman bir tesisatçıdan öneri almanız gerektiğinde rahatça Yurt Tesisatı arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme yönlendirmekten mutluluk duyarız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir uzmanın çözmesi gerekecek. Bu cevabı sunmamız için bize, sorunu anlatan fotoğraflar ve video yollayabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız videolar Kombi basınç düşmesi tamiri ile ilgilide olabilir Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama ile ilgilide olabilir. Rögar tıkanıklığı açma ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Taharet çubuğu montajı ve tamiri söz konusu olduğunda biz akla geliriz.

Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı için tesisatçı olarak, en güncel teknoloji ile kaliteli işçiliği, makul fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı için tesisatçı olarak, aklınıza gelecek tüm işlerinizi yapmaktayız. Ankara'da doğalgaz tesisatı ile ilgili bütün sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Evinizde oluşabilecek bütün doğalgaz tesisatı problemlerini tamir ediyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden gelen güzel yorumlarla ve kararlılıkla şirketimizi geliştiriyoruz. Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen zamana ayak uyduruyor.

Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı için tesisatçı tercihini rastgele yapmaktan kaçının. Bunun için aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın.

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak bu günlerde takım çantasını kapan "su tesisatçısı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Diyelim ki aradığınız usta tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama sonraki gün arızanın devam ettiğini gördünüz. Numarasını aradınız ama ulaşılmıyor. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen başka bir Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı için tesisatçı bularak sorunu çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Benzer karmaşalarla karşılaşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belgelere sahip, garantili ve işinde uzman Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı için tesisatçı seçin.

Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı fiyatları

Aşağı Ayrancı püskürtme su yalıtımı fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin yeri, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Belli başlı işler dışındaki işlerde doğrudan ve sabit fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İlgili mahali görmeden fiyat verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Petek Temizliği ve Kombi Tesisatı

Ankara'da yılın büyük bölümü aşırı soğuk geçmektedir. Bu durum kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış aylarını rahat geçirmek için, ısıtma sistemlerin bakım ve tamirlerini kış mevsimi gelmeden yaptırmanızı öneririz. Tüm kombi tesisat temizliği, kombi baca uzatması montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı petek temizleme ve ilaçsız petek temizliği işleri için bizimle iletişime geçin. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can güvenliği sebebiyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Musluk tamiri

Musluk ve batarya sorunları farklı farklı olsa bile kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı basit musluk ve batarya sorunları tamir yeteneği olan insanlar tarafından onarılabilir ancak çoğunlukla bir uzmandan yardım almak gerekir. Yanlış tamir denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su sızdırıyorsa, açıp kapatmak için zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan basit kullanım hataları birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık olarak size geri döner. Ve bu problem oldukça can sıkıcıdır. Müşterilerimiz kırım yapılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde kırmadan ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla pimaş borulara kalıntılar oluşturarak kesiti küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm pis koku tespiti ve giderilmesi ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev ve işyerlerindeki doğalgazlı cihazlara ulaştırır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgazlı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, doğalgazlı şofben montajı işlerini 35 yıldır özveri ile binlerce noktada tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat eksiklerinin tamamlanması, ocak doğalgaz dönüşümü ve baca uzatması ilave montajı tamir ve tadilatında uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Komple Dekorasyon
 2. Su tesisatı ustası
 3. Tıkanmış mutfak lavabosu açma
 4. Klozet sifon arızası ve tamiri
 5. Alt daireye su sızıntısı tamiri
 6. Petek Yıkama
 7. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 8. Termostatik Vana Değişimi
 9. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 10. Rögar yeri tespiti
 11. Üst kattan su akması tamiri
 12. Kombi tesisatı temizliği
 13. Daire içi mantolama
 14. Fabrika su tesisatı kurulumu
 15. Duvara gömme sifon tamiri
 16. Bina dış cephe mantolama işleri
 17. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 18. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 19. Klozet tesisatı ve montajı
 20. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara