En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve küçük problemler bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Zirvekent petek yıkama için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Zirvekent petek yıkama için tesisatçı işlerini güvenilir, uygun fiyatlı bir ustaya vermek istemez misiniz? Cevabınız evetse, böyle bir konuda sabırsız davranıp alelade seçim yapmayın. Sıhhi tesisat ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı seçmek için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Zirvekent petek yıkama için tesisatçı olarak biz, en son cihazlar ile profesyonel işçiliği, makul fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Zirvekent petek yıkama için tesisatçı olarak biz, her türlü tamir işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da doğalgaz tesisatı ile alakalı bütün arızalarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Villanızda oluşabilecek bütün su tesisatı arızalarını onarıyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve alanında uzman ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe sıhhi tesisat teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yenilikleri Zirvekent petek yıkama için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve kararlılıkla şirketimizi büyütüyoruz. Zirvekent petek yıkama için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen dünyaya uyum sağlıyor.

İşinde uzman Zirvekent petek yıkama için tesisatçı seçimi için püf noktalar

Ustalık belgesi ve gerçek bir adresi olan Zirvekent petek yıkama için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Zirvekent petek yıkama için tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ama bu günlerde alet çantasını eline alan "tesisat ustası"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki aradığınız usta gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonra problemin tamir olmadığını fark ettiniz. Numarasını aradınız fakat açmadı. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen yeni bir Zirvekent petek yıkama için tesisatçı bulup arızayı çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bunun gibi kötü durumlarla uğraşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, kayıtlı, güvenilir ve profesyonel Zirvekent petek yıkama için tesisatçı seçin.

Zirvekent petek yıkama fiyatları

Zirvekent petek yıkama fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki pek çok parametre ile ilgili (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, kalite tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işler söz konusu olduğunda hızlıca ve kesin fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İşin yapılacağı mahali incelemeden fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar için lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Gündelik hayatta yapılan basit kullanım hataları birleşir ve birden bire tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Ve bu problem çok can sıkıcıdır. Müşterilerimiz yerlerin kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kanal görüntüleme kameraları sayesinde kırmadan ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Islak mendiller, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve bulaşık artıkları zaman içinde gider borularına yapışarak boru kesitini küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Klozet iç takım tamiri

Klozet pek çok kişi için yaşanılan her alandaki konforunu yükselten gereçler arasında sayılır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa kirli su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete dönüştürmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar tamiri ve klozet rezervuar iç takımı değişimi işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Su kaçağı bulmak için tesisatçı

Cihazlı su kaçak bulma deneyimli ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su hattında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının belirlenmesi için termal kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su boruları ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge tespit edilir. Bütün cihazlı su kaçak bulma işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Temizleme

Şehrimizde kış ayları oldukça soğuk geçer. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kışı rahat geçirmek için, ısıtıcı sistemlerin bakımını kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki kombi tesisat temizliği, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve kimyasalsız petek temizliği işleriniz için bize ulaşın. Daireler ve müstakil villalar genelde hermetik kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Petekler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Havalandırma tesisatı
 2. Hermetik şofben montajı
 3. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri
 4. Robotla tıkanıklık açma
 5. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
 6. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 7. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 8. Tıkanmış mutfak lavabosu açma
 9. Isıtma sistemleri tesisatı
 10. Küvet üstü cam panel montajı
 11. Banyo bataryası değişimi
 12. Ankara Su Kaçağı Tespiti
 13. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 14. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 15. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 16. Apartman gideri tıkanıklığı
 17. Foseptik kuyusu temizliği
 18. Isı yalıtım işleri
 19. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 20. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara