Su tesisatı suyu size ulaştırır

Susuz bir ev düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Su tesisatı suyu kullanıcıya taşır. Sıhhi tesisat çekilmesi ve sorunlarının çözülmesi işlerini garantili şekilde 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından danışmanlık alacağınız zaman tereddüt etmeden bizi arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu oluruz. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir profesyonelin ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı bulabilmemiz için bize, sorunu gösteren fotoğraflar ve video ulaştırabilirsiniz. Yollayacağınız resimler Lavabo Tıkanıklığı Açma ile ilgilide olabilir Komple Dekorasyon ile alakalıda olabilir. Merkezi Sistem Petek Temizliği ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti denince biz başta geliriz.

Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, en gelişmiş cihazlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz.

Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı olarak, tüm kombi ve radyatör tesisatı ve benzer işleri yapmaktayız. Başkent Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı tüm problemlerinizi garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Villanızda meydana gelen bütün su tesisatı sorunlarını tamir ediyoruz. Kalifiye işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ustalarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su tesisatı sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı olarak sürekli takip ediyor ve ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden gelen güzel yorumlarla ve kararlılıkla işletmemizi geliştiriyoruz. Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana ayak uyduruyor.

En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve küçük arızalar bile düzgün onarılmalıdır. Aksi halde, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı seçimi kötü yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, problemi en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı işlerini saygın, makul fiyatlı bir ustaya vermek istemez misiniz? O halde ilk konuştuğunuz kişiye hemen işinizi vermekten kaçının. Doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru kişiyi bulmak için adayları dikkatlice karşılaştırmanızı öneririz.

Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı

Herkesin aniden Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı araması gerekmiştir. Alt komşuya su sızabilir, klozet su sızdırır, musluk su damlatabilir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekebilir, klozet su sızdırır, klozet montajı gerekebilir. Bunlara benzer birçok iş ve su tesisatı sorunları oluşabilir. Veya sadece mutfağınıza yeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı olarak bu ve benzeri, tüm tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Zamanla su tesisatı malzemeleri eskir ve bozulur. Sadece uzman tesisatçıların baş edebileceği karmaşık durumlara sebep olur. Su tesisatı sorunları birden bire meydana gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya bozulabilir. Klozet tıkanıklığı oluşabilir. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı gerekebilir. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama gerekebilir. Kombi yenileme ve montajı gerekebilir. Petek temizleme gerekebilir. Şebeke hattından gelen sudaki zararlı bileşenler, temas ettiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı" kelimeleriyle arama yaptığınızda onlarca firma ile karşılaşırsınız. Aklınızda aniden "bu kadar çok usta içinden en doğrusu hangisi" sorusu belirecek. Çözümü yazımızda…

Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı seçimini aceleyle yapmaktan kaçının. Bunun için önerilerimizi dikkate alın.

Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısını evinize ya da işyerinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama bu günlerde takım çantasını kapan "usta"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Diyelim ki numarasını internetten bulduğunuz şahıs tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonra arızanın devam ettiğini anladınız. Numarasını aradınız ama açmadı. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Acilen başka bir Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı bularak problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer karmaşalarla uğraşmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, garantili ve işinde uzman Yıldızevler kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı seçmenizi öneririz.

Yıldızevler kombi değişimi fiyatları

Yıldızevler kombi değişimi fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (işin yeri, ölçüler, marka tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Belli başlı işler dışındaki işler söz konusu olduğunda hemen ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İşin yapılacağı alanı görmeden fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Cihazlı su kaçağı bulma

Hasarsız su kaçağı tespiti işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın tespiti için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke boruları ve kombi boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Bütün su kaçağı bulmak için tesisatçı işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan yaşam alanlarındaki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgazlı yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Termostatik vana montajı, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini uzun yıllardır dikkatle binlerce konumda uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat eksikliklerinin onarılması, ocak doğalgaz dönüşümü ve baca uzatması ilave montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Kanal tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan farkına bile varmadığımız yanlış kullanımlar birleşir ve ansızın tıkanıklık sonucuyla size geri döner. Ve problem oldukça moral bozucudur. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve etrafın kirleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları ile zarar vermeden ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zamanla pimaş borulara kalıntılar oluşturarak kesiti daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Tüm tuvalet es sifonu değiştirme ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Klozet su sızıntısı tamiri

Klozet hiç şüphesiz evlerdeki yaşam konforunu arttıran gereçler arasındadır. Ancak bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. İç takım onarılmazsa su kaçırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa atık su sızdırabilir. Sağlık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti klozete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biriside klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar tamiri ve klozet taharet musluğu tamiri ve montajı işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Ankara'da kış ayları sert ve soğuk yaşanır. Bu durum kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış aylarını arızasız atlatmak için, ısıtıcı cihazların bakımını kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Ankara'da radyatör vanası değişimi, panel radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız radyatör temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçin. Daireler ve villalar genelde hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise can güvenliği gerekçesiyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Su tesisatı ustası
 2. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 3. Kanalizasyon açma ve temizliği
 4. Şofben montajı
 5. Tuvalet tıkanıklığı açma
 6. Su Tesisatı Yenileme
 7. Alt Kata Su Sızıntısının Tespiti
 8. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 9. Donmuş su tesisatı açma
 10. Radyatör vanası değişimi
 11. Küveti jakuziye çevirme
 12. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 13. Makinalı Tıkanık Açma
 14. Apartman gideri tıkanıklığı
 15. Gömme rezervuar tamiri
 16. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 17. Termostatik Vana Değişimi
 18. Daire içi ısı yalıtımı
 19. Küveti duşakabine çevirme
 20. Radyatör Petek Temizliği
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara