Yaşanılan tüm alanlarda tesisat bulunur

Su olmayan bir yaşam alanı yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu insanlara taşır. Tesisat sıfırdan kurulumu ve problemlerinin giderilmesi işlerini garantili şekilde yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından danışmanlık alacağınız zaman tereddüt etmeden bizleri arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir ustanın ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı verebilmemiz için bize, arızayı anlatır resimler veya video yollayabilirsiniz. Göndereceğiniz resimler Asma klozet tamiri ve montajı ile alakalıda olabilir Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu ile ilgilide olabilir. Batarya kartuşu değişimi ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Küvet üstü duşakabin montajı dendiğinde biz akla geliriz.

Yaşamkent pimaş açma için tesisatçı kıyaslaması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Ustalık belgesi ve gerçek bir adrese sahip Yaşamkent pimaş açma için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Yaşamkent pimaş açma için tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak bu günlerde takım çantasını kapan "su tesisatçısı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz kişi tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat sonra sorunun tamir olmadığını fark ettiniz. Numarasını aradınız fakat ulaşılmıyor. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Hemen başka bir Yaşamkent pimaş açma için tesisatçı bulup problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bunun gibi karmaşalarla karşılaşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, garantili ve profesyonel Yaşamkent pimaş açma için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Yaşamkent pimaş açma için tesisatçı olarak biz, en son cihazlar ile garantili işçiliği, makul fiyata siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Yaşamkent pimaş açma için tesisatçı olarak biz, tüm tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da su tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm arızalarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Evinizde meydana gelen bütün su ve doğalgaz tesisatı problemlerini tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve uygun fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe tesisat sistemleri ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi Yaşamkent pimaş açma için tesisatçı olarak sürekli takip ediyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden gelen güzel yorumlarla ve sağlam adımlarla şirketimizi geliştiriyoruz. Yaşamkent pimaş açma için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

Yaşamkent pimaş açma fiyatları

Yaşamkent pimaş açma fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki pek çok değişken ile ilgili (işin konumu, ölçüler, marka tercihleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde anında ve kesin fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili yeri incelemeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Kanal tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan önemsiz görünen kullanım hataları birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Bu sorun oldukça can sıkıcıdır. Müşterilerimiz yerlerin kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kameraları sayesinde hasarsız ve kısa zamanda pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, iç çamaşırları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zamanla pimaş borulara yapışarak boru kesitini küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Bütün pis su gideri tespiti ve tamiri ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Kırmadan su kaçak tespiti

Cihazlı su kaçak bulma deneyimli ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su hattında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Kaynağın bulunması için termal kameralar, dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta tespit edilir. Bütün hasarsız su kaçağı bulma işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Damlatan musluk onarımı

Batarya sorunları farklı farklı olsa da kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça önemli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı kolay batarya arızaları eli yatkın insanlar tarafından çözülebilir ancak büyük ihtimalle bir profesyonelden destek almak gerekebilir. Yanlış tamir denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su sızdırıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Asma klozet tamiri

Klozet pek çok kişi için yaşanılan her alandaki konforu yükselten gereçler arasındadır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü hatalı yapıldıysa kirli su sızdırabilir. Sağlık sorunları sebebiyle yer tuvaletini klozete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biriside klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün alaturka tuvalet taşını sökmeden alafranga tuvalete çevirme ve taharet çubuğu montajı ve tamiri işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Temizleme

Şehrimizde yılın büyük bölümü sert ve soğuk yaşanır. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Kış aylarını sıcak geçirmek istiyorsanız, ısıtıcı cihazların tamirlerini kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Ankara'da pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, kombi yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve kimyasalsız radyatör temizleme işleriniz için bize ulaşın. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can güvenliği nedeniyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için belirli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Klozet fleks hortumu değişimi
 2. Termosifon tesisatı ve montajı
 3. Fabrika su tesisatı kurulumu
 4. Musluk tamiri ve montajı
 5. Doğalgaz Kaçak Tamiri
 6. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 7. Asma klozet tamiri ve montajı
 8. Havalandırma tesisatı
 9. Doğalgaz tesisatı döşeme
 10. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 11. Anaokulu klozeti montajı
 12. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 13. Lavabo Tıkanıklığı Açma
 14. Klozet sifon arızası ve tamiri
 15. Apartman gideri tıkanıklığı
 16. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 17. Doğalgaz Tesisatı
 18. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 19. Isı Pay Ölçer Montajı
 20. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status