Su tesisatı suyu size ulaştırır

Susuz bir konut düşünülemez. Çünkü su hayat kaynağıdır. Sıhhi tesisat suyu kullanılacağı son noktaya götürür. Su ve doğalgaz tesisatı kurulumu ve problemlerinin giderilmesi işlerini garantili şekilde uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Tesisat ustasından öneri alacağınız zaman tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir profesyonelin çözmesi gerekecek. Bu cevabı bulmamız için bize, arızayı gösteren resimler veya video yollayabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız fotoğraflar Su deposu temizliği ile alakalıda olabilir Logar yeri tespiti ile ilgilide olabilir. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama denince Yurt Tesisat başta gelir.

Mesnevi sokak doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı arıyorsanız, en güvenilir ustanız 35 yıldır Yurt Tesisat

Mesnevi sokak doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı seçerken alanında uzman, garantili hizmet veren, ve fiyatları uygun olmasını isteriz. Sıhhi tesisat sistemlerinde zamanla bazı parçalar aşınır, paslanır, eskir ve zarar görür. Arızaya sebep olan tesisat elemanı acilen benzer parça ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp tamiri kendi yapmak isteyebilir. Fakat, bu karışık sorunları sadece profesyonel tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahale sonucunda hasarı büyütebilirsiniz. Tam da bu sebepten işi ehline bırakmalısınız. İnternette hızlıca "Mesnevi sokak doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı" araması yaparsanız sayısız usta bulabilirsiniz. Zor olansa sizin için uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili servis hizmeti veren firmayı seçmektir.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, sık karşılaşılan ve küçük arızalar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Mesnevi sokak doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış uygulamalar, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Herkes Mesnevi sokak doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı işini maddi olarak karşılanabilir, hızlı, titiz, profesyonel ustalara vermek ister. Değil mi? Yanıtınız evetse, bu konuda aceleci davranıp rastgele seçim yapmayın. Su tesisatı onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru ustayı seçmek için adayları karşılaştırın.

Mesnevi sokak doğalgaz tesisatı döşeme fiyatı

Mesnevi sokak doğalgaz tesisatı döşeme fiyatını belirlemek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken hakkında (fiziksel koşullar, ölçüler, kalite ve marka tercihleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Belli başlı işler dışındaki işler söz konusu olduğunda hızlıca ve kesin fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İlgili mekanı görmeden fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar için numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Pimaş tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve bir gün tıkanıklık olarak kendini gösterir. Ve bu sorun çok endişe vericidir. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları ile kırmadan dökmeden ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire gider kullanımına azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak kesiti küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm pis koku tespiti ve giderilmesi ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Başkent Ankara'da kış mevsimi oldukça soğuk geçer. Bu durum kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış mevsimini arızasız atlatmak istiyorsanız, kombi ve petek tesisatının tamirlerini kış aylarından önce yaptırmalısınız. Tüm pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kombi baca uzatması montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve kimyasalsız radyatör temizliği işleriniz için bize ulaşın. Daireler ve müstakil villalar genelde yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise güvenlik gerekçesiyle yasaklanmıştır. Petekler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Damlatan musluk onarımı

Musluk ve batarya arızaları farklı farklı olsa bile fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bir takım basit musluk arızaları eli yatkın insanlar tarafından tamir edilebilir ancak büyük ihtimalle bir uzmandan yardım almak gerekebilir. Hatalı tamir denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su akıtıyorsa, açıp kapatırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Su kaçağı bulmak için tesisatçı

Noktasal su kaçağı tespiti deneyimli ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında olabilir. Su kaçağı noktasını bulmak, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın bulunması için termal kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su boruları ve kombi hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge tespit edilir. Tüm kırmadan su kaçak tespiti işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. İlaçlı Petek Temizliği
 2. Alüminyum radyatör montajı
 3. Donmuş su tesisatı açma
 4. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 5. Hermetik şofben tesisatı
 6. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 7. Kombi ve kalorifer tesisatı
 8. Kombi yenileme ve montajı
 9. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 10. Musluk contası değişimi
 11. Merkezi Isıtma Sistemleri
 12. Çatı Aktarma Su ve Isı Yalıtımı
 13. Üst komşudan su akması tamiri
 14. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 15. Kombi ve Petek Montajı
 16. Engelli klozet montajı
 17. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 18. Alçıpan Boya Badana
 19. Robotla tıkanıklık açma
 20. Pis su gideri tespiti ve tamiri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara