Tesisat olmayan bir yaşam alanı söz konusu değildir

Susuz bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu insanlara taşır. Tesisat kurulumu ve problemlerinin onarımı işlerini garantili olarak uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan tavsiye almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizleri arayın. Deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutluluk duyarız. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir ustanın bakması gerekecek. Bu yanıtı verebilmemiz için bize, problemi anlatan resimler ya da video ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız videolar Kombi filtresi temizliği ile alakalıda olabilir Hidrofor tamiri ile ilgilide olabilir. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Kamera ile pimaş boru görüntüleme denince Yurt Tesisat akla gelir.

Konutkent kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı gerektiğinde, sayısız memnun müşterinin tek seçimi Yurt Tesisat'a danışın.

Konutkent kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı seçerken işin ehli, garantili servis hizmeti veren, aynı zamanda makul fiyatlı olmasını isteriz. Tüm su tesisatı elemanları suyun hareketinden, sıcaklığından veya soğukluğundan, negatif etkilenir. Arıza yapan malzemeler hızlıca benzer parça ile değiştirilmeli veya tamir edilmelidir. Tüketiciler, genelde malzemeleri temin edip tamiri kendi yapmak isteyebilir. Ancak, bu tür ciddi arızaları sadece profesyonel tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile hatalı müdahale sonucunda hasarı daha da büyütebilirsiniz. Tam da bu sebepten uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette kolayca "Konutkent kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı" araması yaparsanız yüzlerce usta karşınıza çıkacaktır. Asıl zor olan ise size uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren işletmeyi seçmektir.

İşte en iyi Konutkent kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı tercihi için ipuçları

Tercih ettiğiniz Konutkent kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı gerekli sertifikalara ve tecrübeye sahip olmalıdır. Numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Konutkent kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat bu günlerde takım çantasını kapan "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Örneğin aradığınız şahıs gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat ertesi gün arızanın giderilmediğini anladınız. Aradınız fakat ulaşamadınız. Adresini de bilmiyorsunuz. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen yeni bir Konutkent kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla uğraşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve işinde uzman Konutkent kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı seçin.

Konutkent kombi değişimi fiyatı

Konutkent kombi değişimi fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, marka ve kalite tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde hemen ve kesin fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İşin yapılacağı mahali görmeden fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için lütfen numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan evlerimizdeki doğalgazla çalışan cihazlara taşır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini yıllardır itina ile sayısız dairede tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının onarılması, petek yıkama ve temizleme ve doğalgazlı şofben montajı tamir ve tadilatında uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Musluk tamiri

Musluk ve batarya problemleri çok çeşitli olsa bile yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bazı basit musluk ve batarya sorunları eli yatkın insanlar tarafından tamir edilebilir ama büyük ihtimalle bir uzmandan yardım almak gerekebilir. Yanlış tamir denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su akıtıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Klozet iç takım tamiri

Klozetler kullanan çoğunluk için evlerdeki yaşam konforu arttıran gereçler arasındadır. Sürekli kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. Klozet iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü hatalı yapıldıysa atık su kaçırabilir. Sağlık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Tüm klozet yeri değiştirme ve klozet su sızıntıları tamiri işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Hermetik şofben tesisatı
 2. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 3. Kombi filtresi temizliği
 4. Isı Pay Ölçer Montajı
 5. Fabrika su tesisatı kurulumu
 6. Isıtma sistemleri tesisatı
 7. Küveti jakuziye çevirme
 8. Isınmayan petek tamiri
 9. Klozet tıkanıklığı açma
 10. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 11. Su tesisatı ustası
 12. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 13. Alüminyum radyatör montajı
 14. Cihazla koku tespiti
 15. Petek temizleme
 16. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 17. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 18. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 19. Anaokulu klozeti montajı
 20. Tıkanıklık Açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara