En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Tıkanıklıklar gibi sık karşılaşılan ve kolay problemler bile doğru onarılmalıdır. Aksi halde, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Kırkkonaklar petek yıkama için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, arızayı tek seferde çözebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Kırkkonaklar petek yıkama için tesisatçı işlerini saygın, uygun fiyatlı bir ustaya vermek istemez misiniz? O halde ilk görüştüğünüz kişiye hemen işinizi teslim etmeyin. Su tesisatı onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru kişiyi bulmak için adayları kıyaslayın.

Kırkkonaklar petek yıkama için tesisatçı olarak, en güncel teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyatlara değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kırkkonaklar petek yıkama için tesisatçı olarak biz, her türlü işlerinizi yapmaktayız. Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı aklınıza gelecek bütün arızalarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde oluşan bütün doğalgaz tesisatı problemlerini tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su tesisatı sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor. Bu değişimi Kırkkonaklar petek yıkama için tesisatçı olarak yakından takip ediyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve sağlam adımlarla işletmemizi büyütüyoruz. Kırkkonaklar petek yıkama için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya uyum sağlıyor.

Yaşanılan tüm alanlarda tesisat bulunur

Su olmayan bir yaşam alanı düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu kullanıcıya götürür. Tesisat sıfırdan kurulumu ve arızalarının onarımı işlerini hızlı ve garantili şekilde 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan öneri alacağınız zaman çekinmeden bizi arayın. Tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu oluruz. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir profesyonelin bakması gerekecek. Bu yanıtı sunmamız için bize, sorunu anlatır fotoğraflar ve video yollayabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız resimler Kalorifer Tesisatı ile alakalıda olabilir Radyatör Petek Yer Değişimi ile ilgilide olabilir. Kamera ile pimaş boru görüntüleme ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Banyo tıkanıklığı ve gideri açma denince Yurt Tesisat başta gelir.

Kırkkonaklar petek yıkama fiyatları

Kırkkonaklar petek yıkama fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki pek çok parametre ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, kalite tercihleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Spesifik işler haricindeki işlerde hemen ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili mekanı keşif yapmadan yaklaşık fiyat verilebilirse telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Damlatan musluk onarımı

Batarya problemleri çok çeşitli olsa da kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok değerli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı kolay musluk ve batarya problemleri tamir yeteneği olan kişiler tarafından onarılabilir ama büyük ihtimalle bir tesisatçıdan yardım almak gerekir. Hatalı müdahaleler hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su sızdırıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Hasarsız su kaçağı tespiti

Kırmadan su kaçak tespiti işinde uzman ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya atık su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke hattı ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün cihazlı su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Klozet tamiri

Klozet hiç şüphesiz evlerdeki yaşam konforunu arttıran demirbaşlar arasında sayılır. Sürekli kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. İç takım tamir edilmezse su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa pis su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları sebebiyle yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar şamandırası tamiri ve taharet çubuğu montajı ve tamiri işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kombi ve Petek Temizleme Bizim İşimiz

Başkent Ankara'da kış mevsimi oldukça soğuk geçer. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış aylarını konforlu atlatmak için, ısıtma sistemlerin periyodik kontrollerini kış öncesi yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki kombi tesisat temizliği, panel radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve ilaçsız radyatör temizleme işleri için bizi arayın. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaktır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan evlerimizdeki doğalgazla çalışan cihazlara taşır. Evlerimizde ve işyerlerimizde gazlı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini 35 yıldır dikkatle binlerce dairede uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve baca uzatması ilave montajı tamir ve tadilatında uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Foseptik kuyusu temizliği
 2. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 3. Muslukbaşı montajı
 4. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 5. Hidrofor tamiri
 6. Klozet tesisatı ve montajı
 7. Gömme rezervuar tamiri
 8. Klozet tamiri
 9. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 10. Üst kattan su akması tamiri
 11. Su Tesisatı Yenileme
 12. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 13. Rögar tıkanıklığı açma
 14. Doğalgaz tesisatı döşeme
 15. Termosifon tesisatı ve montajı
 16. Daire içi ısı yalıtımı
 17. Kombi ve kalorifer tesisatı
 18. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 19. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 20. Kuğu musluk tamiri ve montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara