Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı olarak biz, en son teknolojik ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, makul fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı olarak biz, aklınıza gelecek tüm işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile ilgili tüm problemlerinizi garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Villanızda oluşabilecek bütün sıhhi tesisat problemlerini onarıyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün tesisat sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve sağlam adımlarla işletmemizi geliştiriyoruz. Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı

Çoğu insana bir gün Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı gerek olabilir. Paslı borular patlar, contalar çürür ve sızdırır, pimaş borular tıkanır. Su kaçağı olabilir, terastan su sızabilir, korniş montajı gerekebilir. Bunlar gibi bir sürü tamirat ve sıhhi tesisat problemleri ortaya çıkabilir. Veya sadece banyonuza yeni bir tasarım yaptırmak istersiniz. Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı olarak bu ve benzeri, bütün yapısal işleri yapmaktayız. Zamanla tesisat malzemeleri ömrünü doldurur. Sadece uzman tesisatçıların tamir edebileceği karmaşık sorunlara sebep olur. Sıhhi tesisat arızaları beklenmedik şekilde meydana gelir. Aniden lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya arızalanabilir. Mutfak lavabosu tıkanabilir. Kombi basınç düşmesi tamiri gerekebilir. Şofben montajı gerekebilir. Hermetik şofben montajı gerekebilir. Doğalgaz Tadilat Projesi gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki aşındırıcı maddeler, değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı" diye aradığınızda onlarca firma olduğunu görürsünüz. Peki doğru seçimi nasıl yapacaksınız? Cevabını bu yazının devamında bulacaksınız.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve kolay sorunlar bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi halde, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı tek seferde halledebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, rahat edin. Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı işlerini saygın, makul fiyatlı bir ustaya vermek istemez misiniz? O halde ilk konuştuğunuz ustaya hemen işinizi teslim etmeyin. Su tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatli şekilde karşılaştırmanızı öneririz.

Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı karşılaştırması yaparken dikkat edilecek noktalar

Seçtiğiniz Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı gerekli belgelere ve tecrübeye sahip olmalıdır. Evinize aceleyle bulduğunuz Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçısını almayın. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak günümüzde takım çantasını kapan "usta"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Örneğin çağırdığınız usta gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama sonraki gün arızanın çözülmediğini fark ettiniz. Numarasını aradınız fakat ulaşılmıyor. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Bir an önce yeni bir Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı bulup problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer kötü durumlarla karşılaşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu için tesisatçı seçin.

Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu fiyatı

Kırkkonaklar doğalgaz merkezi sistem kurulumu fiyatını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki pek çok parametre ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, kalite seçimi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili mahali incelemeden yaklaşık maliyet verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı yaşam alanlarındaki gazla çalışan cihazlara taşır. Konutlarda ve sanayide gazlı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi işlerini 35 yıldır özenle binlerce konumda tamamladık. Başkentgaz tesisat hatalarının tamamlanması, ocak doğalgaz dönüşümü ve doğalgazlı şofben montajı tamir ve tadilatında profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Tesisatı

Başkent Ankara'da kışlar sert ve soğuk yaşanır. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış aylarını konforlu geçirmek istiyorsanız, kombi ve peteklerin bakım ve tamirlerini kış mevsimi gelmeden yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki radyatör vanası değişimi, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, radyatör yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve kimyasalsız petek temizliği işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Daireler ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaklanmıştır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için düzenli aralıklarla temizlenmelidir.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Bu arıza çok moral bozucudur. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla zarar vermeden ve çabucak tıkanıklıklar açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Islak mendiller, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zaman içinde gider borularına tutunarak geçiş çapını küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm pis su gideri tespiti ve tamiri ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Asma klozet tamiri

Klozet kullanan çoğunluk için yaşam alanlarındaki konforu yükselten eşyalar arasındadır. Her gün kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyacı vardır. Klozet iç takımı onarılmazsa su kaçırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa atık su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti klozete dönüştürmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün klozet sifon arızası ve tamiri ve klozet su sızıntıları tamiri işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. İlaçsız Petek Temizleme
 2. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 3. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
 4. Cihazlı su kaçağı tespiti
 5. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 6. Filtreli taharet musluk montajı
 7. Bina yağmurluk boruları montajı
 8. Projeli hermetik şofben kurulumu
 9. Isı yalıtım işleri
 10. Bahçe sulama sistemi tesisatı
 11. Kombi tesisatı temizliği
 12. Isınmayan petek tamiri
 13. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 14. Daire içi ısı yalıtımı
 15. Rögar tıkanıklığı açma
 16. Musluk contası değişimi
 17. Kapanmayan musluk tamiri
 18. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 19. Küvet üstü duşakabin montajı
 20. Çift ağızlı çamaşır musluk montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara