Su tesisatı suyu size ulaştırır

Suyun olmadığı bir yaşam alanı düşünülemez. Çünkü su hayat kaynağıdır. Tesisat suyu bizlere götürür. Su ve doğalgaz tesisatı çekilmesi ve arızalarının tamiri işlerini garantili olarak uzun yıllardır yapmaktayız. Bir tesisat uzmanından tavsiye alacağınız zaman rahatça bizleri arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu olacağız. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir uzmanın el atması gerekecek. Bu cevabı sunmamız için bize, problemi gösteren resimler veya video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız fotoğraflar Alüminyum radyatör montajı ile alakalıda olabilir Termostatik vana montajı ile ilgilide olabilir. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Duvara gömme sifon tamiri söz konusu olduğunda Yurt Tesisat başta gelir.

En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Düzgün Yapılan Tamirdir

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve kolay sorunlar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Karakusunlar kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, sorunu hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Karakusunlar kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı işlerini güvenilir, maddi olarak karşılanabilir bir uzmana vermek istemez misiniz? Öyleyse internette bulduğunuz ustaya hemen işinizi vermeyin. Su tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru kişiyi bulmak için adayları dikkatlice karşılaştırmanızı öneririz.

Karakusunlar kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak, en güncel cihazlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyatlara değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Karakusunlar kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak, tüm makinalı petek temizliği işlerini garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm arızalarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Dairenizde oluşabilecek tüm doğalgaz tesisatı sorunlarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün sıhhi tesisat sistemleri ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Tüm yenilikleri Karakusunlar kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak devamlı izliyor ve ayak uyduruyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız destekle ve sağlam adımlarla işletmemizi büyütüyoruz. Karakusunlar kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen dünyaya ayak uyduruyor.

Karakusunlar kombi ve radyatör tesisatı fiyatları

Karakusunlar kombi ve radyatör tesisatı fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki pek çok değişken hakkında (işin konumu, ölçüler, marka ve kalite tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hemen ve sabit fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İş ile ilgili alanı incelemeden yaklaşık fiyat verilebilirse telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar için iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Musluk ve batarya montajı

Musluk ve batarya sorunları çok çeşitli olsa bile yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça değerli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım kolay musluk ve batarya arızaları eli yatkın insanlar tarafından çözülebilir ama genelde bir profesyonelden yardım almak gerekir. Hatalı müdahaleler zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya durmadan su akıtıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan ufak yanlış kullanımlar birleşir ve bir gün tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Bu sorun oldukça moral bozucudur. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları ile zarar vermeden ve kısa zamanda kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Islak mendiller, iç çamaşırları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla gider borularına tutunarak gideri küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Bütün tuvalet es sifonu değiştirme ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 2. Tıkanmış tuvalet açma
 3. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 4. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 5. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 6. Muslukbaşı montajı
 7. Komple Daire Tadilatı
 8. Küvet üstüne kabin montajı
 9. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 10. Ankara Villa Tadilatı
 11. Lavabo Tıkanıklığı Açma
 12. Fabrika su tesisatı kurulumu
 13. Kanal Açma
 14. Panel radyatör montajı
 15. Yangın tesisatı
 16. Rögar yeri tespiti
 17. Termostatik Vana Değişimi
 18. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 19. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 20. Donmuş su tesisatı açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status