Su tesisatı size suyu taşır

Suyun olmadığı bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu bizlere taşır. Su ve doğalgaz tesisatı sıfırdan kurulumu ve arızalarının çözülmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yapmaktayız. Uzman bir tesisatçıdan tavsiye alacağınız zaman tereddüt etmeden Yurt Tesisatı arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu olacağız. Belki arıza sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir ustanın bakması gerekecek. Bu cevabı verebilmemiz için bize, arızayı anlatan fotoğraflar ve video gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz videolar Su Saati Kollektörü Yenilenmesi ile alakalıda olabilir Kırmadan boru su kaçağı tespiti ile alakalıda olabilir. Bahçe sulaması tesisatı ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Tesisat projesi söz konusu olduğunda Yurt Tesisat başta gelir.

En Kolay Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Sağlam Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve basit sorunlar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi halde, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. İncek musluk tamiri için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, problemi en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan İncek musluk tamiri için tesisatçı işini uygun fiyatlı, pratik, titiz, işin ehli ustalara vermek ister. Değil mi? Öyleyse numarasını internette bulduğunuz kişiye hemen işi teslim etmeyin. Su ve doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı seçmek için adayları dikkatlice kıyaslamanızı öneririz.

İncek musluk tamiri için tesisatçı aradığınızda, yüzlerce memnun müşterinin ilk tercihi Yurt Tesisat'a danışın.

İncek musluk tamiri için tesisatçı seçerken alanında uzman, garantili hizmet sunan, aynı zamanda makul fiyatlı olanı isteriz. Tüm tesisat parçaları suyun hareketinden, sıcaklığından veya soğuktan, olumsuz etkilenir. Zamana yenik düşen parçalar bir an önce ikame eleman ile yenilenmeli veya tamir edilmesi gerekir. Arızayı tespit eden müşteriler, genelde tesisat parçalarını alıp tamiri kendi yapmak isteyebilir. Ancak, böyle kapsamlı sadece profesyonel tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile yanlış müdahale sonucunda zararı büyütebilirsiniz. Tam da bu nedenle işi ehline bırakmalısınız. İnternette kolayca "İncek musluk tamiri için tesisatçı" araması yaptığınızda pek çok işletme karşınıza çıkar. Zor olansa size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili işçilik sunan işletmeyi seçmektir.

İncek musluk tamiri için tesisatçı karşılaştırması yaparken dikkat edilecek noktalar

İncek musluk tamiri için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz İncek musluk tamiri için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ancak günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Diyelim ki aradığınız şahıs tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ama sonra problemin giderilmediğini anladınız. Aradınız ama cevap vermedi. Adresini de bilmiyorsunuz. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen başka bir İncek musluk tamiri için tesisatçı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Benzer karmaşalarla mağdur olmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, garantili ve işinde uzman İncek musluk tamiri için tesisatçı seçmenizi öneririz.

İncek musluk tamiri için tesisatçı olarak biz, en güncel teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, uygun fiyata değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İncek musluk tamiri için tesisatçı olarak, her türlü işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da su tesisatı ile alakalı aklınıza gelecek bütün arızalarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde meydana gelebilecek bütün su ve doğalgaz tesisatı sorunlarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı iş bitirme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su ve doğalgaz tesisatı sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor. Bu değişimi İncek musluk tamiri için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden gelen güzel yorumlarla ve kararlılıkla ailemizi geliştiriyoruz. İncek musluk tamiri için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya uyum sağlıyor.

İncek musluk tamiri fiyatı

İncek musluk tamiri fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken ile ilgili (işin yeri, ölçüler, kalite seçimi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde hemen ve sabit fiyat vermek mümkün değildir. İş ile ilgili yeri keşif yapmadan yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Kırmadan su kaçağı bulma

Hasarsız su kaçağı bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının tespiti için ısıya duyarlı kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta belirlenir. Tüm kırmadan su kaçak tespiti işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk ve batarya arızaları çok çeşitli olsa da kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve oldukça değerli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bazı kolay batarya arızaları tamir yeteneği olan kişiler tarafından onarılabilir ancak büyük ihtimalle bir profesyonelden destek almak gerekir. Hatalı tamir denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya devamlı su damlatıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev ve işyerlerindeki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, baca uzatması ilave montajı işlerini uzun yıllardır özenle binlerce dairede tamamladık. Başkent gaz tesisat hatalarının onarılması, ocak doğalgaz dönüşümü ve yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi tamir ve tadilatında uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan önemsiz görünen kullanım hataları birleşir ve günün birinde tıkanıklık biçiminde kendini gösterir. Ve problem fazlasıyla can sıkıcıdır. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları ile kırmadan ve kısa zamanda gider tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve çay demleri zaman içinde gider hattına yapışarak boru kesitini küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı

Başkent Ankara'da yılın büyük bölümü soğuk ve zorludur. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Kışı sorunsuz atlatmak için, kombi ve petek tesisatının bakım ve onarımını kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Tüm kombi tesisat temizliği, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleri için bizimle iletişime geçin. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Termostatik vana montajı
 2. Petek Bakımı
 3. Isınmayan petek tamiri
 4. Hermetik şofben montajı
 5. Klozet tıkanıklığı açma
 6. Alt komşuya su akması tamiri
 7. Batarya kartuşu değişimi
 8. Musluk tamiri ve montajı
 9. Alt kata su akması tamiri
 10. Donmuş su tesisatı açma
 11. Kombi yer değişimi
 12. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 13. Tuvalet tıkanıklığı açma
 14. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 15. Banyo bataryası değişimi
 16. Anaokulu klozeti montajı
 17. Kombi filtresi temizliği
 18. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 19. Radyatör Petek Yer Değişimi
 20. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara