İlker petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, en güncel ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, uygun fiyata değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İlker petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, her türlü makinalı petek temizliği işlerini itina ile yapıyoruz. Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı aklınıza gelecek bütün sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Villanızda meydana gelen tüm doğalgaz tesisatı arızalarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su tesisatı teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor. Tüm yenilikleri İlker petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı olarak sürekli izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen güzel yorumlarla ve kararlılıkla firmamızı geliştiriyoruz. İlker petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana ayak uyduruyor.

En Ucuz Tamir: Tek Seferde Düzgün Yapılan Tamirdir

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve basit arızalar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. İlker petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı seçimi kötü yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, arızayı en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. İlker petek temizliği için doğalgaz tesisatçısı işlerini güvenilir, uygun fiyatlı bir firmaya vermek istemez misiniz? Yanıtınız evetse, böyle bir konuda sabırsız davranıp rastgele seçim yapmayın. Su ve doğalgaz tesisatı ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatlice karşılaştırmanızı öneririz.

Su tesisatı size suyu taşır

Susuz bir ev veya işyeri yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Su tesisatı suyu kullanıcıya ulaştırır. Tesisat sıfırdan kurulumu ve kaçaklarının çözülmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzman bir tesisatçıdan danışmanlık almanız gerektiğinde çekinmeden bizi arayın. Tecrübelerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutluluk duyarız. Belki arıza sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir uzmanın el atması gerekecek. Bu yanıtı bulmamız için bize, problemi anlatan fotoğraflar ya da video gönderebilirsiniz. Bize ulaştıracağınız resimler Kombi yer değişimi ile ilgilide olabilir Petek Bakımı ile alakalıda olabilir. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu denince Yurt Tesisat akla gelir.

İlker petek temizliği fiyatları

İlker petek temizliği fiyatlarını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken hakkında (işin yapılacağı yer, ölçüler, kalite ve marka seçimleri, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgimiz olması gereklidir. Spesifik işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hızlıca ve sabit fiyat bilgisi vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili alanı incelemeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Pimaş tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve birden bire tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Bu problem çok moral bozucudur. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları ile hasarsız ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zaman içinde gider borularına kalıntılar oluşturarak geçiş çapını daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve sanayide gazlı hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Termostatik vana montajı, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini yıllardır dikkatle yüzlerce dairede uyguladık. Başkentgaz tesisat hatalarının onarılması, termostatik vana montajı ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Klozet iç takım tamiri

Klozet kullanan çoğunluk için yaşam alanlarındaki konforu arttıran demirbaşlar arasında sayılır. Sürekli kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. İç takım onarılmazsa su sızdırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa atık su sızdırabilir. Sağlık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini klozete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün gömme rezervuar şamandırası tamiri ve asma klozet tamiri ve montajı işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme

Ankara'da yılın büyük bölümü aşırı soğuk geçmektedir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Kış mevsimini sıcak atlatmak istiyorsanız, ısıtma sistemlerin periyodik kontrollerini soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Ankara'da termostatik vana montajı, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve ilaçsız radyatör temizleme işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Apartman daireleri ve villalar genelde yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaktır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için periyodik aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kanal Açma
 2. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 3. Küvet üstüne kabin montajı
 4. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 5. Kombi ve Petek Montajı
 6. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 7. Foseptik kuyusu temizliği
 8. Üst kattan su akması tamiri
 9. Radyatör vanası değişimi
 10. Tuvalet tıkanıklığı açma
 11. Havalandırma tesisatı
 12. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 13. Klozet kapağı satışı ve montajı
 14. Isıtma ve soğutma tesisatı
 15. Klozet fleks hortumu değişimi
 16. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 17. Hermetik şofben tesisatı
 18. Petek Bakımı
 19. Alt komşuya su akması tamiri
 20. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara