Su hayatsa tesisat hayat taşır

Su olmayan bir konut düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Tesisat suyu kullanıcıya ulaştırır. Su tesisatı çekilmesi ve sorunlarının onarımı işlerini garantili olarak uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan tavsiye alacağınız zaman çekinmeden bizi arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu olacağız. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir uzmanın ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı size sunmamız için bize, problemi gösteren resimler ve video yollayabilirsiniz. Yollayacağınız fotoğraflar Havalandırma tesisatı ile alakalıda olabilir Bacalı Kombi Değişimi ile alakalıda olabilir. Panel radyatör montajı ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Isı yalıtım işleri denince biz akla geliriz.

Huzur mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı

Hepimizin acil bir şekilde Huzur mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı bulmamız gerekebilir. Eski borular paslanır, klozet su sızdırır, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekebilir, iç takım su kaçırabilir, korniş montajı gerekebilir. Bunlar gibi bir sürü tamirat ve su tesisatı arızaları meydana gelebilir. Belki de sadece mutfağınıza yepyeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Huzur mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı olarak bu ve benzeri, tüm tamiratları yapıyoruz. Zamanla sıhhi tesisat elemanları ömrünü doldurur. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin baş edebileceği acil arızalara sebep olur. Su tesisatı sorunları birden bire meydana gelir. Aniden lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Klozet iç takımı bozulabilir. Tuvalet gideri tıkanıklığı oluşabilir. Hidrofor arızaları tamiri gerekebilir. Su soğutmalı chiller tesisatı gerekebilir. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti gerekebilir. Termostatik Vana Değişimi gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan kimyasallar, değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Huzur mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda onlarca usta olduğunu görürsünüz. Aklınızda bir anda "bu kadar seçenek içinden en iyisi hangisi" sorusu oluşacak. Cevabı yazımızda…

Huzur mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı kıyaslaması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Huzur mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Evinize ya da işyerinize aceleyle bulduğunuz Huzur mahallesi duşakabin montajı için tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız usta tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama sonra sorunun giderilmediğini anladınız. Numarayı aradınız ancak ulaşamadınız. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen başka bir Huzur mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı bulup sorunu çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Benzer kötü durumlarla mağdur olmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belge ve izinlere sahip, güvenilir ve işinde uzman Huzur mahallesi duşakabin montajı için tesisatçı seçin.

Huzur mahallesi duşakabin montajı fiyatı

Huzur mahallesi duşakabin montajı fiyatını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki birden fazla değişken hakkında (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, marka tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde hızlıca ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İlgili yeri görmeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Musluk tamiri

Musluk problemleri farklı farklı olmasına rağmen fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bazı kolay musluk problemleri eli yatkın kişiler tarafından onarılabilir ama çoğunlukla bir tesisatçıdan yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz tamir denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya durmadan su sızdırıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Kombi ve Petek Temizleme

Şehrimizde kış ayları soğuk ve zorludur. Bu durum kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kışı rahat atlatmak istiyorsanız, ısıtma sistemlerin bakımını kış mevsimi gelmeden yaptırmanızı öneririz. Ankara'da pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, radyatör yer değişimi, kimyasallı petek temizliği ve ilaçsız radyatör temizleme işleri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde hermetik kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanılması ise can güvenliği gerekçesiyle yasaklanmıştır. Petekler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Bu arıza oldukça moral bozucudur. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve boru içi görüntüleme cihazları ile hasarsız ve çabucak tıkanıklıklar açılır. Toplu konutlarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve çay demleri zamanla gider hattına kalıntılar oluşturarak gideri küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Su kaçağı tespit ve tamiri

Cihazlı su kaçak bulma işinde uzman ve donanımlı firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için termal kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su tesisatı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta bulunur. Bütün hasarsız su kaçağı tespiti işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Su deposu temizliği
 2. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 3. Donmuş su tesisatı açma
 4. Kombi basınç düşmesi tamiri
 5. Klozet tesisatı ve montajı
 6. Küveti jakuziye çevirme
 7. Kombi tesisatı temizliği
 8. Alt komşuya su akması tamiri
 9. Kanal Açma
 10. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
 11. İlaçsız Petek Temizleme
 12. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 13. Su soğutmalı chiller tesisatı
 14. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 15. Alüminyum radyatör montajı
 16. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 17. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 18. Tıkalı pimaş gideri açma
 19. Ankara Su Kaçağı Tespiti
 20. Kombi ve Petek Montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara