Su hayatsa tesisat hayat taşır

Susuz bir yaşam alanı yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Su tesisatı suyu kullanılacağı son noktaya ulaştırır. Tesisat kurulumu ve sorunlarının düzeltilmesi işlerini garantili şekilde 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Profesyonel tesisatçıdan tavsiye almanız gerektiğinde rahatça Yurt Tesisatı arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu oluruz. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir uzmanın el atması gerekecek. Bu yanıtı bulabilmemiz için bize, sorunu anlatır fotoğraflar ya da video ulaştırabilirsiniz. Yollayacağınız resimler Musluk tamiri ve montajı ile alakalıda olabilir Termostatik Vana Değişimi ile alakalıda olabilir. Küveti duşakabine çevirme ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da İlaçlı Petek Temizliği söz konusu olduğunda biz başta geliriz.

Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı

Herkes mutlaka bir gün evine Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı arar. Paslı borular patlar, klozet su sızdırır, musluk su damlatabilir. Su kaçağı olabilir, klozet su sızdırır, boya, badana ve alçı ustası gerekebilir. Bunlar gibi bir sürü iş ve sıhhi tesisat arızaları oluşabilir. Ya da sadece salonunuza modern bir dizayn yaptırmak istersiniz. Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, bütün tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Zamanla sıhhi tesisat elemanları ömrünü doldurur. Yalnızca sertifikalı tesisat profesyonellerinin çözebileceği kapsamlı arızalara sebep olur. Sıhhi tesisat problemleri birden bire meydana gelir. Aniden lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Klozet iç takımı arızalanabilir. Tuvalet gideri tıkanabilir. Bahçe sulaması tesisatı gerekebilir. Robotla tıkanıklık açma gerekebilir. Rögar yeri tespiti gerekebilir. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme gerekebilir. Şebeke hattından gelen suda bulunan aşındırıcı maddeler, temas ettiği tüm tesisat elemanlarında hasar oluşturur. İnternette "Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada sayısız sonuç olduğunu görürsünüz. Ama doğru tercihi nasıl yapacaksınız? Cevabını bu yazının devamında bulacaksınız.

Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı karşılaştırması yaparken dikkat edilecek noktalar

Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama günümüzde takım çantasını kapan "usta"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz usta tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat ertesi gün sorunun tamir olmadığını fark ettiniz. Aradınız ama açmadı. Adresi de yok. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Hemen yeni bir Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Benzer kötü durumlarla mağdur olmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, garantili ve işinde uzman Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak, en güncel ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, makul fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak, her türlü işlerinizi itina ile yapıyoruz. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili bütün problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde oluşan bütün su ve doğalgaz tesisatı arızalarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün tesisat teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve sağlam adımlarla işletmemizi büyütüyoruz. Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen dünyaya uyum sağlıyor.

Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme fiyatı

Gölbaşı doğalgaz tesisatı döşeme fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (işin yeri, ölçüler, marka ve kalite seçimi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde hızlıca ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İlgili mahali keşif yapmadan yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kırmadan su kaçağı bulma

Su kaçağı bulmak için tesisatçı profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının bulunması için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke hattı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge bulunur. Bütün cihazlı su kaçak bulma işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık olarak kendini gösterir. Ve bu problem fazlasıyla endişe vericidir. Müşterilerimiz kırım yapılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla kırmadan ve çabucak pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire gider kullanımına azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde gider borularına yapışarak geçiş çapını küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün tuvalet es sifonu değiştirme ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Damlatan musluk onarımı

Batarya problemleri birbirinden farklı olsa da kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok değerli suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bazı kolay musluk arızaları tamir yeteneği olan kişiler tarafından tamir edilebilir ama genelde bir uzmandan destek almak gerekebilir. Hatalı tamir denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su akıtıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Ankara'da kış ayları sert ve soğuk yaşanır. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin önemini arttırıyor. Soğuk ayları sıcak atlatmak için, kombi ve petek tesisatının tamirlerini kış mevsimi gelmeden yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki kombi tesisat temizliği, kombi baca uzatması montajı, radyatör yer değişimi, ilaçlı petek temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Daireler ve villalar genelde yoğuşmalı kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can ve mal güvenliği sebebiyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kombi baca uzatması montajı
 2. Kombi yer değişimi
 3. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
 4. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 5. Musluk Batarya Değişimi
 6. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 7. Hidrofor arızaları tamiri
 8. Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçağı Tespiti
 9. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 10. Radyatör Petek Temizliği
 11. Çift ağızlı çamaşır musluk montajı
 12. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 13. Klozet İç Takımı Değiştirme
 14. Panel radyatör montajı
 15. Alüminyum radyatör montajı
 16. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 17. Üst komşudan su akması tamiri
 18. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 19. Doğalgaz tesisatı ustası
 20. Tesisata doğalgaz vanası eklenmesi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara