Tesisat olmayan bir yaşam alanı söz konusu değildir

Su olmayan bir ev veya işyeri düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu kullanıcıya ulaştırır. Tesisat kurulumu ve sorunlarının düzeltilmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde 35 yıldır yapmaktayız. Bir tesisat uzmanından danışmanlık alacağınız zaman rahatça bizi arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu oluruz. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir ustanın ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı verebilmemiz için bize, problemi anlatan resimler veya video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız resimler Kombi baca uzatması montajı ile ilgilide olabilir İlaçsız Petek Temizleme ile alakalıda olabilir. Kapanmayan musluk tamiri ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Klozet tıkanıklığı açma söz konusu olduğunda Yurt Tesisat başta gelir.

Filistin caddesi püskürtme su yalıtımı için tesisatçı arıyorsanız, yüzlerce kişinin ilk tercihi Yurt Tesisat'ı seçin.

Filistin caddesi püskürtme su yalıtımı için tesisatçı seçerken alanında uzman, garantili servis hizmeti sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Su ve doğalgaz tesisatı sistemlerinde zaman içinde bazı elemanlar aşınır, paslanır, eskir ve zarar görür. Zamana yenik düşen malzemeler bir an önce benzer parça ile değiştirilmeli ya da tamir edilmelidir. Arızayı tespit eden müşteriler, genelde tesisat parçalarını alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu karışık sorunları sadece belgeli tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, yanlış müdahale sonucunda hasarı büyütebilirsiniz. Tam da bu sebepten uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette kolayca "Filistin caddesi püskürtme su yalıtımı için tesisatçı" araması yaptığınızda yüzlerce işletme karşınıza çıkar. Asıl zor olan ise size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili işçilik sunan işletmeyi seçmektir.

Filistin caddesi püskürtme su yalıtımı için tesisatçı

Çoğumuz mutlaka bir gün evine Filistin caddesi püskürtme su yalıtımı için tesisatçı arayacaktır. Eski borular paslanır, klozet su sızdırır, pimaş borular tıkanır. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekebilir, klozet su sızdırır, boya, badana ve alçı ustası gerekebilir. Bunlara benzer birçok iş ve sıhhi tesisat problemleri meydana gelebilir. Ya da sadece mutfağınıza modern bir dizayn yaptırmak istersiniz. Filistin caddesi püskürtme su yalıtımı için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, tüm yapısal işleri yapmaktayız. Her geçen gün tesisat malzemeleri ömrünü doldurur. Yalnızca uzman tesisatçıların halledebileceği acil durumlara sebep olur. Sıhhi tesisat problemleri birden bire ortaya çıkar. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Kombi bozulabilir. Klozet tıkanabilir. Banyoda su birikmesi tamiri gerekebilir. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı gerekebilir. Tesisat projesi gerekebilir. Boyler montajı ve kazan bağlantıları gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki aşındırıcı maddeler, suyun değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Filistin caddesi püskürtme su yalıtımı için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda sayısız sonuç çıkar. Ama karşınıza çıkan sayısız usta arasından hangisi sizin için uygun işletme?

Filistin caddesi püskürtme su yalıtımı fiyatları

Filistin caddesi püskürtme su yalıtımı fiyatlarını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki pek çok değişken ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, marka ve kalite tercihleri, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgimiz olması gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde doğrudan ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek imkan dahilinde değildir. İşin yapılacağı mekanı görmeden fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Hasarsız su kaçağı bulma

Kameralı su kaçağı bulma deneyimli ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya atık su hattında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın bulunması için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke boruları ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta belirlenir. Bütün su kaçağı bulmak için tesisatçı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Lavabo tıkanıklığı açma

Gündelik hayatta yapılan küçük kullanım hataları birleşir ve birden bire tıkanıklık biçiminde size geri döner. Bu arıza çok moral bozucudur. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde hiçbir yeri kırmadan ve kısa zamanda pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, iç çamaşırları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla pimaş borulara tutunarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Musluk ve batarya montajı

Batarya sorunları birbirinden farklı olsa da fazla gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça kıymetli suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bir takım kolay musluk ve batarya arızaları eli yatkın insanlar tarafından tamir edilebilir ama genelde bir uzmandan yardım almak gerekir. Bilinçsiz onarım denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya sürekli su damlatıyorsa, açıp kapatırken aşırı güç harcıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 2. Komple Dekorasyon
 3. Makinalı Tıkanık Açma
 4. Hidrofor tamiri
 5. İlaçsız Petek Temizleme
 6. Engelli klozet montajı
 7. Radyatör vanası değişimi
 8. Kalorifer Tesisatı
 9. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri
 10. Termostatik Vana Değişimi
 11. Komple Daire Tadilatı
 12. Fabrika su tesisatı kurulumu
 13. Kombi yer değişimi
 14. Su soğutmalı chiller tesisatı
 15. Doğalgaz Tadilat Projesi
 16. Panel radyatör montajı
 17. Musluk tamircisi
 18. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 19. Bilgisayarlı su kaçak tespiti
 20. Merkezi Isıtma Sistemleri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara