Yaşanılan tüm alanlarda tesisat bulunur

Su olmayan bir yaşam alanı yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Tesisat suyu kullanıcıya götürür. Tesisat çekilmesi ve sorunlarının düzeltilmesi işlerini garantili şekilde 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Uzman bir tesisatçıdan tavsiye almanız gerektiğinde rahatça bizi arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme yönlendirmekten mutlu oluruz. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir profesyonelin ilgilenmesi gerekecek. Bu cevabı verebilmemiz için bize, problemi anlatır resimler ya da video yollayabilirsiniz. Göndereceğiniz resimler Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması ile alakalıda olabilir Ankara Kombi Değişimi ile alakalıda olabilir. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Kombi su kaçağı bulma yöntemleri dendiğinde biz başta geliriz.

Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı

Herkesin aniden Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı bulmamız gerekmiştir. Alt komşuya su sızabilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, pimaş borular tıkanır. Doğalgaz tesisatı kaçağı olabilir, klozet su sızdırır, korniş montajı gerekebilir. Bu ve benzeri birçok tamirat ve sıhhi tesisat problemleri ortaya çıkabilir. Veya sadece banyonuza modern bir dizayn yaptırmak istersiniz. Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak bu ve buna benzer, aklınıza gelecek tüm tadilat işlerini yapıyoruz. Her geçen gün su tesisatı parçaları ömrünü doldurur. Yalnızca uzman tesisatçıların baş edebileceği acil arızalara sebep olur. Sıhhi tesisat arızaları beklenmedik şekilde meydana gelir. Beklenmedik bir anda su borusu patlayabilir. Klozet iç takımı arızalanabilir. Klozet tıkanıklığı oluşabilir. Muslukbaşı montajı gerekebilir. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü gerekebilir. Termostatik vana montajı gerekebilir. Termostatik Vana Değişimi gerekebilir. Şehir şebekesinden gelen sudaki kimyasallar, değdiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı" kelimeleriyle arama yaptığınızda pek çok sonuç çıkar. Sayısız seçenek arasından, sizin için doğru seçimi bulmanız için bu rehberi yazdık.

Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı karşılaştırması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı, doğru seçim olacaktır. Evinize ya da işyerinize rastgele bulduğunuz Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısını almayın. Ülkemizde su tesisatçılığı mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat günümüzde alet çantasını eline alan "usta"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Diyelim ki aradığınız usta gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ancak sonraki gün arızanın giderilmediğini fark ettiniz. Aradınız ama ulaşılmıyor. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Acilen başka bir Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı bularak arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi kötü durumlarla uğraşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belgelere sahip, garantili ve profesyonel Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçin.

Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı fiyatları

Ayrancı kombi ve radyatör tesisatı fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki pek çok parametre ile ilgili (işin konumu, ölçüler, marka seçimleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hemen ve kesin fiyat vermek mümkün değildir. İlgili mahali keşif yapmadan fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar için iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kırmadan su kaçak tespiti

Noktasal su kaçağı tespiti profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su hattında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının belirlenmesi için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke tesisatı ve kombi hattı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta bulunur. Tüm cihazlı su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Musluk ve batarya montajı

Musluk sorunları çok çeşitli olsa da yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit musluk arızaları eli yatkın kişiler tarafından çözülebilir ama büyük ihtimalle bir profesyonelden destek almak gerekir. Bilinçsiz onarım denemesi zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su akıtıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Klozet rezervuar iç takım tamiri

Klozetler hiç şüphesiz evlerdeki yaşam konforunu yükselten demirbaşlar arasında sayılır. Sürekli kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyacı vardır. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa kirli su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle yer tuvaletini alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet yeri değiştirme ve klozet su kaçağı tespiti ve onarımı işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kanal tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan farkına bile varmadığımız yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık biçiminde kendini gösterir. Ve bu arıza çok moral bozucudur. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları sayesinde kırmadan dökmeden ve kısa zamanda pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve çay demleri zaman içinde gider hattına yapışarak boru kesitini daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Komple Daire Tadilatı
 2. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 3. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 4. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 5. Hava soğutmalı chiller tesisatı
 6. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri
 7. Tuvalet es sifonu değiştirme
 8. Tıkanmış tuvalet açma
 9. Üst kattan su akması tamiri
 10. Kombi tesisatı tamiri ve bakımı
 11. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 12. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 13. Tesisat projesi
 14. Isınmayan petek tamiri
 15. Projeli hermetik şofben kurulumu
 16. Daire içi ısı yalıtımı
 17. Klozet tıkanıklığı açma
 18. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri
 19. Hermetik şofben tesisatı
 20. Su Tesisatı Yenileme
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara