100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı

Pek çoğumuzun aniden 100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı bulmamız gerekebilir. Paslı borular patlar, evde gaz kokusu olabilir, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekebilir, duşakabin montajı gerekebilir, su saati kollektörü değişimi gerekebilir. Bu ve benzeri bir sürü tamirat ve sıhhi tesisat problemleri meydana gelebilir. Belki de sadece salonunuza yeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. 100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak bu ve buna benzer, bütün tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça su tesisatı malzemeleri işlevini yitirir. Sadece sertifikalı tesisat profesyonellerinin tamir edebileceği acil problemlere sebep olur. Su tesisatı arızaları beklenmedik şekilde ortaya çıkar. Hiç beklemediğiniz bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya arızalanabilir. Duşakabin gideri tıkanabilir. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri gerekebilir. Klozet tıkanıklığı açma için usta lazım olabilir. Klozet fleks hortumu değişimi gerekebilir. Çift ağızlı çamaşır musluk montajı için usta lazım olabilir. Ana su hattından gelen suda bulunan aşındırıcı maddeler, temas ettiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı" kelimeleriyle arama yaptığınızda onlarca usta karşınıza çıkar. Kafanızda bir anda "bu kadar firma içinden en iyisi hangisi" sorusu oluşacak. Çözümü yazımızda bulacaksınız.

100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı tercihinde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Tercih ettiğiniz 100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı gerekli sertifikalara ve uzmanlığa sahip olmalıdır. Evinize aceleyle bulduğunuz 100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat günümüzde alet çantasını eline alan "su tesisatçısı"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Diyelim ki aradığınız kişi gerekli tamiratı yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat ertesi gün sorunun devam ettiğini anladınız. Numarasını aradınız fakat cevap vermedi. Adresini de bilmiyorsunuz. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Hemen başka bir 100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı bularak sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Benzer kötü durumlarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belge ve izinlere sahip, garantili ve profesyonel 100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçmenizi öneririz.

100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak, en gelişmiş ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak, aklınıza gelecek tüm makinalı petek temizliği ve benzer işleri yapmaktayız. Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili tüm sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Evinizde oluşabilecek tüm sıhhi tesisat arızalarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve uygun fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte su tesisatı sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi 100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak sürekli izliyor ve uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve kararlılıkla şirketimizi büyütüyoruz. 100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen dünyaya uyum sağlıyor.

100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı fiyatları

100 Yıl kombi ve radyatör tesisatı fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki pek çok parametre hakkında (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, kalite tercihleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hemen ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İlgili alanı incelemeden fiyat bilgisi verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar için lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Gündelik hayatta yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve günün birinde tıkanıklık olarak size geri döner. Bu arıza çok moral bozucudur. Müşterilerimiz kırım yapılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kanal görüntüleme kameraları sayesinde hiçbir yeri kırmadan ve hızlıca gider tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, kulak temizleme çubukları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve çay demleri zamanla gider borularına tutunarak gider kesitini küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm pis koku tespiti ve giderilmesi ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Su kaçağı tespiti

Kameralı su kaçağı bulma işinde uzman ve donanımlı firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kombi tesisatında veya pis su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su boruları ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge belirlenir. Tüm cihazlı su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı

Ankara'da yılın büyük bölümü oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Soğuk ayları sorunsuz geçirmek için, kombi ve peteklerin bakımını kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Tüm pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, alüminyum radyatör montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve ilaçsız petek temizliği işleriniz için bizimle iletişime geçin. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise güvenlik gerekçesiyle yasaktır. Radyatörler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için belirli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Doğalgaz Tesisatı Döşeme

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı yaşam alanlarındaki doğalgazla çalışan cihazlara taşır. Konutlarda ve sanayide gazlı hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Ocak doğalgaz dönüşümü, doğalgazlı şofben montajı işlerini yıllardır dikkatle binlerce konumda uyguladık. Başkent gaz tesisat eksiklerinin tamamlanması, ocak doğalgaz dönüşümü ve yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi tamir ve tadilatında güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Duvara gömme sifon tamiri
 2. Kapanmayan musluk tamiri
 3. Doğalgaz Tadilat Projesi
 4. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 5. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı
 6. Klozet tamiri
 7. Klozet rezervuar iç takımı değişimi
 8. Termosifon tesisatı ve montajı
 9. Kanalizasyon açma ve temizliği
 10. Hava tesisatı
 11. Alüminyum radyatör montajı
 12. Petek Bakımı
 13. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 14. Demir Doğrama ve Ferforje
 15. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 16. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 17. Robotla tıkanıklık açma
 18. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 19. Rögar tıkanıklığı açma
 20. Cihazla gaz kaçağı testi
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara