Su tesisatı suyu size ulaştırır

Suyun olmadığı bir konut düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Tesisat suyu kullanılacağı son noktaya taşır. Sıhhi tesisat çekilmesi ve kaçaklarının düzeltilmesi işlerini garantili olarak yıllardır yapmaktayız. Tesisat ustasından fikir almanız gerektiğinde çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir profesyonelin çözmesi gerekecek. Bu yanıtı sunmamız için bize, problemi gösteren fotoğraflar ya da video ulaştırabilirsiniz. Göndereceğiniz resimler Engelli klozet montajı ile alakalıda olabilir Hidrofor arızaları tamiri ile ilgilide olabilir. Makinayla kırmadan kanal açma ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Kombi basınç düşmesi tamiri söz konusu olduğunda biz akla geliriz.

En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Sağlam Yaptırın

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, sık karşılaşılan ve basit arızalar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, sorunu en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı işlerini saygın, maddi olarak karşılanabilir bir uzmana vermek istemez misiniz? O halde ilk konuştuğunuz kişiye hemen işinizi vermekten kaçının. Su tesisatı sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin uzmanı olan doğru ustayı seçmek için adayları dikkatli şekilde kıyaslamanızı öneririz.

Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyata siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı olarak biz, aklınıza gelecek tüm tamir işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da doğalgaz tesisatı ile alakalı bütün arızalarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Dairenizde meydana gelebilecek bütün su tesisatı sorunlarını onarıyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı servis, hızlı sorun çözme ve mantıklı fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su tesisatı sistemleri ve ekipmanları da yenileniyor. Tüm yenilikleri Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı olarak yakından takip ediyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız destekle ve kararlılıkla işletmemizi büyütüyoruz. Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana ayak uyduruyor.

Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı karşılaştırması yaparken nelere dikkat edilmeli?

Tercih ettiğiniz Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı gerekli belgelere ve uzmanlığa sahip olmalıdır. Evinize rastgele bulduğunuz Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz usta gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonraki gün sorunun giderilmediğini gördünüz. Numarasını aradınız ama cevap vermedi. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Bir an önce yeni bir Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı bulup sorunu tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Benzer kötü durumlarla uğraşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belgelere sahip, garantili ve işinde uzman Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme için tesisatçı seçin.

Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme fiyatları

Yıldızevler sayaç kollektörü yenileme fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki pek çok değişken ile ilgili (işin yeri, ölçüler, kalite ve marka tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Spesifik işler dışındaki işler söz konusu olduğunda anında ve kesin fiyat vermek yanıltıcı olmaktadır. İlgili alanı görmeden fiyat bilgisi verilebilirse telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar için lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Pimaş tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve birden bire tıkanıklık olarak size geri döner. Ve problem fazlasıyla can sıkıcıdır. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla kırmadan ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve çay demleri zamanla gider hattına kalıntılar oluşturarak gider kesitini daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün tuvalet es sifonu değiştirme ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk arızaları çok çeşitli olsa bile kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve oldukça önemli suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bir takım basit musluk sorunları eli yatkın insanlar tarafından çözülebilir ama çoğunlukla bir tesisatçıdan destek almak gerekir. Bilinçsiz müdahaleler zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk devamlı su damlatıyorsa, açıp kapatmak için zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Asma klozet tamiri

Klozetler birçoğumuz için yaşanılan her alandaki konforunu yükselten demirbaşlar arasındadır. Sürekli kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı tamir edilmezse su kaçırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa atık su kaçırabilir. Sağlık sorunları dolayısıyla yer tuvaletini alafranga tuvalete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün klozet kapağı montajı ve klozet tesisatı ve montajı işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kombi Tesisatı

Şehrimizde yılın büyük bölümü oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Kışı sıcak geçirmek istiyorsanız, ısıtıcı cihazların bakımını kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Tüm radyatör vanası değişimi, alüminyum radyatör montajı, radyatör yer değişimi, ilaçlı petek temizliği ve kimyasalsız petek temizleme işleri için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve villalar genelde hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can güvenliği nedeniyle yasaktır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı ısıtma verimi için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Hasarsız su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçağı bulma deneyimli ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya atık su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının tespiti için termal kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su hattı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su hattında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta bulunur. Bütün kırmadan su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 2. Klozet sifon arızası ve tamiri
 3. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 4. Kombi yenileme ve montajı
 5. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri
 6. Robotla tıkanıklık açma
 7. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 8. Rögar tıkanıklığı açma
 9. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 10. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri
 11. Alt daireye su sızıntısı tamiri
 12. Apartman kollektör ve kolon boruları hazırlama
 13. Filtreli taharet musluk montajı
 14. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 15. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 16. Donmuş su tesisatı açma
 17. Su tesisatı ustası
 18. Kombi baca uzatması montajı
 19. Tuvalet es sifonu değiştirme
 20. Şofben tesisatı ve montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara