İşte doğru Yıldızevler kanal açma için tesisatçı seçimi için ipuçları

Yıldızevler kanal açma için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Evinize ya da işyerinize rastgele bulduğunuz Yıldızevler kanal açma için tesisatçısını almayın. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak günümüzde takım çantasını kapan "sıhhi tesisatçı"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin ustalık belgesini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini sorgulamaktır. Diyelim ki numarasını internetten bulduğunuz usta tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Fakat ertesi gün sorunun çözülmediğini fark ettiniz. Aradınız ancak ulaşamadınız. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Hemen yeni bir Yıldızevler kanal açma için tesisatçı bulup problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Benzer karmaşalarla mağdur olmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, kayıtlı, güvenilir ve profesyonel Yıldızevler kanal açma için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Su tesisatı size suyu taşır

Susuz bir konut düşünülemez. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Tesisat suyu insanlara taşır. Tesisat sıfırdan kurulumu ve kaçaklarının tamiri işlerini garantili olarak 35 yıldır yapmaktayız. Bir tesisat uzmanından fikir alacağınız zaman çekinmeden Yurt Tesisatı arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir ustanın incelemesi gerekecek. Bu cevabı bulabilmemiz için bize, problemi anlatan fotoğraflar veya video ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız resimler Petek Yıkama ile alakalıda olabilir Apartman gideri tıkanıklığı ile ilgilide olabilir. Alt kata su akması tamiri ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü dendiğinde Yurt Tesisat başta gelir.

Yıldızevler kanal açma için tesisatçı ihtiyacınız varsa, binlerce kişinin ilk seçimi Yurt Tesisat'a ulaşın.

Yıldızevler kanal açma için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili hizmet sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olmasını isteriz. Tüm sıhhi tesisat parçaları suyun hareketinden, sıcaklığından ya da soğukluğundan, olumsuz yönde etkilenir. Arızaya sebep olan parçalar bir an önce uygun yedek parça ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Tüketiciler, çoğunlukla malzemeleri temin edip tamiri kendi yapmak isteyebilir. Fakat, bu karışık sorunları sadece profesyonel tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahale sonucunda hasarı daha da büyütebilirsiniz. İşte bu nedenle işi ehline bırakmalısınız. İnternette hızlıca "Yıldızevler kanal açma için tesisatçı" araması yaptığınızda sayısız seçenek karşınıza çıkacaktır. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

Yıldızevler kanal açma fiyatı

Yıldızevler kanal açma fiyatını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken hakkında (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, kalite tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde hızlıca ve kesin fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İşin yapılacağı alanı keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar için lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Damlatan musluk onarımı

Batarya sorunları birbirinden farklı olmasına rağmen kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bazı kolay musluk problemleri tamir yeteneği olan insanlar tarafından çözülebilir ama çoğunlukla bir tesisatçıdan destek almak gerekir. Hatalı tamir denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya devamlı su damlatıyorsa, açıp kapatmak için aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Kameralı su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçak tespiti işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı şebeke hattında, kombi tesisatında veya atık su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını bulmak, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın tespiti için termal kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Şebeke hattı ve kombi hattı basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Tüm noktasal su kaçağı tespiti işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Pimaş tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve ansızın tıkanıklık biçiminde kendini gösterir. Bu problem fazlasıyla can sıkıcıdır. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla zarar vermeden ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla gider borularına tutunarak geçiş çapını daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün pis koku tespiti ve giderilmesi ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı yaşam alanlarındaki gazla çalışan cihazlara ulaştırır. Evlerimizde doğalgazla çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini 35 yıldır özenle yüzlerce noktada tamamladık. Başkent gaz tesisat eksiklerinin onarılması, kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi ve merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Başkent Ankara'da yılın büyük bölümü oldukça soğuk geçer. Bu durum kombi sistemi ve benzeri ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini rahat geçirmek istiyorsanız, ısıtıcı sistemlerin tamirlerini kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve kimyasalsız radyatör temizliği işleri için bize ulaşın. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanımı ise can ve mal güvenliği nedeniyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Isıtma sistemleri tesisatı
 2. Kalorifer Tesisatı
 3. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 4. Komple kalorifer tesisatı
 5. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 6. Hidrofor arızaları tamiri
 7. Başkentgaz tesisat eksiklerinin düzeltilmesi
 8. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 9. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 10. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 11. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 12. Püskürtme su yalıtımı
 13. Petek Tahliye Musluğu Montajı
 14. Radyatör Petek Temizliği
 15. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 16. Bahçe sulaması tesisatı
 17. Donmuş su tesisatı açma
 18. Dibinden kırılan musluk parçasının çıkarılması
 19. Kombi filtresi temizliği
 20. Filtreli taharet musluk montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara