En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Sağlam Yapılan Tamirdir

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve kolay problemler bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış uygulamalar, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, arızayı en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Herkes Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı işini maddi olarak karşılanabilir, pratik, titiz, profesyonel kişilere vermek ister. Değil mi? Yanıtınız evetse, böyle bir konuda aceleci davranıp rastgele seçim yapmayın. Sıhhi tesisat ilk kurulum ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru kişiyi seçmek için adayları dikkatlice karşılaştırmanızı öneririz.

Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçiminde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Tercih ettiğiniz Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı gerekli sertifikalara ve yetkinliğe sahip olmalıdır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat bu günlerde alet çantasını eline alan "sıhhi tesisatçı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız şahıs tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama sonra sorunun tamir olmadığını gördünüz. Numarasını aradınız ama ulaşılmıyor. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Acilen yeni bir Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı bulup arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi kötü durumlarla mağdur olmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, kayıtlı, güvenilir ve profesyonel Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı bulmak istiyorsanız, binlerce müşterinin tek tercihi Yurt Tesisat'a ulaşın.

Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçerken işinde uzman, garantili işçilik sunan, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Plastik olsun metal olsun, suyun zarar verici etkilerinden nasibini almayan su ve doğalgaz tesisatı elemanı neredeyse hiç yoktur. İşlevini yitiren tesisat elemanı acilen ikame eleman ile değiştirilmeli veya tamir edilmesi gerekir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde tesisat parçalarını alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Fakat, bu karışık sorunları sadece belgeli tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile hatalı müdahalelerde bulunursanız tamir maliyetini arttırabilirsiniz. Tam da bu sebepten uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette çok kolay şekilde "Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı" araması yaparsanız onlarca firma bulabilirsiniz. Asıl zor olan ise size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren firmayı seçmektir.

Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak biz, en son teknolojik ekipmanlar ile profesyonel işçiliği, uygun fiyata değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak biz, her türlü işlerinizi yapmaktayız. Ankara'da su tesisatı ile alakalı aklınıza gelecek bütün sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. Dairenizde oluşan tüm sıhhi tesisat sorunlarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, gün geçtikçe gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve ekipmanları da gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve yeniliklere uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve sabırla ailemizi geliştiriyoruz. Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen zamana uyum sağlıyor.

Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon fiyatı

Yaşamkent daire tadilatı ve dekorasyon fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka tercihleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde hemen ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İlgili mahali görmeden fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Klozet su sızıntısı tamiri

Klozetler pek çok kişi için yaşam alanlarındaki konforunu arttıran eşyalar arasındadır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa atık su kaçırabilir. Sağlık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete dönüştürmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden biride klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet yeri değiştirme ve engelli klozet montajı işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Musluk ve batarya tamiri

Batarya problemleri birbirinden farklı olsa da kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı kolay batarya arızaları tamir yeteneği olan insanlar tarafından çözülebilir ancak büyük ihtimalle bir profesyonelden destek almak gerekir. Yanlış müdahaleler hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya durmadan su sızdırıyorsa, açıp kapatmak için zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Kombi ve Petek Temizliği

Şehrimizde kışlar sert ve soğuk yaşanır. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış mevsimini rahat geçirmek için, kombi ve petek tesisatının bakımını soğuk aylardan önce yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki radyatör vanası değişimi, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve ilaçsız radyatör temizleme işleriniz için bize ulaşın. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanımı ise can ve mal güvenliği nedeniyle yasaktır. Kaloriferler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve beklenmedik bir anda tıkanıklık biçiminde size geri döner. Bu sorun çok can sıkıcıdır. Müşterilerimiz yerlerin kırılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları ile hasarsız ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zamanla gider hattına tutunarak kesiti küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı evlerimizdeki doğalgazlı kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve fabrikalarda gazlı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Petek yıkama ve temizleme, doğalgazlı şofben montajı işlerini 35 yıldır itina ile sayısız dairede tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat eksikliklerinin onarılması, ocak doğalgaz dönüşümü ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme
 2. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 3. Doğalgaz tesisatı döşeme
 4. Sıcak su tesisatı
 5. Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti
 6. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 7. Cihazla Petek Tesisatı Temizleme
 8. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 9. Musluk tamiri ve montajı
 10. Su tesisatı ustası
 11. Makinalı Tıkanık Açma
 12. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 13. Cihazlı su kaçağı tespiti
 14. Apartman gideri tıkanıklığı
 15. Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu
 16. Tesisat projesi
 17. Ankara Kombi Değişimi
 18. Küvet üstüne kabin montajı
 19. Banyoda su birikmesi tamiri
 20. Küvet üstü duşakabin montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status