Turan Güneş doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak biz, en güncel teknolojik ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Turan Güneş doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak biz, aklınıza gelecek tüm işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili bütün arızalarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. Villanızda oluşan bütün sıhhi tesisat problemlerini tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve uygun fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe sıhhi tesisat sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi Turan Güneş doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı olarak yakından izliyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden gelen destekle ve sabırla şirketimizi geliştiriyoruz. Turan Güneş doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı daima ileriyi hedefleyerek değişen zamana ayak uyduruyor.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Tıkanıklıklar gibi yaygın ve küçük problemler bile düzgün tamir edilmelidir. Aksi halde, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Turan Güneş doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Herkes Turan Güneş doğalgaz tesisatı döşeme için tesisatçı işini maddi olarak karşılanabilir, çabuk, titiz, işin uzmanı kişilere vermek ister. Değil mi? Cevabınız evetse, böyle bir konuda aceleci davranıp rastgele seçim yapmayın. Doğalgaz tesisatı onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru kişiyi seçmek için adayları kıyaslayın.

Tesisat olmayan bir yaşam alanı söz konusu değildir

Su olmayan bir ev veya işyeri yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Tesisat suyu kullanıcıya ulaştırır. Sıhhi tesisat çekilmesi ve arızalarının tamiri işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Tesisat ustasından danışmanlık alacağınız zaman çekinmeden Yurt Tesisatı arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir profesyonelin incelemesi gerekecek. Bu yanıtı size sunmamız için bize, arızayı gösteren fotoğraflar ve video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız videolar Klozet kapağı satışı ve montajı ile alakalıda olabilir Komple kalorifer tesisatı ile ilgilide olabilir. Üst komşudan su akması tamiri ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı dendiğinde biz akla geliriz.

Turan Güneş doğalgaz tesisatı döşeme fiyatı

Turan Güneş doğalgaz tesisatı döşeme fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin yapılacağı yer, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite seçimleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgimiz olması gereklidir. Spesifik işler haricindeki işlerde hızlıca ve sabit fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İş ile ilgili mahali incelemeden fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk arızaları farklı farklı olsa da yüksek gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok önemli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bir takım kolay musluk sorunları tamir yeteneği olan insanlar tarafından tamir edilebilir ancak çoğunlukla bir uzmandan yardım almak gerekebilir. Yanlış tamir denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su akıtıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Kanal tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve ansızın tıkanıklık olarak kendini gösterir. Bu arıza oldukça moral bozucudur. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kameraları sayesinde kırmadan ve kısa zamanda pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kıl,tüy,saç kalıntıları zaman içinde gider hattına yapışarak kesiti küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Asma klozet tamiri

Klozetler birçoğumuz için evlerdeki yaşam konforu yükselten gereçler arasındadır. Her gün kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. İç takım tamir edilmezse su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü doğru yapılmadıysa pis su sızdırabilir. Sağlık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biriside klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet kapağı montajı ve klozet taharet musluğu tamiri ve montajı işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. İlaçlı Petek Temizliği
 2. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri
 3. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 4. Üst komşudan su akması tamiri
 5. Banyo Armatürleri Montajı
 6. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 7. Su tesisatı ustası
 8. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 9. Musluk Batarya Değişimi
 10. Su tesisatı fiyatları
 11. Tuvalet es sifonu değiştirme
 12. Hermetik şofben montajı
 13. Termostatik Vana Değişimi
 14. Boru su kaçak tespiti
 15. Banyoda su birikmesi tamiri
 16. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 17. Doğalgaz tesisatı ustası
 18. Makinayla kırmadan kanal açma
 19. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 20. Tıkalı pimaş gideri açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara