Tunus Caddesi kanal açma için tesisatçı arıyorsanız binlerce müşterinin tek tercihi Yurt Tesisatı seçin.

Tunus Caddesi kanal açma için tesisatçı seçerken işin ehli, garantili işçilik veren, aynı zamanda uygun fiyatlı olanı isteriz. Su tesisatı sistemlerinde zamanla bazı parçalar korozyona uğrar, kireçlenir, eskir ve zarar görür. Arızaya sebep olan parçalar bir an önce benzer parça ile yenilenmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Arızayı tespit eden müşteriler, genelde malzemeleri temin edip tamiri kendi yapmak isteyebilir. Fakat, böyle kapsamlı sadece profesyonel tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile yanlış müdahalelerde bulunursanız tamir maliyetini arttırabilirsiniz. İşte bu sebeple işi ehline bırakmalısınız. Arama motorlarında hızlıca "Tunus Caddesi kanal açma için tesisatçı" araması yaparsanız sayısız firma bulursunuz. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren ustayı seçmektir.

Tunus Caddesi kanal açma için tesisatçı tercihini aceleyle yapmaktan kaçının. Bunun için aşağıdaki önerilerimizi göz önünde bulundurun.

Tunus Caddesi kanal açma için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz Tunus Caddesi kanal açma için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat bu günlerde takım çantasını kapan "tesisat ustası"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız kişi tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ama ertesi gün problemin tamir olmadığını anladınız. Numarayı aradınız ama ulaşamadınız. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hızlıca başka bir Tunus Caddesi kanal açma için tesisatçı bularak problemi çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Benzer kötü durumlarla karşılaşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, güvenilir ve profesyonel Tunus Caddesi kanal açma için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Su tesisatı suyu size ulaştırır

Su olmayan bir konut yaşanılmaz olacaktır. Çünkü su hayat kaynağıdır. Sıhhi tesisat suyu kullanılacağı son noktaya taşır. Su ve doğalgaz tesisatı sıfırdan kurulumu ve problemlerinin çözülmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde uzun yıllardır yapmaktayız. Tesisat ustasından danışmanlık almanız gerektiğinde çekinmeden Yurt Tesisatı arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki arıza sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir uzmanın çözmesi gerekecek. Bu cevabı sunmamız için bize, sorunu anlatan fotoğraflar ya da video ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız videolar Doğalgaz kat kaloriferi ve merkezi sistem kurulumu ile alakalıda olabilir Kanal Açma ile ilgilide olabilir. Havalandırma tesisatı ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Klozet Yeri Değiştirme söz konusu olduğunda biz akla geliriz.

Tunus Caddesi kanal açma fiyatları

Tunus Caddesi kanal açma fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki çok sayıda değişken ile ilgili (işin yeri, ölçüler, kalite seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgiye hakim olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde anında ve kesin fiyat vermek imkan dahilinde değildir. İşin yapılacağı yeri keşif yapmadan fiyat verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar için lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Klozet taharet musluğu tamiri

Klozetler kullanan çoğunluk için yaşam alanlarındaki konforunu yükselten demirbaşlar arasında sayılır. Bize hizmet eden tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. İç takım onarılmazsa su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü yanlış yapıldıysa kirli su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün su sızdıran tamiri ve montajı ve engelli klozet montajı işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık olarak size geri döner. Ve bu arıza fazlasıyla can sıkıcıdır. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve içerinin pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kanal görüntüleme kameraları ile kırmadan ve kısa zamanda pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla gider hattına kalıntılar oluşturarak gideri daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Tüm tuvalet es sifonu değiştirme ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Evlerimizde doğalgazlı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Termostatik vana montajı, baca uzatması ilave montajı işlerini yıllardır özenle binlerce hanede tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat eksikliklerinin tamamlanması, kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı tamir ve tadilatında profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kombi Tesisatı

Şehrimizde kış ayları sert ve soğuk yaşanır. Bu durum kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı rahat atlatmak için, ısıtıcı cihazların bakım ve tamirlerini kış öncesi yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki radyatör vanası değişimi, alüminyum radyatör montajı, radyatör yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve kimyasalsız radyatör temizleme işleri için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi ve bacalı şofbenlerin kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaklanmıştır. Petekler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 2. Klozet su sızıntıları tamiri
 3. Banyoda su birikmesi tamiri
 4. Bahçe sulama sistemi tesisatı
 5. Kapanmayan musluk tamiri
 6. İlaçsız Petek Temizleme
 7. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 8. Hava tesisatı
 9. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 10. Ankara Kombi Değişimi
 11. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 12. Bina dış cephe mantolama işleri
 13. Panel radyatör montajı
 14. Havalandırma tesisatı
 15. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 16. Su Tesisatı Yenileme
 17. İlaçlı Petek Temizliği
 18. Tuvalet es sifonu değiştirme
 19. Kombi yenileme ve montajı
 20. Alt komşuya su akması tamiri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status