Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı arıyorsanız, binlerce memnun müşterinin ilk tercihi Yurt Tesisat'a danışın.

Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı seçerken işin ehli, garantili hizmet sunan, aynı zamanda makul fiyatlı olmasını isteriz. Su tesisatı sistemlerinde zaman içinde bazı elemanlar korozyona uğrar, paslanır, eskir ve zarar görür. Arızaya sebep olan tesisat elemanı bir an önce ikame eleman ile yenilenmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Gerekli aletlere sahip kişiler, çoğunlukla tesisat parçalarını alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Ancak, bu karışık sorunları sadece uzman tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahale sonucunda hasarı daha da büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple işi ehline bırakmalısınız. Arama motorlarında hızlıca "Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı" araması yaparsanız onlarca usta karşınıza çıkar. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren firmayı seçmektir.

Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı

Çoğu insana günün birinde Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı lazım olabilir. Kombi bozulabilir, klozet su sızdırır, musluk su damlatabilir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekebilir, iç takım su kaçırabilir, boya, badana ve alçı ustası gerekebilir. Bunlar gibi bir sürü iş ve sıhhi tesisat problemleri oluşabilir. Veya sadece evinize yeni bir dizayn yaptırmak istersiniz. Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, tüm yapısal işleri yapmaktayız. Zamanla tesisat parçaları ömrünü doldurur. Sadece profesyonel tesisatçıların çözebileceği karmaşık sorunlara neden olur. Su tesisatı problemleri birden bire oluşur. Beklenmedik bir anda lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya bozulabilir. Klozet tıkanıklığı oluşabilir. Alüminyum radyatör montajı gerekebilir. Su tesisatı fiyatları gerekebilir. Merkezi Sistem Petek Temizliği gerekebilir. Muslukbaşı montajı gerekebilir. Şebeke hattından gelen sudaki aşındırıcı maddeler, suyun değdiği tüm tesisat elemanlarına zarar verir. İnternette "Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı" diye aradığınızda onlarca sonuç çıkar. Kafanızda aniden "bu kadar seçenek içinden en doğrusu hangisi" sorusu belirecek. Çözümü yazımızda…

Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı kıyaslaması yaparken dikkat edilecek noktalar

Seçtiğiniz Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı gerekli belgelere ve tecrübeye sahip olmalıdır. Evinize alelade bulduğunuz Tandoğan musluk tamiri için tesisatçısını almayın. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ama günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "tesisat ustası"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Diyelim ki numarasını internetten bulduğunuz şahıs tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak ertesi gün sorunun çözülmediğini gördünüz. Numarasını aradınız fakat açmadı. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Hızlıca yeni bir Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı bularak problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi karmaşalarla uğraşmamak için daima bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belge ve izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel Tandoğan musluk tamiri için tesisatçı seçin.

Tandoğan musluk tamiri fiyatı

Tandoğan musluk tamiri fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin yapılacağı yer, ölçüler, marka tercihleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işlerde hızlıca ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İlgili yeri görmeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgazla çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini yıllardır dikkatle sayısız dairede uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat eksiklerinin tamamlanması, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı tamir ve tadilatında uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Klozet yer değiştirme

Klozetler pek çok kişi için evlerdeki yaşam konforunu yükselten gereçler arasındadır. Bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde bakıma ihtiyacı vardır. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa atık su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle yer tuvaletini alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün klozet yeri değiştirme ve klozet su kaçağı tespiti ve onarımı işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme

Şehrimizde kışlar soğuk ve zorludur. Bu durum kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış aylarını rahat atlatmak için, ısıtıcı cihazların bakımını kış aylarından önce yaptırmalısınız. Tüm pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı radyatör temizleme ve ilaçsız petek temizleme işleri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Daireler ve villalar genelde hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanılması ise güvenlik nedeniyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı doğalgaz tasarrufu için düzenli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Su kaçağı tespit ve tamiri

Hasarsız su kaçağı tespiti işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pis su hattında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Arızanın kaynağının bulunması için termal kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su tesisatı ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Tüm kırmadan su kaçağı bulma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan farkına bile varmadığımız kullanım hataları birleşir ve günün birinde tıkanıklık biçiminde kendini gösterir. Ve bu sorun oldukça endişe vericidir. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve etrafın kirleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları sayesinde hiçbir yeri kırmadan ve hızlıca tıkanıklıklar açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve bulaşık artıkları zaman içinde pimaş borulara tutunarak boru kesitini daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve klozet tıkanıklığı açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Tıkanmış tuvalet açma
 2. Radyatör Petek Temizliği
 3. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 4. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 5. Kombi ve kalorifer tesisatı
 6. Kuğu musluk tamiri ve montajı
 7. Bahçe sulama sistemi tesisatı
 8. Robotla tıkanıklık açma
 9. Banyo Armatürleri Montajı
 10. Klozet su kaçağı tespiti ve onarımı
 11. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı
 12. Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü
 13. Alüminyum radyatör montajı
 14. Komple Daire Tadilatı
 15. Radyatör Petek Yer Değişimi
 16. Klozet su sızıntıları tamiri
 17. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 18. Klozet tıkanıklığı açma
 19. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 20. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status