Öveçler kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak, en son cihazlar ile profesyonel işçiliği, uygun fiyata değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Öveçler kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, tüm makinalı petek temizliği işlerini yapmaktayız. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili aklınıza gelecek bütün arızalarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Dairenizde meydana gelen tüm su ve doğalgaz tesisatı arızalarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe doğalgaz tesisatı sistemleri ve ekipmanları da gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Öveçler kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak devamlı izliyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız destekle ve sabırla ailemizi büyütüyoruz. Öveçler kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen dünyaya ayak uyduruyor.

Tesisat olmayan bir yaşam alanı söz konusu değildir

Suyun olmadığı bir yaşam alanı düşünülemez. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu bizlere ulaştırır. Sıhhi tesisat sıfırdan kurulumu ve arızalarının onarımı işlerini garantili şekilde uzun yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından tavsiye almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizleri arayın. Tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir uzmanın el atması gerekecek. Bu cevabı verebilmemiz için bize, problemi gösteren fotoğraflar ve video gönderebilirsiniz. Bize ulaştıracağınız videolar Musluk tamiri ve montajı ile ilgilide olabilir Daire içi ısı yalıtımı ile alakalıda olabilir. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Kombi filtresi temizliği söz konusu olduğunda Yurt Tesisat akla gelir.

En Rahat Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve basit arızalar bile düzgün onarılmalıdır. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Öveçler kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, problemi hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, rahat edin. Öveçler kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı işlerini saygın, maddi olarak karşılanabilir bir uzmana vermek istemez misiniz? Öyleyse ilk konuştuğunuz ustaya hemen işinizi vermekten kaçının. Su ve doğalgaz tesisatı tamirleriniz için uzman ve belgeli doğru ustayı bulmak için adayları kıyaslayın.

Öveçler kombi ve radyatör tesisatı fiyatları

Öveçler kombi ve radyatör tesisatı fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki birden fazla parametre hakkında (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite seçimleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Spesifik işler dışındaki işlerde doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İlgili yeri incelemeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı ev ve işyerlerindeki gazla çalışan cihazlara taşır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgazla çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, baca uzatması ilave montajı işlerini 35 yıldır itina ile binlerce hanede uyguladık. Başkent gaz tesisat eksiklerinin onarılması, petek yıkama ve temizleme ve doğalgazlı şofben montajı tamir ve tadilatında profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Klozet taharet musluğu tamiri

Klozetler şüphesiz yaşanılan her alandaki konforu yükselten demirbaşlar arasındadır. Bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü hatalı yapıldıysa kirli su sızdırabilir. Yaşlılık sorunları dolayısıyla alaturka tuvaleti klozete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında istenen değişikliklerden biriside klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün gömme rezervuar tamiri ve taharet çubuğu montajı ve tamiri işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan farkına bile varmadığımız yanlış kullanımlar birleşir ve birden bire tıkanıklık biçiminde kendini gösterir. Bu arıza çok endişe vericidir. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kameraları sayesinde kırmadan ve hızlıca gider tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, bebek bezleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve bulaşık artıkları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak gideri küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Bütün rögar tıkanıklığı açma ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk ve batarya sorunları çok çeşitli olsa bile kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile ziyan edilmemelidir. Bazı basit musluk ve batarya arızaları eli yatkın insanlar tarafından onarılabilir ancak büyük ihtimalle bir tesisatçıdan destek almak gerekebilir. Hatalı onarım denemesi zararın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk durmadan su sızdırıyorsa, açıp kapatırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Komple Daire Tadilatı
 2. Petek temizleme
 3. Hidrofor tesisatı
 4. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 5. Asma klozet tamiri ve montajı
 6. Demir Doğrama ve Ferforje
 7. Panel radyatör montajı
 8. Cihazlı su kaçağı tespiti
 9. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 10. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 11. Rögar yeri tespiti
 12. Kapanmayan musluk tamiri
 13. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 14. Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 15. Çatı Aktarma Su ve Isı Yalıtımı
 16. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri
 17. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 18. Isınmayan petek tamiri
 19. Küveti jakuziye çevirme
 20. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status