En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, sık karşılaşılan ve küçük problemler bile düzgün onarılmalıdır. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Metin Akkuş mahallesi musluk tamiri için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, sorunu hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Metin Akkuş mahallesi musluk tamiri için tesisatçı işlerini güvenilir, maddi olarak karşılanabilir bir uzmana vermek istemez misiniz? O zaman numarasını bulduğunuz ustaya hemen işinizi teslim etmeyin. Sıhhi tesisat sistem kurulumu ve tamirlerinde, işin ehli olan doğru ustayı bulmak için adayları dikkatlice kıyaslamanızı öneririz.

Su tesisatı suyu size ulaştırır

Su olmayan bir konut düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu bizlere ulaştırır. Sıhhi tesisat çekilmesi ve problemlerinin tamiri işlerini garantili şekilde yıllardır yapmaktayız. Tesisat ustasından öneri alacağınız zaman tereddüt etmeden bizi arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda sizleri doğru çözüme yönlendirmekten mutluluk duyarız. Belki arıza sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir ustanın çözmesi gerekecek. Bu yanıtı sunmamız için bize, arızayı anlatır fotoğraflar ve video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız videolar Kalorimetre Tamiri ve Montajı ile alakalıda olabilir Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti ile alakalıda olabilir. Hermetik kombi baca uzatması ilave ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Tuvalet es sifonu değiştirme söz konusu olduğunda Yurt Tesisat akla gelir.

Metin Akkuş mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak, en son cihazlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Metin Akkuş mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak, bütün işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Ankara'da su ve doğalgaz tesisatı ile alakalı tüm problemlerinizi tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. İşyerinizde meydana gelebilecek bütün su ve doğalgaz tesisatı sorunlarını tamir ediyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve makul fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün sıhhi tesisat teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Metin Akkuş mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle ve sabırla firmamızı büyütüyoruz. Metin Akkuş mahallesi musluk tamiri için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen zamana ayak uyduruyor.

Metin Akkuş mahallesi musluk tamiri fiyatları

Metin Akkuş mahallesi musluk tamiri fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla değişken ile ilgili (işin yeri, uzunluk ve genişlikler, kalite ve marka seçimi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Spesifik işler dışındaki işlerde hemen ve sabit fiyat vermek imkan dahilinde değildir. İş ile ilgili mahali görmeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı oluyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Musluk ve batarya tamiri

Musluk ve batarya problemleri birbirinden farklı olsa bile fazla gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok değerli suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı kolay batarya sorunları eli yatkın insanlar tarafından tamir edilebilir ama çoğunlukla bir tesisatçıdan yardım almak gerekir. Bilinçsiz müdahaleler zararın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk ve batarya sürekli su akıtıyorsa, kullanırken zorlanıyorsanız onarılması gerekir.

Kırmadan su kaçak tespiti

Hasarsız su kaçağı bulma işinde uzman ve donanımlı tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın tespiti için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su tesisatı ve kalorifer boruları basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün kırmadan su kaçak tespiti işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan küçük kullanım hataları birleşir ve bir gün tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Bu problem oldukça moral bozucudur. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve yerlerin kirleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları yardımıyla kırmadan ve kısa zamanda tıkanıklıklar açılır. Toplu konutlarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zamanla gider hattına kalıntılar oluşturarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm pis su gideri tespiti ve tamiri ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizliği

Şehrimizde kış mevsimi aşırı soğuk geçmektedir. Bu durum kombi ve diğer ısıtma sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kışı sorunsuz atlatmak için, kombi ve peteklerin bakım ve onarımını kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki radyatör vanası değişimi, panel radyatör montajı, kombi yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve kimyasalsız petek temizleme işleri için bizi arayın. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can ve mal güvenliği gerekçesiyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve kazan arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kombi tesisatı yakıt tasarrufu için belirli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 2. Küvet üstü duşakabin montajı
 3. Panel radyatör montajı
 4. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 5. Sıcak su tesisatı
 6. Filtreli taharet musluk montajı
 7. Tıkanmış tuvalet açma
 8. Klozet tesisatı ve montajı
 9. Banyoda su birikmesi tamiri
 10. Anaokulu klozeti montajı
 11. Kombi yenileme ve montajı
 12. Isıtma sistemleri tesisatı
 13. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 14. Petek Bakımı
 15. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 16. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma
 17. Klozet tıkanıklığı açma
 18. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 19. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
 20. Kanal Açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status