Kırkkonaklar musluk tamiri için tesisatçı olarak, en gelişmiş teknoloji ile garantili işçiliği, uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Kırkkonaklar musluk tamiri için tesisatçı olarak, aklınıza gelecek tüm işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile ilgili bütün sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. İşyerinizde meydana gelebilecek bütün doğalgaz tesisatı arızalarını onarıyoruz. Nitelikli işçilik, çabuk servis, hızlı iş bitirme ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Değişen zaman ile birlikte sıhhi tesisat sistemleri ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi Kırkkonaklar musluk tamiri için tesisatçı olarak yakından takip ediyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve sağlam adımlarla şirketimizi geliştiriyoruz. Kırkkonaklar musluk tamiri için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen dünyaya uyum sağlıyor.

Su tesisatı size suyu taşır

Susuz bir ev düşünülemez. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Su tesisatı suyu insanlara taşır. Su ve doğalgaz tesisatı çekilmesi ve sorunlarının düzeltilmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde uzun yıllardır yapmaktayız. Tesisat ustasından öneri almanız gerektiğinde çekinmeden Yurt Tesisatı arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten mutlu olacağız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir profesyonelin el atması gerekecek. Bu cevabı bulmamız için bize, sorunu anlatır resimler veya video ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız resimler Hava tesisatı ile ilgilide olabilir Gömme rezervuar tamiri ile ilgilide olabilir. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Projeli hermetik şofben kurulumu söz konusu olduğunda Yurt Tesisat akla gelir.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve küçük problemler bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Kırkkonaklar musluk tamiri için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı hızlı ve sağlam halledebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Kırkkonaklar musluk tamiri için tesisatçı işini uygun fiyatlı, hızlı, temiz, işin uzmanı kişilere vermek ister. Değil mi? Cevabınız evetse, bu konuda sabırsız davranıp rastgele seçim yapmayın. Su tesisatı tamirleriniz için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı seçmek için adayları karşılaştırın.

Kırkkonaklar musluk tamiri fiyatları

Kırkkonaklar musluk tamiri fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için sizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, kalite seçimleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işlerde hızlıca ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek mümkün değildir. İş ile ilgili mahali görmeden yaklaşık maliyet verilebilirse telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Klozet rezervuar iç takım tamiri

Klozetler birçoğumuz için yaşam alanlarındaki konforu yükselten eşyalar arasındadır. Her gün kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyacı vardır. Klozet iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa atık su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti klozete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm gömme rezervuar tamiri ve taharet çubuğu montajı ve tamiri işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Cihazlı su kaçağı bulma

Kırmadan su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pis su borularında olabilir. Su kaçağı noktasını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın bulunması için termal kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke hattı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası tesisata bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pis su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta bulunur. Bütün cihazlı su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Ocak doğalgaz dönüşümü, baca uzatması ilave montajı işlerini uzun yıllardır dikkatle yüzlerce konumda tamamladık. Başkent doğalgaz tesisat eksiklerinin tamamlanması, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve yerden ısıtma kombi tesisatı döşenmesi tamir ve tadilatında profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Lavabo tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan ufak kullanım hataları birleşir ve bir gün tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Ve problem fazlasıyla endişe vericidir. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar kırım yapılacağı ve yerlerin kirleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma makinaları ve kameraları yardımıyla kırmadan ve çabucak pimaş boru tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, iç çamaşırları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kıl,tüy,saç kalıntıları zamanla gider borularına kalıntılar oluşturarak gider kesitini daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm tuvalet es sifonu değiştirme ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı

Şehrimizde kışlar oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Bu durum kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Soğuk ayları sorunsuz atlatmak için, ısıtıcı cihazların bakımını kış aylarından önce yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki termostatik vana montajı, kombi baca uzatması montajı, petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve kimyasalsız radyatör temizliği işleriniz için bizi arayın. Apartman daireleri ve villalar genelde hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombilerin kullanılması ise güvenlik sebebiyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Merkezi Sistem Petek Temizliği
 2. Fabrika su tesisatı kurulumu
 3. Havalandırma tesisatı
 4. Radyatör Petek Temizliği
 5. Isıtma ve soğutma tesisatı
 6. Suyu kesmeyen klozet şamandırasının tamiri ve montajı
 7. Bacalı Kombi Değişimi
 8. Klozet sifon arızası ve tamiri
 9. Cihazlı su kaçağı tespiti
 10. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri
 11. Kombi ve kalorifer tesisatı
 12. İlaçsız Petek Temizleme
 13. Anaokulu klozeti montajı
 14. Hermetik şofben montajı
 15. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 16. Termosifon tesisatı ve montajı
 17. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 18. Filtreli taharet musluk montajı
 19. Su soğutmalı chiller tesisatı
 20. Komple Daire Tadilatı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status