Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş cihazlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyata değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak biz, bütün işlerinizi itina ile yapıyoruz. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı tüm arızalarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Villanızda meydana gelen bütün su ve doğalgaz tesisatı problemlerini onarıyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, hızlı sorun çözme ve makul fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve takım arkadaşlarımız, her geçen gün gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe su tesisatı sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor. Bu değişimi Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak yakından izliyor ve ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden gelen güzel temennilerle ve kararlılıkla işletmemizi büyütüyoruz. Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen ve dönüşen zamana uyum sağlıyor.

Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı

Herkes günün birinde mutlaka evine Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı arar. Alt komşuya su sızabilir, klozet su sızdırır, giderler tıkanır. Kombiyi değiştirmek gerekebilir, fayansçı gerekebilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bunlar gibi birçok tamirat ve sıhhi tesisat sorunları ortaya çıkabilir. Ya da sadece evinize yepyeni bir tasarım yaptırmak istersiniz. Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı olarak bu ve buna benzer, bütün yapısal işleri yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça su tesisatı elemanları işlevini yitirir. Yalnızca profesyonel tesisatçıların halledebileceği kapsamlı arızalara sebep olur. Sıhhi tesisat sorunları aniden oluşur. Aniden lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Kombi bozulabilir. Banyo gideri tıkanıklığı oluşabilir. Duşakabin ve duş teknesi gideri açma gerekebilir. Daire içi ısı yalıtımı için usta lazım olabilir. Makinayla kırmadan kanal açma gerekebilir. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı gerekebilir. Şebeke hattından gelen sudaki kimyasallar, değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı" diye aradığınızda onlarca seçenek çıkar. Ama doğru tercihi nasıl yapacaksınız? Çözümü bu yazının devamında bulacaksınız.

Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı arıyorsanız sayısız kişinin tek tercihi Yurt Tesisatı seçin.

Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçerken işinde uzman, garantili servis hizmeti veren, ve fiyatları uygun olanı isteriz. Tüm su tesisatı malzemeleri suyun hareketinden, sıcaklığından ya da soğuktan, olumsuz yönde etkilenir. Arızaya sebep olan parçalar acilen ikame eleman ile değiştirilmeli veya tamir edilmesi gerekir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde malzemeleri temin edip kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Fakat, bu tür ciddi arızaları sadece profesyonel tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, yanlış müdahale sonucunda zararı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple işi ehline bırakmalısınız. Arama motorlarında hızlıca "Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı" araması yaptığınızda sayısız usta bulursunuz. Zor olansa size uygun olan, problemi sorunsuz ve hızlı biçimde bitirecek garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı kıyaslaması yaparken dikkat edilecek noktalar

Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve diğer gerekli belgelere sahip olmalıdır. Telefon numarasından başka hiçbir bilgisini bilmediğiniz Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçısını evinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "tesisatçı"yım diye piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin ustalık belgesini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve deneyimini sorgulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız usta tamiri yaptı. Ödemesini yaptınız ve gitti. Ama sonraki gün problemin giderilmediğini anladınız. Aradınız fakat ulaşamadınız. Adresini de bilmiyorsunuz. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Acilen yeni bir Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı bulup problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Benzer karmaşalarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon fiyatları

Kırkkonaklar daire tadilatı ve dekorasyon fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki birden fazla parametre ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, marka tercihi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hemen ve kesin ya da yaklaşık fiyat vermek gerçekçi olmamaktadır. İşin yapılacağı alanı görmeden yaklaşık maliyet verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı oluyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Su kaçağı tespiti

Cihazlı su kaçağı bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya atık su borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın bulunması için ısıya duyarlı kameralar, hassas dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su hattı ve kombi tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç arttırılır. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün kırmadan su kaçak tespiti işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Klozet iç takım tamiri

Klozet şüphesiz yaşanılan her alandaki konforunu arttıran gereçler arasında sayılır. Sürekli kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa pis su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları sebebiyle alaturka tuvaleti klozete dönüştürmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin konumunu değiştirmektir. Bütün klozet yeri değiştirme ve klozet fleks hortumu değişimi işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme

Şehrimizde yılın büyük bölümü oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısıtıcı sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış mevsimini sorunsuz atlatmak istiyorsanız, ısıtma sistemlerin periyodik kontrollerini kış mevsimi gelmeden yaptırmalısınız. Ankara'da pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, panel radyatör montajı, petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizleme ve kimyasalsız petek temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Apartman daireleri ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, merkezi ısıtma sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can güvenliği gerekçesiyle yasaktır. Radyatörler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı doğalgaz tasarrufu için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Pimaş tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan önemsiz görünen yanlış kullanımlar birleşir ve birden bire tıkanıklık biçiminde karşınıza çıkar. Bu arıza oldukça can sıkıcıdır. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar fayansların kırılacağı ve yerlerin pisleneceğini düşünerek endişe duyarlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları yardımıyla zarar vermeden ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim gider kullanımına azami özen göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zaman içinde gider hattına kalıntılar oluşturarak gideri küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün pis koku tespiti ve giderilmesi ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgaz yakıtı ile çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, gaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, baca uzatması ilave montajı işlerini 35 yıldır özveri ile sayısız noktada tamamladık. Başkentgaz tesisat hatalarının düzeltilmesi, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve doğalgazlı şofben montajı tamir ve tadilatında uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Hermetik şofben montajı
 2. Banyo tıkanıklığı ve gideri açma
 3. Daire içi ısı yalıtımı
 4. Tıkalı pimaş gideri açma
 5. Su tesisatı fiyatları
 6. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 7. Yer Tuvaletini Klozete Çevirme
 8. Klozet Yeri Değiştirme
 9. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 10. Alt kata su akması tamiri
 11. Ankara Villa Tadilatı
 12. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 13. Bina yağmurluk boruları montajı
 14. Termostatik vana montajı
 15. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri
 16. Küvet üstü duşakabin montajı
 17. Klozet tıkanıklığı açma
 18. Tıkanmış tuvalet açma
 19. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 20. Panel radyatör montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status