Karakusunlar musluk tamiri için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş cihazlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyata sizlere sunuyoruz.

Karakusunlar musluk tamiri için tesisatçı olarak biz, tüm tamir işlerinizi garantili olarak yapıyoruz. Başkent Ankara'da doğalgaz tesisatı ile ilgili bütün sorunlarınızı tek seferde ve garantili şekilde çözeriz. İşyerinizde meydana gelebilecek tüm doğalgaz tesisatı arızalarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve makul fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve takım arkadaşlarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe sıhhi tesisat sistemleri ve ekipmanları da yenileniyor. Tüm yeni teknolojileri Karakusunlar musluk tamiri için tesisatçı olarak devamlı izliyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız destekle ve sabırla işletmemizi büyütüyoruz. Karakusunlar musluk tamiri için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen dünyaya ayak uyduruyor.

En Sorunsuz Tamir: Tek Seferde Düzgün Yapılan Tamirdir

Tıkanıklıklar gibi sık karşılaşılan ve küçük arızalar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Karakusunlar musluk tamiri için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, problemi tek seferde çözebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara emanet edin, kafanız rahat etsin. Karakusunlar musluk tamiri için tesisatçı işlerini güvenilir, uygun fiyatlı bir ustaya vermek istemez misiniz? O zaman numarasını bulduğunuz ustaya hemen işinizi vermeyin. Sıhhi tesisat tamirleriniz için uzman ve belgeli doğru kişiyi bulmak için adayları karşılaştırın.

Su hayatsa tesisat hayat taşır

Suyun olmadığı bir yaşam alanı yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Su tesisatı suyu kullanılacağı son noktaya taşır. Su tesisatı sıfırdan kurulumu ve kaçaklarının tamiri işlerini garantili olarak 35 yıldır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Tesisat ustasından öneri alacağınız zaman tereddüt etmeden Yurt Tesisatı arayın. Tecrübelerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki sorun sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir ustanın el atması gerekecek. Bu cevabı size verebilmemiz için bize, sorunu gösteren fotoğraflar veya video gönderebilirsiniz. Yollayacağınız resimler Doğalgaz tesisatı döşeme ile alakalıda olabilir TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı ile ilgilide olabilir. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama ile alakalı olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Kombi su kaçağı bulma yöntemleri söz konusu olduğunda Yurt Tesisat akla gelir.

Karakusunlar musluk tamiri fiyatları

Karakusunlar musluk tamiri fiyatları nedir sorusunun cevabını vermek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki pek çok parametre ile ilgili (fiziksel koşullar, ölçüler, kalite ve marka tercihi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Spesifik işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hemen ve sabit fiyat vermek yanıltıcı olmaktadır. İşin yapılacağı mahali görmeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Asma klozet tamiri

Klozetler kullanan çoğunluk için evlerdeki yaşam konforu yükselten demirbaşlar arasındadır. Sürekli kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. İç takım tamir edilmezse su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa kirli su sızdırabilir. Sağlık sorunları sebebiyle yer tuvaletini klozete dönüştürmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biriside klozetin yerini değiştirmektir. Bütün gömme rezervuar tamiri ve klozet taharet musluğu tamiri ve montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Doğalgaz Tesisatı Çekilmesi

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanılacağı ev, işyeri ve fabrikalardaki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde doğalgazla çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, kat kaloriferi ve merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve arıza işleriniz için Ankara'da güvenilir ve uzman firmamıza başvurabilirsiniz. Petek yıkama ve temizleme, baca uzatması ilave montajı işlerini 35 yıldır özenle pek çok noktada tamamladık. Başkentgaz tesisat eksikliklerinin onarılması, kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi ve baca uzatması ilave montajı tamir ve tadilatında uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Kırmadan su kaçağı bulma

Hasarsız su kaçağı bulma profesyonel ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının tespiti için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Temiz su tesisatı ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç arttırılır. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Pimaş gider borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta bulunur. Bütün kameralı su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Tuvalet tıkanıklığı açma

Gündelik hayatta yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Ve problem fazlasıyla can sıkıcıdır. Müşterilerimiz kırım yapılacağı ve evin kirleneceğini düşünerek kaygılanırlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kameraları sayesinde kırmadan dökmeden ve çabucak gider tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zaman içinde gider borularına kalıntılar oluşturarak kesiti küçültür ve sonunda bütünüyle tıkar. Bütün banyo tıkanıklığı ve gideri açma ve tuvalet tıkanıklığı açma işlerinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 2. Bacalı Kombi Değişimi
 3. Isıtma ve soğutma tesisatı
 4. Alaturkayı Klozete Çevirme
 5. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 6. Hermetik şofben tesisatı
 7. Pis su gideri tespiti ve tamiri
 8. Donmuş su tesisatı açma
 9. Daire içi mantolama
 10. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 11. Küvet üstüne kabin montajı
 12. Kanalizasyon açma ve temizliği
 13. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 14. Küveti duşakabine çevirme
 15. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 16. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 17. Su tesisatı ustası
 18. Tıkanıklık Açma
 19. Sıcak su tesisatı
 20. Merkezi Isıtma Sistemleri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara