Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı arıyorsanız, işin ehli adres 35 yıldır Yurt Tesisat

Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı seçerken profesyonel, garantili servis hizmeti sunan, ve fiyatları uygun olanı isteriz. Su tesisatı sistemlerinde zaman içinde bazı elemanlar korozyona uğrar, paslanır, eskir ve zarar görür. Arıza yapan malzemeler hızlıca ikame eleman ile değiştirilmeli ya da tamir edilmelidir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde tesisat parçalarını alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, böyle kapsamlı sadece belgeli tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, yanlış müdahalelerde bulunursanız hasarı daha da büyütebilirsiniz. Tam da bu sebepten uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette hızlıca "Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı" araması yaptığınızda onlarca firma karşınıza çıkacaktır. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde tamamlayacak garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak biz, en güncel ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak biz, tüm işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da su tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. Evinizde oluşan bütün su ve doğalgaz tesisatı arızalarını tamir ediyoruz. Nitelikli işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su tesisatı sistemleri ve malzemeleri de gelişiyor. Tüm yeni teknolojileri Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı olarak sürekli takip ediyor ve uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız destekle ve sağlam adımlarla şirketimizi büyütüyoruz. Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen zamana ayak uyduruyor.

Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı tercihini alelade yapmaktan kaçının. Bunun için aşağıdaki önerilerimizi dikkate alın.

Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı mutlaka ustalık belgesine ve sertifikalara sahip olmalıdır. Numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde tesisatçılık yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ama bu günlerde alet çantasını eline alan "tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen ustanın ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Diyelim ki numarasını internetten bulduğunuz kişi gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonra sorunun çözülmediğini anladınız. Aradınız ama ulaşamadınız. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Bir an önce yeni bir Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı bularak problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bunun gibi karmaşalarla uğraşmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, kayıtlı, garantili ve işinde uzman Huzur mahallesi musluk tamiri için tesisatçı seçin.

Huzur mahallesi musluk tamiri fiyatı

Huzur mahallesi musluk tamiri fiyatını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki pek çok parametre ile ilgili (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, marka ve kalite seçimi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Spesifik işler haricindeki işler söz konusu olduğunda anında ve sabit fiyat vermek mümkün değildir. İş ile ilgili yeri görmeden yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kırmadan su kaçağı tespiti

Su kaçağı bulmak için tesisatçı işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya atık su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, gelişen teknolojiler ile her geçen gün kolaylaşıyor. Kaynağın bulunması için ısıya duyarlı kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su boruları ve kalorifer tesisatı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pimaş gider borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge bulunur. Bütün hasarsız su kaçağı tespiti işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Kombi ve Petek Temizleme

Ankara'da kış mevsimi sert ve soğuk yaşanır. Bu durum kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış aylarını sıcak atlatmak istiyorsanız, ısıtma sistemlerin bakım ve tamirlerini soğuk aylardan önce yaptırmanızı öneririz. Tüm kombi tesisat temizliği, alüminyum radyatör montajı, kombi ve petek yer değişimi, kimyasallı petek temizleme ve kimyasalsız radyatör temizleme işleri için bizi arayabilirsiniz. Daireler ve müstakil villalar çoğunlukla hermetik kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanımı ise güvenlik gerekçesiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve ısıtıcı cihaz arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kombi tesisatı faturadan tasarruf etmek için belirli aralıklarla bakım onarımdan geçmelidir.

Pimaş tıkanıklığı açma

Mutfak ve banyo kullanımlarında yapılan küçük kullanım hataları birleşir ve birden bire tıkanıklık sonucuyla karşınıza çıkar. Ve problem oldukça moral bozucudur. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve içerinin pisleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları sayesinde hiçbir yeri kırmadan ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, kulak temizleme çubukları, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zamanla gider borularına yapışarak kesiti daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Klozet montajı ve tamiri

Klozet birçoğumuz için yaşanılan her alandaki konforunu yükselten eşyalar arasındadır. Sürekli kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde bakıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü hatalı yapıldıysa atık su kaçırabilir. Yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti alafranga tuvalete çevirmek gerekebilir. Kiracılar ve tadilat istemeyenler için klozet dönüşüm aparatı ile kolayca dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında yapılan işlerden biride klozetin konumunu değiştirmektir. Tüm klozet sifon arızası ve tamiri ve klozet fleks hortumu değişimi işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Sıcak su tesisatı
 2. Kalorifer Tesisatı
 3. Küvet üstü cam panel montajı
 4. Gömme rezervuar tamiri
 5. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 6. Su Kaçağının Noktasal Tespiti ve Tamiri
 7. Hava tesisatı
 8. Isı Pay Ölçer Montajı
 9. Doğalgaz tesisatı ustası
 10. Kombi tesisatı temizliği
 11. Hermetik şofben montajı
 12. Ankara Villa Tadilatı
 13. Demir Doğrama ve Ferforje
 14. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 15. Cihazlı su kaçağı tespiti
 16. Tıkanmış mutfak lavabosu açma
 17. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 18. Isıtma ve soğutma tesisatı
 19. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
 20. Küvet üstü duşakabin montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status