Su hayatsa tesisat hayat taşır

Su olmayan bir ev düşünülemez. Çünkü susuz bir hayat mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu insanlara götürür. Su ve doğalgaz tesisatı çekilmesi ve sorunlarının düzeltilmesi işlerini garantili olarak uzun yıllardır yapmaktayız. Uzman bir tesisatçıdan öneri alacağınız zaman rahatça bizleri arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki problem sizin çözebileceğiniz kadar basit, belki de bir uzmanın bakması gerekecek. Bu cevabı sunmamız için bize, problemi anlatan resimler ve video yollayabilirsiniz. Yollayacağınız videolar Muslukbaşı montajı ile alakalıda olabilir Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri ile alakalıda olabilir. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Foseptik kuyusu temizliği denince biz akla geliriz.

En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Kalorifer tesisatındaki su kaçağı gibi, yaygın ve basit sorunlar bile doğru onarılmalıdır. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Gökkuşağı mahallesi kanal açma için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, kalifiye olmayan birinin rastgele ve yanlış müdahaleleri, size para, enerji ve zaman kaybettirebilir. Arızayı kolayca çözmek istiyorsanız, problemi hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi usta tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Herkes Gökkuşağı mahallesi kanal açma için tesisatçı işini makul fiyatlı, hızlı, titiz, işin ehli kişilere vermek ister. Değil mi? O zaman numarasını bulduğunuz ustaya hemen işinizi vermeyin. Su ve doğalgaz tesisatı onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru ustayı bulmak için adayları kıyaslayın.

Gökkuşağı mahallesi kanal açma için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş ekipmanlar ile garantili işçiliği, uygun fiyatlara değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Gökkuşağı mahallesi kanal açma için tesisatçı olarak biz, tüm tamir işlerinizi yapmaktayız. Başkent Ankara'da sıhhi tesisat ile alakalı aklınıza gelecek tüm sorunlarınızı garantili işçilik ile çözebiliriz. İşyerinizde meydana gelen tüm sıhhi tesisat arızalarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, seri iş tamamlama ve mantıklı fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve profesyonel ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Gün geçtikçe tesisat teknolojisi ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri Gökkuşağı mahallesi kanal açma için tesisatçı olarak sürekli izliyor ve değişime uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlarla ve kararlılıkla işletmemizi geliştiriyoruz. Gökkuşağı mahallesi kanal açma için tesisatçı daima daha iyiyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen dünyaya ayak uyduruyor.

Gökkuşağı mahallesi kanal açma fiyatları

Gökkuşağı mahallesi kanal açma fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki pek çok değişken hakkında (fiziksel koşullar, uzunluk ve genişlikler, marka tercihleri, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgimiz olması gerekmektedir. Sınırlı değişkene sahip işler dışındaki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İş ile ilgili mekanı incelemeden yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon yoluyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Pimaş tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan ufak kullanım hataları birleşir ve günün birinde tıkanıklık biçiminde karşınıza çıkar. Ve sorun fazlasıyla endişe vericidir. Tıkanıklıkla karşı karşıya kalan insanlar yerlerin kırılacağı ve etrafın kirleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma robotları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla kırmadan dökmeden ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim giderleri kullanırken azami özen göstermelidir. Islak mendiller, iç çamaşırları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zaman içinde gider borularına yapışarak kesiti daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün robot cihazlarla tıkanıklık açma ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev ve işyerlerindeki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgaz yakıtı ile çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi sistemin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Termostatik vana montajı, doğalgazlı şofben montajı işlerini uzun yıllardır özveri ile sayısız dairede uyguladık. Başkent doğalgaz tesisat hatalarının düzeltilmesi, başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması ve baca uzatması ilave montajı işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Musluk ve batarya montajı

Musluk arızaları çok çeşitli olsa da kabarık fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok değerli suyumuzun tek bir damlası bile boşa harcanmamalıdır. Bir takım kolay musluk ve batarya arızaları tamir yeteneği olan kişiler tarafından tamir edilebilir ama büyük ihtimalle bir uzmandan destek almak gerekir. Yanlış onarım denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su sızdırıyorsa, açıp kapatırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Su kaçağı tamiri

Kırmadan su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip firmalar tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pimaş gider borularında olabilir. Su kaçağının kaynağını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Sorunlu noktanın tespiti için termal kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su hattı ve kombi hattı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta belirlenir. Bütün hasarsız su kaçağı tespiti işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmete hazırız.

Klozet yer değiştirme

Klozetler kullanan çoğunluk için yaşanılan her alandaki konforu arttıran gereçler arasındadır. Ancak bize hizmet eden tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı tamir edilmezse su sızdırabilir, su faturasını kabartabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa pis su sızdırabilir. Sağlık sorunları sebebiyle yer tuvaletini alafranga tuvalete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile değişim işlemi yapılmaktadır. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Bütün gömme rezervuar tamiri ve klozet tesisatı ve montajı işlerinde güvenilir personelimizle hizmete hazırız.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 2. Üst komşudan su akması tamiri
 3. Banyo Armatürleri Montajı
 4. Klozet Yeri Değiştirme
 5. Küvet üstü cam panel montajı
 6. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 7. Tıkanıklık Açma
 8. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 9. Su deposu temizliği
 10. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 11. Batarya kartuşu değişimi
 12. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 13. Boyler montajı ve kazan bağlantıları
 14. Klozet tıkanıklığı açma
 15. Küveti duşakabine çevirme
 16. Hava tesisatı
 17. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 18. Tıkanmış tuvalet açma
 19. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 20. Su soğutmalı chiller tesisatı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara