Dikmen petek yıkama için tesisatçı olarak biz, en gelişmiş cihazlar ile kaliteli işçiliği, makul fiyatlara sizlere ulaştırıyoruz.

Dikmen petek yıkama için tesisatçı olarak, aklınıza gelecek tüm tamir işlerinizi hızlı ve temiz şekilde yapıyoruz. Başkent Ankara'da su tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek bütün sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. Evinizde meydana gelen bütün sıhhi tesisat sorunlarını onarıyoruz. Kaliteli işçilik, hızlı servis, seri iş tamamlama ve uygun fiyat şansına sahip olun. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, devamlı gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su ve doğalgaz tesisatı teknolojisi ve malzemeleri de gelişiyor ve değişiyor. Bu değişimi Dikmen petek yıkama için tesisatçı olarak yakından izliyor ve uyum sağlıyoruz. Siz müşterilerimizden gelen destekle ve kararlılıkla ailemizi büyütüyoruz. Dikmen petek yıkama için tesisatçı daima daha iyiyi hedefleyerek değişen zamana uyum sağlıyor.

Dikmen petek yıkama için tesisatçı tercihinde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Ustalık belgesi ve gerçek bir adrese sahip Dikmen petek yıkama için tesisatçı, doğru seçim olacaktır. Telefon numarasından başka hiçbir şeyini bilmediğiniz Dikmen petek yıkama için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı mesleğini icra etmek için bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Ancak bu günlerde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin numarasını internetten bulduğunuz kişi gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ama sonraki gün arızanın devam ettiğini anladınız. Numarayı aradınız fakat açmadı. Adresi de yok. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Acilen başka bir Dikmen petek yıkama için tesisatçı bularak problemi çözmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Benzer karmaşalarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi adresinde uzun yıllar boyunca saygınlık kazanmış, gerekli belge ve izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel Dikmen petek yıkama için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Dikmen petek yıkama için tesisatçı

Herkes mutlaka bir gün evine ya da işyerine Dikmen petek yıkama için tesisatçı arayacaktır. Alt komşuya su sızabilir, klozet su sızdırır, bacalı kombiyi değiştirmek gerekebilir. Kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekebilir, fayansçı gerekebilir, kombi yer değişimi yapmak gerekebilir. Bunlara benzer bir sürü tamirat ve sıhhi tesisat problemleri ortaya çıkabilir. Ya da sadece salonunuza yepyeni bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Dikmen petek yıkama için tesisatçı olarak bu ve benzeri, bütün tamirat ve tadilatları yapmaktayız. Gün geçtikçe, içinde su durdukça sıhhi tesisat parçaları işlevini yitirir. Sadece profesyonel tesisatçıların baş edebileceği karmaşık durumlara neden olur. Su tesisatı problemleri aniden oluşur. Aniden lavabonun altındaki batarya fleks hortumları patlayabilir. Batarya bozulabilir. Tuvalet gideri tıkanıklığı oluşabilir. Lavabo Tıkanıklığı Açma gerekebilir. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı gerekebilir. Radyatör Petek Temizliği gerekebilir. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti için usta lazım olabilir. Ana su hattından gelen sudaki aşındırıcı maddeler, değdiği tüm conta ve demir borulara zarar verir. İnternette "Dikmen petek yıkama için tesisatçı" ihtiyacınıza yönelik yaptığınız aramada pek çok firma karşınıza çıkar. Ama doğru seçimi nasıl yapacaksınız? Çözümü yazımızın devamında bulacaksınız.

Dikmen petek yıkama için tesisatçı gerektiğinde, yüzlerce müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Dikmen petek yıkama için tesisatçı seçerken işinde uzman, garantili hizmet sunan, ve fiyatları uygun olmasını isteriz. Sıhhi tesisat sistemlerinde zaman içinde bazı elemanlar aşınır, paslanır, eskir ve zarar görür. Arızaya sebep olan parçalar bir an önce benzer parça ile değiştirilmeli veya tamir edilmelidir. Tüketiciler, genelde malzemeleri alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Ancak, bu karışık sorunları sadece belgeli tesisatçılar garantili servis hizmetiyle çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile yanlış müdahalelerde bulunursanız hasarı daha da büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple uzman tesisatçılara başvurmalısınız. Arama motorlarında hızlıca "Dikmen petek yıkama için tesisatçı" araması yaptığınızda sayısız işletme bulursunuz. Asıl zor olan ise size uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde bitirecek garantili işçilik sunan ustayı seçmektir.

Dikmen petek yıkama fiyatları

Dikmen petek yıkama fiyatlarını belirlemek için siz değerli müşterimizde takdir edersiniz ki birden fazla değişken hakkında (işin yeri, uzunluk ve genişlikler, marka tercihi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Spesifik işler haricindeki işler söz konusu olduğunda hızlıca ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek imkan dahilinde değildir. İş ile ilgili mekanı görmeden fiyat verilebilirse telefonda yardımcı oluyoruz. Bunun haricindeki durumlar için lütfen iletişim kanallarımızdan bizi arayarak keşif randevusu alınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan farkına bile varmadığımız yanlış kullanımlar birleşir ve birden bire tıkanıklık olarak kendini gösterir. Ve problem oldukça endişe vericidir. Ev sahipleri fayansların kırılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde kırmadan ve hızlıca kanal tıkanıklıkları açılır. Apartmanlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve kızartma yağları zamanla gider borularına tutunarak boru kesitini daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün pis koku tespiti ve giderilmesi ve lavabo tıkanıklığı açma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Şehrimizde kışlar oldukça soğuk geçer. Durum böyle olunca kombi sistemi ve benzeri ısıtma sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Kış mevsimini rahat geçirmek istiyorsanız, ısıtma sistemlerin bakım ve onarımını kış öncesi yaptırmalısınız. Evinizdeki kombi tesisat temizliği, alüminyum radyatör montajı, kombi yer değişimi, ilaçlı petek temizleme ve kimyasalsız radyatör temizleme işleri için bizimle iletişime geçin. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanılması ise can güvenliği gerekçesiyle yasaktır. Radyatörler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı faturadan tasarruf etmek için düzenli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehir ana gaz hattından kullanım alanı olan yaşam alanlarındaki doğalgazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere taşır. Evlerimizde ve işyerlerimizde doğalgazla çalışan kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi ısıtma sisteminin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Tüm doğalgazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı döşeme, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Başkent doğalgaz tesisat eksikleri tamamlanması, TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı işlerini uzun yıllardır özveri ile pek çok dairede uyguladık. Başkent gaz tesisat eksikliklerinin düzeltilmesi, termostatik vana montajı ve baca uzatması ilave montajı işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Klozet rezervuar iç takım tamiri

Klozetler kullanan çoğunluk için evlerdeki yaşam konforunu yükselten demirbaşlar arasında sayılır. Sürekli kullanılan tüm araçlar gibi klozetlerde tamire ihtiyaç duyar. Rezervuar iç takımı onarılmazsa su sızdırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet bağlantı körüğü yanlış yapıldıysa kirli su sızdırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle alaturka tuvaleti klozete değiştirmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile hızlıca dönüştürülmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Tüm basmalı veya çekmeli iç takım montajı ve asma klozet tamiri ve montajı işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Isı Pay Ölçer Montajı
 2. Donmuş su tesisatı açma
 3. Bina ana giderlerine çekvalf montajı
 4. Kombi tesisatı tamiri ve bakımı
 5. Tıkanıklık Açma
 6. Çamaşır ve bulaşık makinası musluğu montajı
 7. Rögar yeri tespiti
 8. Su Saati Kollektörü Yenilenmesi
 9. Daire içi ısı yalıtımı
 10. Pimaş Gider Tıkanıklık Açma
 11. Küvet üstü duşakabin montajı
 12. Termal kameralı kırmadan su kaçağı tespiti
 13. Cihazla koku tespiti
 14. Kanalizasyon ve Altyapı İşleri
 15. Üst komşudan su akması tamiri
 16. Cihazla gaz kaçağı testi
 17. Asma klozet tamiri ve montajı
 18. Petek Yıkama
 19. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 20. Başkent doğalgaz TSE 14800 standardına uygun ocak dönüşümü
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara