Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak biz, en gelişmiş ekipmanlar ile garantili işçiliği, makul fiyata sizlere sunuyoruz.

Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak, bütün makinalı petek temizliği ve benzer işleri yapmaktayız. Başkent Ankara'da su tesisatı ile ilgili aklınıza gelecek tüm sorunlarınızı garantili servis hizmetiyle çözebiliriz. İşyerinizde oluşabilecek tüm su tesisatı problemlerini tamir ediyoruz. Kalifiye işçilik, hızlı servis, hızlı iş bitirme ve uygun fiyat şansına sahip olun. Sunduğumuz hizmetler ve profesyonel ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün su tesisatı teknolojisi ve yardımcı aletleri de gelişiyor. Bu değişimi Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı olarak yakından izliyor ve teknolojilere ayak uyduruyoruz. Siz müşterilerimizden aldığımız güzel temennilerle ve sağlam adımlarla şirketimizi büyütüyoruz. Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana ayak uyduruyor.

Su tesisatı size suyu taşır

Susuz bir ev yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Sıhhi tesisat suyu kullanılacağı son noktaya taşır. Tesisat sıfırdan kurulumu ve problemlerinin düzeltilmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yapmaktayız. Profesyonel tesisatçıdan fikir almanız gerektiğinde tereddüt etmeden bizi arayın. Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten mutlu oluruz. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir ustanın incelemesi gerekecek. Bu yanıtı bulabilmemiz için bize, arızayı gösteren fotoğraflar ve video ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız fotoğraflar Kanal Açma ile ilgilide olabilir Batarya kartuşu değişimi ile alakalıda olabilir. Daire içi mantolama ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Klozet su kaçağı tespiti ve onarımı söz konusu olduğunda Yurt Tesisat akla gelir.

En Sorunsuz Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Düzgün Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi sık karşılaşılan ve basit arızalar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, yanlış uygulamalar, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, problemi hızlı ve sağlam çözebilecek, bizim gibi profesyonel tesisatçılara teslim edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı işini uygun fiyatlı, çabuk, titiz, işin uzmanı kişilere vermek ister. Değil mi? O zaman internette bulduğunuz kişiye hemen işi vermeyin. Su tesisatı onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru ustayı bulmak için adayları karşılaştırın.

Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı tercihinde göz önünde bulundurulması gereken noktalar

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı, doğru tercih olacaktır. Evinize ya da işyerinize rastgele bulduğunuz Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısını almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için gerekli bazı belgelere sahip olmak gerekir. Fakat günümüzde alet çantasını eline alan "usta"yım diyerek piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen kişinin yetkinlik belgelerini, sabit bir adresinin olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Örneğin aradığınız usta tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Fakat sonraki gün arızanın devam ettiğini anladınız. Aradınız ama ulaşılmıyor. Elinizde ne fatura, ne de işyeri adresi var. Tek bildiğiniz ustanın telefon numarası. Acilen yeni bir Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı bularak sorunu çözmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki evinizi ya da işyerinizi su bastı, yüksek miktarda maddi hasar ile karşı karşıya kaldınız. Belki komşunuzla tartışmanıza sebep oldu. Benzer kötü durumlarla karşılaşmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli belge ve izinlere sahip, güvenilir ve işinde uzman Dikmen kombi ve radyatör tesisatı için doğalgaz tesisatçısı seçmenizi öneririz.

Dikmen kombi ve radyatör tesisatı fiyatı

Dikmen kombi ve radyatör tesisatı fiyatını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki birden fazla değişken ile ilgili (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, kalite seçimleri, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde hemen ve sabit fiyat vermek mümkün olmamaktadır. İlgili yeri keşif yapmadan yaklaşık fiyat verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa numaralarımızdan bize ulaşarak keşif randevusu alınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan farkına bile varmadığımız kullanım hataları birleşir ve bir gün tıkanıklık olarak kendini gösterir. Ve sorun fazlasıyla moral bozucudur. Ev sahipleri kırım yapılacağı ve evin pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kanal görüntüleme kameraları yardımıyla kırmadan ve hızlıca tıkanıklıklar açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve kızartma yağları zamanla pimaş borulara kalıntılar oluşturarak gideri daraltır ve sonunda tamamen tıkar. Bütün pis su gideri tespiti ve tamiri ve tıkanmış mutfak lavabosu açma işlerinde ve tamirinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Su kaçağı tespit ve tamiri

Kırmadan su kaçağı bulma işinde uzman ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, teknolojinin yardımı ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın belirlenmesi için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Sıcak ve soğuk su tesisatı ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yardım alınır. Test pompası sisteme bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha yüksek ses çıkarması sağlanır. Dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek sorunlu bölge tespit edilir. Tüm hasarsız su kaçağı bulma işlerinde ve tamirinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Petek Temizliği ve Kalorifer Tesisatı Kaçağı Tespiti

Başkent Ankara'da kışlar aşırı soğuk geçmektedir. Bu durum kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha önemli hale gelmesine sebep oluyor. Kış aylarını arızasız atlatmak için, ısıtıcı cihazların tamirlerini kış öncesi yaptırmalısınız. Eviniz ve işyerinizdeki radyatör vanası değişimi, kalorifer tesisatı su kaçağı bulma, kombi ve petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve ilaçsız petek temizleme işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla hermetik kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombilerin kullanılması ise can güvenliği sebebiyle yasaklanmıştır. Kaloriferler ve kombi arasındaki bağlantıyı kombi tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı yakıt tasarrufu için periyodik aralıklarla temizlenmelidir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Üst kattan su akması tamiri
 2. Banyo Armatürleri Montajı
 3. Musluk tamiri ve montajı
 4. Alaturkayı Klozete Çevirme
 5. Klozet fleks hortumu değişimi
 6. Klozet tamiri
 7. Tıkanıklık Açma
 8. Doğalgaz Tesisatı
 9. Kombi filtresi temizliği
 10. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 11. Isıtma ve soğutma tesisatı
 12. Hidrofor tamiri
 13. Doğalgaz tesisatı döşeme
 14. Su tesisatı fiyatları
 15. Robotla tıkanıklık açma
 16. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 17. Petek Bakımı
 18. Kamera ile pimaş boru görüntüleme
 19. Basınçlı su ile pimaş gider yıkama
 20. Kombi basınç düşmesi tamiri
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara