Su tesisatı suyu size ulaştırır

Susuz bir ev düşünülemez. Çünkü su hayat kaynağıdır. Sıhhi tesisat suyu bizlere götürür. Sıhhi tesisat çekilmesi ve kaçaklarının tamiri işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yapmaktayız. Uzman bir tesisatçıdan fikir alacağınız zaman çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Deneyimlerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki problem kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir uzmanın incelemesi gerekecek. Bu cevabı size sunmamız için bize, problemi anlatır resimler veya video yollayabilirsiniz. Göndereceğiniz videolar Kanal Açma ile ilgilide olabilir Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü ile ilgilide olabilir. Doğalgaz Tadilat Projesi ile ilgili olarak ön fiyat teklifi ve randevu için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Termostatik Vana Değişimi dendiğinde biz başta geliriz.

Cinnah petek yıkama için tesisatçı bulmak istiyorsanız, yüzlerce müşterinin ilk seçimi Yurt Tesisat'a danışmadan karar vermeyin.

Cinnah petek yıkama için tesisatçı seçerken işinde uzman, garantili işçilik sunan, ve fiyatları uygun olmasını isteriz. Sıhhi tesisat sistemlerinde zamanla bazı elemanlar aşınır, kireçlenir, eskir ve zarar görür. Arızaya sebep olan malzemeler bir an önce ikame eleman ile yenilenmeli veya tamir edilmelidir. Tüketiciler, genelde malzemeleri alıp arızayı kendileri gidermek için araştırmalara girerler. Fakat, bu karışık sorunları sadece uzman tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Problemli noktayı bulsanız bile yanlış müdahale sonucunda tamir maliyetini arttırabilirsiniz. İşte bu nedenle uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette hızlıca "Cinnah petek yıkama için tesisatçı" araması yaptığınızda yüzlerce usta karşınıza çıkacaktır. Zor olansa size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlayacak garantili işçilik sunan firmayı seçmektir.

En Ucuz Tamir: Tek Seferde Düzgün Yapılan Tamirdir

Klozet iç takımının su sızdırması gibi, yaygın ve küçük arızalar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yani yanlış tamir edilirse daha büyük maddi sonuçlar doğurabilir. Cinnah petek yıkama için tesisatçı seçimi yanlış yapılırsa, uygun olmayan tesisat elemanları, size enerji, zaman ve para kaybettirebilir. Moralinizi bozmamak için, problemi en uygun şekilde halledebilecek, bizim gibi uzman tesisatçılara emanet edin, rahat edin. Pek çok insan Cinnah petek yıkama için tesisatçı işini makul fiyatlı, çabuk, temiz, profesyonel ustalara vermek ister. Değil mi? Yanıtınız evetse, böyle bir konuda aceleci davranıp alelade seçim yapmayın. Sıhhi tesisat onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru ustayı seçmek için adayları kıyaslayın.

Cinnah petek yıkama için tesisatçı seçimini rastgele yapmaktan kaçının. Bunun için önerilerimizi göz önünde bulundurun.

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan Cinnah petek yıkama için tesisatçı, doğru seçim olacaktır. Hakkında çok az şey bildiğiniz ve henüz güvenmediğiniz Cinnah petek yıkama için tesisatçısını evinize almak tehlikeli olabilir. Ülkemizde su tesisatçılığı yapmak için bazı belgelere sahip olmak gerekir. Ama günümüzde bir alet çantasına üç beş alet dolduran "su tesisatçısı"yım diye piyasaya çıkıyor. Bu noktada müşterilere düşen gelen ustanın ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve tecrübesini doğrulamaktır. Diyelim ki çağırdığınız kişi tamiri yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonraki gün arızanın tamir olmadığını gördünüz. Numarayı aradınız ama ulaşamadınız. Adresini de bilmiyorsunuz. Sadece bir telefon numarasıyla kalakaldınız. Acilen başka bir Cinnah petek yıkama için tesisatçı bularak problemi tamir ettirmeniz gerekti. Hem dolandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de evinizi ya da işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki alt komşunuzla tartışmanıza neden oldu. Bu ve benzer karmaşalarla karşı karşıya kalmamak için mutlaka bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, garantili ve işinde uzman Cinnah petek yıkama için tesisatçı seçin.

Cinnah petek yıkama için tesisatçı

Çoğumuz mutlaka bir gün evine Cinnah petek yıkama için tesisatçı arar. Kombi bozulabilir, yer tuvaletini klozete çevirmek gerekebilir, giderler tıkanır. Evi boyatmak gerekebilir, duşakabin montajı gerekebilir, klozet montajı gerekebilir. Bu ve benzeri birçok iş ve sıhhi tesisat problemleri oluşabilir. Veya sadece evinize modern bir dekorasyon yaptırmak istersiniz. Cinnah petek yıkama için tesisatçı olarak bu ve benzeri, bütün tadilat işlerini yapıyoruz. Gün geçtikçe, içinde su durdukça tesisat elemanları ömrünü doldurur. Sadece uzman tesisatçıların baş edebileceği karmaşık problemlere sebep olur. Sıhhi tesisat problemleri beklenmedik şekilde meydana gelir. Hiç beklemediğiniz bir anda su borusu patlayabilir. Klozet iç takımı bozulabilir. Duşakabin gideri tıkanıklığı oluşabilir. Kombi baca uzatması montajı gerekebilir. Logar yeri tespiti gerekebilir. Komple kalorifer tesisatı gerekebilir. Aç kapa musluk kartuşu tamiri gerekebilir. Ana su hattından gelen sudaki zararlı bileşenler, suyun değdiği tüm conta ve demir borularda hasar oluşturur. İnternette "Cinnah petek yıkama için tesisatçı" kelimeleriyle arama yaptığınızda sayısız usta karşınıza çıkar. Onlarca işletme içinden, sizin için doğru seçimi yapmanız için bu rehberi hazırladık.

Cinnah petek yıkama fiyatı

Cinnah petek yıkama fiyatını belirlemek için siz değerli müşterimizde hak verirsiniz ki pek çok parametre hakkında (işin konumu, uzunluk ve genişlikler, kalite tercihleri, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgilere sahip olmak gereklidir. Belli başlı işler dışındaki işler söz konusu olduğunda doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün olmamaktadır. İlgili mahali keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Evlerde yaşarken yapılan ufak yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Ve bu sorun oldukça endişe vericidir. Ev sahipleri yerlerin kırılacağı ve etrafın kirleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları sayesinde kırmadan ve kısa zamanda tıkanıklıklar açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, bebek bezleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve çay demleri zaman içinde pimaş borulara kalıntılar oluşturarak geçiş çapını daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm robot cihazlarla tıkanıklık açma ve kanalizasyon açma ve temizliği işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla hizmete hazırız.

Klozet taharet musluğu tamiri

Klozet şüphesiz yaşanılan her alandaki konforu yükselten gereçler arasında sayılır. Her gün kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. İç takım tamir edilmezse su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su faturasını kabartabilir. Klozet körüğü hatalı yapıldıysa kirli su kaçırabilir. Sağlık ve yaşlılık sorunları nedeniyle yer tuvaletini klozete değiştirmek gerekebilir. Kirada oturan ve tadilat istemeyenler için klozet aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden biriside klozetin yerini değiştirmektir. Tüm klozet kapağı montajı ve taharet çubuğu montajı ve tamiri işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Su kaçağı tespiti

Hasarsız su kaçağı bulma işinde uzman ve donanımlı tesisat firmaları tarafından tercih edilen bir yoldur. Su kaçağı şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pimaş gider borularında meydana gelebilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Arızanın kaynağının belirlenmesi için ısıya duyarlı kameralar, akustik dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Şebeke hattı ve kombi boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pimaş gider borularında ise, kamera ile borunun içi görülerek kırık nokta tespit edilir. Tüm su kaçağı bulmak için tesisatçı işlerinde uzman tesisatçılarımızla hizmete hazırız.

Musluk ve batarya montajı

Musluk arızaları çok çeşitli olsa da fazla gelen fatura gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok önemli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit batarya arızaları tamir yeteneği olan insanlar tarafından çözülebilir ama genelde bir profesyonelden yardım almak gerekebilir. Bilinçsiz müdahaleler hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk devamlı su akıtıyorsa, açıp kapatmak için zorlanıyorsanız tamir edilmesi gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Klozet Yeri Değiştirme
 2. Hermetik kombi baca uzatması ilave
 3. Klozet tamiri
 4. Banyo bataryası değişimi
 5. Banyo tavanında küf oluşumu tamiri
 6. Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı
 7. Tuvalet es sifonu değiştirme
 8. Üst komşudan su akması tamiri
 9. Batarya kartuşu değişimi
 10. Doğalgaz Kaçak Tamiri
 11. Su deposu temizliği
 12. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme
 13. Hidrofor arızaları tamiri
 14. Projeli hermetik şofben kurulumu
 15. Engelli klozet montajı
 16. Bina yağmurluk boruları montajı
 17. Donmuş su tesisatı açma
 18. Termosifon tesisatı ve montajı
 19. Ankara Kombi Değişimi
 20. TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara