Su tesisatı suyu size ulaştırır

Su olmayan bir ev düşünülemez. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Su tesisatı suyu kullanıcıya götürür. Su tesisatı sıfırdan kurulumu ve sorunlarının çözülmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde 35 yıldır yapmaktayız. Tesisat ustasından tavsiye alacağınız zaman tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki arıza kendinizin çözebileceği kadar kolay, belki de bir profesyonelin ilgilenmesi gerekecek. Bu yanıtı bulabilmemiz için bize, arızayı gösteren fotoğraflar ya da video yollayabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız videolar Rögar tıkanıklığı açma ile alakalıda olabilir Hermetik kombi baca uzatması ilave ile ilgilide olabilir. Alt daireye su sızıntısı tamiri ile ilgili olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da Doğalgaz tesisatı ustası söz konusu olduğunda biz akla geliriz.

Beysukent petek yıkama için tesisatçı arıyorsanız, en güvenilir firma: Yurt Tesisat

Beysukent petek yıkama için tesisatçı seçerken işin ehli, garantili servis hizmeti sunan, aynı zamanda makul fiyatlı olanı isteriz. Plastik olsun metal olsun, suyun zarar verici etkilerinden nasiplenmeyen su ve doğalgaz tesisatı parçası neredeyse hiç yoktur. Zamana yenik düşen malzemeler hızlıca ikame eleman ile değiştirilmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Gerekli aletlere sahip kişiler, genelde tesisat parçalarını alıp kendim tamir edebilir miyim acaba? diye düşünür. Ancak, bu tür ciddi arızaları sadece profesyonel tesisatçılar tek seferde ve garantili şekilde çözebilir. Sorunu tespit etseniz bile, hatalı müdahalelerde bulunursanız hasarı büyütebilirsiniz. İşte bu sebeple uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette kolayca "Beysukent petek yıkama için tesisatçı" araması yaptığınızda yüzlerce sonuç bulursunuz. Zor olansa size uygun olan, işi sorunsuz ve hızlı şekilde bitirecek garantili işçilik sunan ustayı seçmektir.

En Rahat Çözüm: Bir Kez Yaptırın Ama Doğru Yaptırın

Eski demir borularda oluşan su kaçakları gibi yaygın ve kolay arızalar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi durumda, yüzlerce veya binlerce liralık hasarlara neden olabilir. Beysukent petek yıkama için tesisatçı seçimi kötü yapılırsa, yanlış tesisat malzemeleri, size vakit, para ve enerji kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, arızayı tek seferde çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara emanet edin, kafanız rahat etsin. Beysukent petek yıkama için tesisatçı işlerini saygın, maddi olarak karşılanabilir bir firmaya vermek istemez misiniz? Öyleyse ilk görüştüğünüz kişiye hemen işi vermekten kaçının. Sıhhi tesisat onarımlarınız için kalifiye ve sertifikalı doğru ustayı seçmek için adayları karşılaştırın.

Beysukent petek yıkama fiyatları

Beysukent petek yıkama fiyatlarını belirlemek için sizde hak verirsiniz ki pek çok değişken ile ilgili (işin yapılacağı yer, ölçüler, marka ve kalite tercihi, sizin değerlendirmeniz ile gerçek sorunun aynı olmaması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Belli başlı işler dışındaki işlerde anında ve kesin ya da yaklaşık fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İş ile ilgili mahali incelemeden fiyat bilgisi verilebilecek durumlar için telefonda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun dışındaki durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Su kaçağı tamiri

Kameralı su kaçağı bulma deneyimli ve gerekli ekipmanlara sahip tesisat firmaları tarafından uygulanan bir yöntemdir. Su kaçağı arızası sıcak ve soğuk su tesisatında, kombi tesisatında veya pimaş gider borularında olabilir. Su kaçağı noktasını bulmak, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşıyor. Kaynağın belirlenmesi için termal kameralar, hassas dinleme cihazları ve kanal görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su boruları ve kombi boruları basınçlıdır. Bu tesisatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası sisteme bağlanır ve basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Akustik dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Atık su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek sorunlu bölge belirlenir. Bütün hasarsız su kaçağı bulma işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan küçük yanlış kullanımlar birleşir ve günün birinde tıkanıklık sonucuyla kendini gösterir. Ve problem fazlasıyla can sıkıcıdır. Müşterilerimiz fayansların kırılacağı ve etrafın pisleneceğini düşünerek rahatsız olurlar. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve kameraları sayesinde hasarsız ve kısa zamanda tıkanıklıklar açılır. Toplu konutlarda her birim gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Erimeyen kalın peçeteler, kulak temizleme çubukları, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve çay demleri zaman içinde gider hattına tutunarak gideri küçültür ve sonunda tamamen tıkar. Tüm rögar tıkanıklığı açma ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kombi ve Petek Temizliği

Ankara'da kış ayları oldukça düşük sıcaklık ortalamasına sahiptir. Durum böyle olunca kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin daha öncelikli konuma gelmesine neden oluyor. Soğuk ayları sıcak geçirmek için, kombi ve petek tesisatının bakım ve tamirlerini kış aylarından önce yaptırmanızı öneririz. Eviniz ve işyerinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, panel radyatör montajı, radyatör yer değişimi, kimyasallı radyatör temizliği ve ilaçsız radyatör temizleme işleri için bizi arayın. Apartman daireleri ve villalar çoğunlukla yoğuşmalı kombi, doğalgazlı merkezi sistem ve doğalgaz sobası seçeneklerinden biri ile ısıtılır. Şehrimizde bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanılması ise can ve mal güvenliği nedeniyle yasaklanmıştır. Radyatörler ve kombi arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı ısıtma verimi için belirli aralıklarla kontrol edilmelidir.

Tüm doğalgaz tesisatı işleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan evlerimizdeki doğalgazlı cihazlara taşır. Konutlarda ve sanayide doğalgazla çalışan yoğuşmalı kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, ocak, merkezi sistemin içinde bulunduğu tüm cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi en temel gündelik gereksinimlerimizi karşılar. Bütün gazla çalışan cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, gaz kaçağı ve arıza işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Petek yıkama ve temizleme, merkezi ısıtma sistemi kurulumu işlerini 35 yıldır itina ile binlerce dairede tamamladık. Başkent gaz tesisat eksiklerinin onarılması, kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi ve baca uzatması ilave montajı tamir ve tadilatında uzman tesisatçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Kalorimetre Tamiri ve Montajı
 2. Foseptik kuyusu temizliği
 3. Alt daireye su sızıntısı tamiri
 4. Klozet su kaçağı tespiti ve onarımı
 5. Banyoda Kötü Koku Tespiti
 6. Klozet fleks hortumu değişimi
 7. Klozet İç Takımı Değiştirme
 8. Isı yalıtım işleri
 9. Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
 10. Makinayla kombi tesisatı ve petek temizleme
 11. Kombi ve Petek Yer Değişimi
 12. Cihazla koku tespiti
 13. Kalorifer tesisatı kaçağı tespiti ve onarımı
 14. Su soğutmalı chiller tesisatı
 15. Şofben tesisatı ve montajı
 16. Küvet üstü plastik duşakabin montajı
 17. Kırmadan boru su kaçağı tespiti
 18. Taharet çubuğu montajı ve tamiri
 19. Termostatik Vana Değişimi
 20. Tıkalı pimaş gideri açma
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara