En Pahalı Seçim: En Ucuz Çözümdür

Tıkanıklıklar gibi yaygın ve basit arızalar bile doğru tamir edilmelidir. Aksi halde, çok daha büyük sorunları beraberinde getirebilir. Alacaatlı kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı seçimi yanlış yapılırsa, vasıfsız işçilik, size para, enerji ve vakit kaybettirebilir. Canınız sıkılmasın istiyorsanız, sorunu en uygun şekilde çözebilecek, bizim gibi profesyonel ustalara teslim edin, kafanız rahat etsin. Pek çok insan Alacaatlı kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı işini uygun fiyatlı, pratik, temiz, işin ehli ustalara vermek ister. Değil mi? Öyleyse internette bulduğunuz kişiye hemen işinizi vermeyin. Sıhhi tesisat onarımlarınız için uzman ve belgeli doğru kişiyi bulmak için adayları kıyaslayın.

Su tesisatı size suyu taşır

Susuz bir konut düşünülemez. Çünkü su olmazsa yaşamda olmaz. Su tesisatı suyu bizlere ulaştırır. Sıhhi tesisat sıfırdan kurulumu ve problemlerinin tamiri işlerini hızlı ve garantili şekilde 35 yıldır yapmaktayız. Tesisat ustasından danışmanlık almanız gerektiğinde rahatça bizi arayın. Deneyimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizi doğru çözüme sevk etmekten kıvanç duyarız. Belki arıza sizin çözebileceğiniz kadar kolay, belki de bir uzmanın çözmesi gerekecek. Bu yanıtı size verebilmemiz için bize, arızayı anlatır fotoğraflar ya da video yollayabilirsiniz. Bize ulaştıracağınız resimler Kuğu musluk tamiri ve montajı ile alakalıda olabilir Cihazla koku tespiti ile alakalıda olabilir. Isıtma ve soğutma tesisatı ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bize ulaşın. Çünkü Ankara'da TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı denince Yurt Tesisat başta gelir.

Alacaatlı kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı arıyorsanız sayısız kişinin tek seçimi Yurt Tesisat'a ulaşın.

Alacaatlı kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı seçerken işin ehli, garantili hizmet veren, aynı zamanda makul fiyatlı olanı isteriz. Tüm tesisat elemanları suyun hareketinden, sıcaklığından ya da soğuktan, negatif etkilenir. Zamana yenik düşen tesisat elemanı hızlıca ikame eleman ile yenilenmeli ya da tamir edilmesi gerekir. Arızayı tespit eden müşteriler, genelde malzemeleri alıp tamiri kendi yapmak isteyebilir. Fakat, böyle kapsamlı sadece profesyonel tesisatçılar garantili işçilik ile çözebilir. Arızayı bulsanız bile, hatalı müdahalelerde bulunursanız tamir maliyetini arttırabilirsiniz. Tam da bu nedenle uzman tesisatçılara başvurmalısınız. İnternette çok kolay şekilde "Alacaatlı kombi değişimi için doğalgaz tesisatçısı" araması yaparsanız pek çok usta bulabilirsiniz. Asıl zor olan ise sizin için uygun olan, arızayı hızlıca ve tek seferde tamamlayacak garantili servis hizmeti veren ustayı seçmektir.

Alacaatlı kombi değişimi fiyatları

Alacaatlı kombi değişimi fiyatlarını belirlemek için sizde takdir edersiniz ki pek çok değişken hakkında (işin konumu, ölçüler, marka ve kalite tercihi, görünen problem ve gerçekte olan arasındaki fark gibi) bilgi sahibi olmak gereklidir. Sınırlı değişkene sahip işler haricindeki işlerde doğrudan ve kesin fiyat bilgisi vermek yanıltıcı olmaktadır. İş ile ilgili yeri keşif yapmadan yaklaşık maliyet verilebilecek durumlar için telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Diğer durumlar söz konusuysa lütfen numaralarımızdan bize ulaşarak randevu alınız.

Klozet taharet musluğu tamiri

Klozetler kullanan çoğunluk için yaşam alanlarındaki konforunu arttıran gereçler arasında sayılır. Sürekli kullanılan tüm eşyalar gibi klozetlerde bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. Klozet iç takımı onarılmazsa su kaçırabilir, sürekli dolum yaparak su tüketimini arttırabilir. Klozet körüğü doğru yapılmadıysa pis su kaçırabilir. Sağlık sorunları sebebiyle yer tuvaletini alafranga tuvalete dönüştürmek gerekebilir. Kiracılar ve kırıp dökmek istemeyenler için klozet aparatı ile çevrilmektedir. Banyo tadilatlarında genellikle yapılan değişikliklerden birisi klozetin yerini değiştirmektir. Tüm alaturka tuvalet taşını sökmeden alafranga tuvalete çevirme ve klozet tesisatı ve montajı işlerinde ve tamirinde güvenilir personelimizle hizmetinizdeyiz.

Cihazlı su kaçağı bulma

Su kaçağı bulmak için tesisatçı profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından uygulanan bir yoldur. Su kaçağı arızası şebeke hattında, kalorifer tesisatında veya pis su borularında meydana gelebilir. Su kaçağı noktasını tespit etmek, teknolojinin yardımı ile her geçen gün kolaylaşmaktadır. Sorunlu noktanın belirlenmesi için termal kameralar, dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su tesisatı ve kombi hattı basınçlıdır. Bu borulardaki su kaçağı tespiti için test pompasından yararlanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses yapması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta belirlenir. Atık su hattında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta tespit edilir. Bütün su kaçağı bulmak için tesisatçı işlerinde profesyonel ekiplerimizle size bir telefon kadar yakınız.

Musluk ve batarya montajı

Batarya problemleri çok çeşitli olsa bile yüksek gelen faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servet ve çok önemli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bazı basit batarya problemleri eli yatkın insanlar tarafından çözülebilir ama genelde bir uzmandan yardım almak gerekir. Yanlış onarım denemesi hasarın büyüklüğünü ve tamir maliyetini arttırabilir. Batarya devamlı su akıtıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Kombi Tesisatı Kaçağı ve Tamiri

Başkent Ankara'da kış mevsimi sert ve soğuk yaşanır. Bu durum kombi ve diğer ısınma ihtiyacını karşılayan sistemlerin önemini arttırıyor. Kış mevsimini rahat atlatmak istiyorsanız, kombi ve petek tesisatının tamirlerini kış öncesi yaptırmanızı öneririz. Evinizdeki pay ölçer kalorimetre tamiri ve montajı, kombi baca uzatması montajı, petek yer değişimi, ilaçlı radyatör temizliği ve ilaçsız radyatör temizleme işleriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Apartman daireleri ve müstakil villalar genelde yoğuşmalı kombi, kat kaloriferi ve merkezi sistem ve doğalgaz sobası sistemlerinden biri ile ısıtılır. Ankara'da bacalı kombi, bacalı şofben ve diğer tüm bacalı eski tip cihazların kullanımı ise can güvenliği nedeniyle yasaktır. Petekler ve kazan arasındaki bağlantıyı kalorifer tesisatı sağlar. Kalorifer tesisatı faturadan tasarruf etmek için periyodik aralıklarla kontrol edilmelidir.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve günün birinde tıkanıklık biçiminde size geri döner. Bu sorun çok can sıkıcıdır. Müşterilerimiz kırım yapılacağı ve içerinin kirleneceğini düşünerek endişelenirler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları ile hiçbir yeri kırmadan ve çabucak gider tıkanıklıkları açılır. Toplu yaşanılan yapılarda her birim giderleri kullanırken gerekli özeni göstermelidir. Islak mendiller, hijyen pedleri, çocukların klozete attığı yabancı maddeler ve bulaşık artıkları zamanla pimaş borulara kalıntılar oluşturarak gider kesitini daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm tuvalet es sifonu değiştirme ve duşakabin ve duş teknesi gideri açma işlerinde profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 2. Isı yalıtım işleri
 3. Lavabo Tıkanıklığı Açma
 4. Doğalgaz tesisatı gaz kaçağı tespit ve tamiri
 5. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 6. Doğalgaz tesisatı ustası
 7. Püskürtme su yalıtımı
 8. Robot cihazlarla tıkanıklık açma
 9. Radyatör Petek Temizliği
 10. Mutfak ve lavabo musluklarının tamiri
 11. Bulaşık makinası tesisatı hazırlama
 12. Çamaşır makinası tesisatı hazırlama
 13. Basmalı veya çekmeli iç takım montajı
 14. Hermetik şofben tesisatı
 15. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 16. Cihazla gaz kaçağı testi
 17. Küvet üstü cam panel montajı
 18. Termal Kamera İle Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
 19. Gömme rezervuar şamandırası tamiri
 20. Bina yağmurluk boruları montajı
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara