100 Yıl radyatör temizliği için tesisatçı olarak biz, en güncel ekipmanlar ile kaliteli işçiliği, uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

100 Yıl radyatör temizliği için tesisatçı olarak, tüm işlerinizi yapmaktayız. Başkent Ankara'da doğalgaz tesisatı ile ilgili bütün problemlerinizi garantili işçilik ile çözebiliriz. İşyerinizde meydana gelen tüm doğalgaz tesisatı arızalarını tamir ediyoruz. Kaliteli işçilik, çabuk servis, hızlı iş bitirme ve makul fiyat imkanına ulaşın. Hizmetlerimiz ve alanında uzman ustalarımız, sürekli gelişmekte ve güncellenmektedir. Her yeni gün sıhhi tesisat sistemleri ve ekipmanları da gelişiyor ve değişiyor. Tüm yeni teknolojileri 100 Yıl radyatör temizliği için tesisatçı olarak devamlı takip ediyor ve uyum sağlıyoruz. Tüm memnun müşterilerimizden gelen güzel yorumlarla ve kararlılıkla işletmemizi büyütüyoruz. 100 Yıl radyatör temizliği için tesisatçı daima ileriyi görmeye çalışarak değişen ve dönüşen zamana uyum sağlıyor.

İşinde uzman 100 Yıl radyatör temizliği için tesisatçı tercihi için öneriler

Ustalık belgesi ve belirli bir adresi olan 100 Yıl radyatör temizliği için tesisatçı, doğru tercih olacaktır. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ve henüz güvenmediğiniz 100 Yıl radyatör temizliği için tesisatçısını evinize ya da işyerinize almayın. Ülkemizde sıhhi tesisatçılık mesleğini icra etmek için gerekli bazı belgelere sahip olma zorunluluğu vardır. Fakat bu günlerde alet çantasını eline alan "sıhhi tesisatçı"yım diyerek piyasaya çıkabiliyor. Bu noktada müşterilerin yapması gereken gelen kişinin ustalık belgesini, belli bir adresi olup olmadığını ve deneyimini doğrulamaktır. Diyelim ki numarasını internetten bulduğunuz kişi gerekli tamiratı yaptı. Parasını aldı ve gitti. Ancak sonra problemin giderilmediğini fark ettiniz. Numarasını aradınız fakat ulaşılmıyor. Adresi de yok. Tek bildiğiniz bir telefon numarası. Hemen yeni bir 100 Yıl radyatör temizliği için tesisatçı bulup arızayı tamir ettirmeniz gerekti. Hem kandırılmış oldunuz hem de aynı iş için iki kez para ödemek zorunda kaldınız. Belki de işyerinizi su bastı, maddi hasar oluştu. Belki komşularınızla tartışmanıza neden oldu. Benzer kötü durumlarla mağdur olmamak için daima bizim gibi belirli bir adresi olan, gerekli izinlere sahip, güvenilir ve profesyonel 100 Yıl radyatör temizliği için tesisatçı seçmenizi öneririz.

Su tesisatı suyu size ulaştırır

Suyun olmadığı bir ev veya işyeri yaşanılmaz olacaktır. Çünkü susuz bir yaşam mümkün değildir. Tesisat suyu kullanıcıya ulaştırır. Tesisat sıfırdan kurulumu ve arızalarının düzeltilmesi işlerini hızlı ve garantili şekilde yıllardır yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bir tesisat uzmanından danışmanlık almanız gerektiğinde çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Tecrübelerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi doğru çözüme yönlendirmekten kıvanç duyarız. Belki sorun kendinizin çözebileceği kadar basit, belki de bir profesyonelin incelemesi gerekecek. Bu cevabı size verebilmemiz için bize, arızayı anlatır resimler ve video gönderebilirsiniz. Bize ulaştıracağınız resimler Musluk tamircisi ile ilgilide olabilir TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı ile ilgilide olabilir. Püskürtme su yalıtımı ile alakalı olarak yaklaşık fiyat teklifi ve randevu almak için bizi arayın. Çünkü Ankara'da Isıtma ve soğutma tesisatı söz konusu olduğunda Yurt Tesisat başta gelir.

100 Yıl radyatör temizliği fiyatı

100 Yıl radyatör temizliği fiyatı nedir sorusunun cevabını vermek için sizde takdir edersiniz ki pek çok parametre ile ilgili (işin yeri, ölçüler, kalite tercihi, görünen ile asıl sorunun farklı olması gibi) bilgiye hakim olmak gerekmektedir. Belli başlı işler haricindeki işler söz konusu olduğunda anında ve kesin fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. İşin yapılacağı mekanı görmeden yaklaşık fiyat verilebilirse telefon ya da whatsapp aracılığıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun haricindeki durumlar söz konusuysa iletişim kanallarımızdan bizi arayarak randevu alınız.

Kanal ve gider tıkanıklığı açma

Zaman içinde yapılan basit yanlış kullanımlar birleşir ve hiç beklemediğiniz bir anda tıkanıklık olarak karşınıza çıkar. Ve arıza oldukça endişe vericidir. Ev sahipleri fayansların kırılacağı ve içerinin pisleneceğini düşünerek endişe ederler. Ancak teknolojik tıkanıklık açma cihazları ve boru içi görüntüleme cihazları yardımıyla kırmadan ve çabucak kanal tıkanıklıkları açılır. Toplu konutlarda her daire gider kullanımına gerekli özeni göstermelidir. Topaklanmış tuvalet kağıtları, hijyen pedleri, kum, toprak, alçı, çimento ve beton gibi inşaat atıkları ve çay demleri zaman içinde pimaş borulara kalıntılar oluşturarak gideri daraltır ve sonunda bütünüyle tıkar. Tüm robot cihazlarla tıkanıklık açma ve tıkalı pimaş gideri açma işlerinde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Doğalgaz İşleri

Doğalgaz tesisatı, doğalgazı şehirlerdeki ana hattan kullanım alanı olan ev ve işyerlerindeki gazla çalışan kombi, ocak, şofben gibi aletlere ulaştırır. Konutlarda ve fabrikalarda doğalgazla çalışan hermetik kombi doğalgaz sobası, hermetik şofben, doğalgazlı ocak, merkezi ısıtma sisteminin dahil olduğu cihazlar, ısınma ve sıcak su gibi temel ihtiyaçlarımızı karşılar. Bütün doğalgazlı cihazlara bağlanan doğalgaz tesisatı kurulumu, doğalgaz kaçağı ve tamir işleriniz için 35 yıllık tecrübesiyle sektörde kendini kanıtlamış firmamıza başvurun. Kombi kalorifer tesisatı döşenmesi ve yenilenmesi, doğalgazlı şofben montajı işlerini yıllardır itina ile yüzlerce dairede uyguladık. Başkent gaz tesisat eksiklerinin onarılması, termostatik vana montajı ve baca uzatması ilave montajı tamir ve tadilatında güvenilir personelimizle size bir telefon kadar yakınız.

Kırmadan su kaçağı bulma

Su kaçağı bulmak için tesisatçı profesyonel ve donanımlı firmalar tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Su kaçağı sıcak ve soğuk su tesisatında, kalorifer tesisatında veya atık su hattında olabilir. Su kaçağının kaynağını belirlemek, gelişen teknolojiler ile gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Kaynağın belirlenmesi için termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru içi görüntüleme kameraları kullanılır. Temiz su boruları ve kalorifer hattı basınçlıdır. Bu hatlardaki su kaçağı tespiti için test pompasından faydalanılır. Test pompası tesisata bağlanarak basınç yükseltilir. Su kaçağının daha çok ses çıkarması sağlanır. Hassas dinleme cihazı ile nokta tespit edilir. Pis su borularında ise, kamera borunun içine gönderilerek kırık nokta bulunur. Bütün kırmadan su kaçağı tespiti işlerinde ve tamirinde uzman kadromuzla size bir telefon kadar yakınız.

Musluk ve batarya montajı

Batarya problemleri farklı farklı olsa da kabarık faturalar gibi tek bir sonucu vardır. Milli servetimiz ve çok kıymetli olan suyumuzun tek bir damlası bile boşa akmamalıdır. Bir takım basit batarya sorunları eli yatkın kişiler tarafından çözülebilir ancak genelde bir uzmandan destek almak gerekir. Bilinçsiz tamir denemesi hasarın boyutunu ve tamir maliyetini arttırabilir. Musluk sürekli su damlatıyorsa, kullanırken aşırı güç harcıyorsanız onarılması gerekir.

Başka Neler Yapıyoruz?

 1. Temiz Su Kaçağının Tespiti ve Tamiri
 2. Kombi baca uzatması montajı
 3. Logar yeri tespiti
 4. Komple Daire Tadilatı
 5. Demir Doğrama ve Ferforje
 6. Su sayacı ve kartlı sayaç tesisatı hazırlama
 7. Batarya kartuşu değişimi
 8. Alurad radyatör temizliği ve bakımı
 9. Alaturka tuvalet taşını kırmadan klozete çevirme
 10. Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı
 11. Şofben tesisatı ve montajı
 12. Kombi su kaçağı bulma yöntemleri
 13. Klozet Yeri Değiştirme
 14. Boru su kaçak tespiti
 15. Havalandırma tesisatı
 16. Aç kapa musluk kartuşu tamiri
 17. Oksijen ve Elektrik Kaynağı
 18. Hidrofor arızaları tamiri
 19. Şofben montajı
 20. Merkezi Sistem Petek Temizliği
WhatsApp'tan Yaz
Hemen Ara
DMCA.com Protection Status